Bendrieji filtrai

VIDAXL nuolaidų kodas ir kuponai

Atraskite naujausius nuolaidų kodus ir patikrintas akcijas, kad sutaupytumėte išskirtinių VIDAXL

Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 4.8 - 3 balsai

Aktyvūs VIDAXL nuolaidų kodai

Pasibaigę VIDAXL nuolaidų kodai

Bendra informacija apie VidaXL

Šis VidaXL apsipirkimo vadovas skirtas tiek naujiems klientams, tiek tiems, kurie jau turi paskyrą ir jau pateikė užsakymus svetainėje.  Mes, „Couponius“ komanda, mėgstame nuolaidas, todėl norime su kitais žmonėmis pasidalinti taupymo būdais ir geriausiomis strategijomis apsipirkti VidaXL.  Norėdami parašyti šį vadovą, stebėjome VidalXL svetainę, atidarėme nario paskyrą ir užsiprenumeravome naujienlaiškį. Be to, kadangi mums labai svarbi kitų klientų nuomonė, stebėjome pagrindines apžvalgų svetaines, kad sužinotume, kaip sekėsi kitų pirkėjų patirtimi, į ką reikia atkreipti dėmesį ir ką galime padaryti, kad pagerintume apsipirkimo VidaXL svetainėje. tuščias

Kas yra VidaXL ir kaip ji veikia

 • VidaXL yra internetinė baldų, namų ir sodo reikmenų vieta. Tarptautinis mažmenininkas parduoda daugiau nei 90,000 XNUMX produktų, tiek nuosavų, tiek kitų prekių ženklų gaminių.
 • Kadangi VidaXL kontroliuoja viską nuo projektavimo proceso, gamybos, rinkodaros ir pardavimo, gaminių kokybė yra labai aukšta, o kainos prieinamos. Tiesą sakant, „VidaXL“ siekia to siekti, kad klientai turėtų prieigą prie geriausių sprendimų už įperkamą kainą.
 • Užsakymai siunčiami iš VidaXL logistikos centrų ir šiuo metu nėra jokių pristatymo išlaidų. Kiekvieną užsakymą, kad ir koks mažas, VidaXL pristato nemokamai. Apskaičiuotą pristatymo laiką gausite užsakymo pabaigoje, kai VidaXL pasirinks tinkamą kurjerį jūsų užsakymui pagal apimtį, svorį ir paskirties vietą.
 • „VidaXL“ grąžinimas yra toks paprastas, koks yra: klientai gali grąžinti bet kurį užsakytą gaminį per 30 dienų nuo gavimo, jei jie raštu paprašo grąžinti el. [apsaugotas el. paštu]. Jei VidaXL patvirtina grąžinimą, ji taip pat gali pasiūlyti susijusias siuntimo paslaugas arba grąžins šias išlaidas kartu su prekės kaina per 14 dienų nuo grąžinimo gavimo ir patikrinimo sandėlyje.
 • Atsiskaitymas dalimis: klientams pasirinktose šalyse VidaXL leidžia užsakymus apmokėti 4 dalimis per mokėjimo sistemą KLARNA. Šios paslaugos prieinamumą galite patikrinti apsilankę VidaXL savo kalba tiesiogiai svetainėje.
 • Mums patinka VidaXL svetainės dizainas, mūsų komanda sutiko, kad čia galite rasti įkvėpimo bet kokiam namų ar sodo dizainui. Mums taip pat labai patinka kainos, ženkliai pigesnės nei konkurentai, bei platus prekių pasirinkimas sandėlyje. 
 • Peržiūrėkite skyrius, kuriuose mokoma, kaip įrengti ir papuošti savo namus ir sodą, jie yra naudingi ir labai gerai struktūrizuoti. Taip pat apsilankykite skiltyje #sharemevidaxl, kur klientai įkelia savo namuose ir soduose įrengtų pirkinių nuotraukas. Mūsų redaktorius vertina šį sumanymą kaip naudingiausią įrankį ieškant geriausių sprendimų jūsų erdvei.

Kaip sutaupyti pinigų perkant VidaXL

 • Pirmas žingsnis, kurį turite padaryti, kad galėtumėte pasinaudoti naujausiais VidaXL pasiūlymais, yra atidaryti kliento paskyrą ir užsiprenumeruoti naujienlaiškį. Kadangi VidaXL nuolat atnaujina akcijas, būtinai būtina užsiprenumeruoti ir turėti prieigą prie naujų pasiūlymų, kai tik jie bus paskelbti.
 • Šiuo metu VidaXL naujiems naujienlaiškio prenumeratoriams siūlo 5 € vertės nuolaidos kodą pirmam užsakymui.
 • Couponius komanda rekomenduoja įsidiegti VidaXL mobiliąją programėlę. Manome, kad būtina turėti prieigą prie užsakymų, akcijų ir naujausių VidaXL pasiūlymų, kad ir kur būtumėte. Mums patinka, kaip programa optimizuota mobiliesiems, ir manome, kad programa yra būtina norint gauti geriausius apsipirkimo rezultatus „VidaXL“.
 • Jei esate naujas klientas, skirkite kelias minutes ir susipažinkite su VidaXL svetainės šablonu ir svetainėje esančiomis kategorijomis. Didžiulių nuolaidų laikotarpiais populiariausi produktai pristatomi specialioje „24/7 Akcijos“ kategorijoje.
 • Svarbiausias būdas sutaupyti perkant VidaXL yra nuolaidų kodai. VidaXL savo klientams siūlo kuponus arba raidžių ir skaičių eilutes, kurios buvo panaudotos atsiskaitymo metu, gali duoti privalumą sumažinti bendrą užsakymo vertę tam tikra suma arba procentais. 
tuščias

VidaXL kuponų kodai

 •  VidaXL klientams siūlo nuolaidų kuponų kodus, vadinamus nuolaidų kuponais, tiesiogiai svetainėje, VidaXL socialinės žiniasklaidos paskyrose, naujienlaiškyje arba specializuotose nuolaidų svetainėse, tokiose kaip www.coupons-promo-code.com, www.vouchercodes.co.uk, www. .picodi.com, www.retailmenot.com arba www.dealspotr.com.
 • VidaXL nuolaidų kodo sąlygos ir apribojimai: nuolaidų kodai visada turi taikymo sąlygas. Šios sąlygos gali būti susijusios su minimalia užsakymo verte, kuriai jos taikomos, konkrečiu produktų tipu, kuriam jos gali būti taikomos, arba net su konkrečiu prekės ženklu ar gaminiu, kuriam jos siūlo naudą. Atidžiai perskaitykite sąlygas, kai rasite VidaXL nuolaidos kodą, kad jį teisingai pritaikytumėte savo užsakymui ir pasinaudotumėte visais jo teikiamais pranašumais.
 • VidaXL nuolaidų kodų galiojimo laikas: nuolaidų kodai, kaip ir akcijos, turi galiojimo laiką, per kurį jais galima pasinaudoti. Kiekviename mūsų skelbiamame nuolaidos kodu yra nurodytas šis terminas, nes norime sutaupyti jūsų svarbaus laiko ir nenorime, kad išbandytumėte kodus, kurių galiojimo laikas pasibaigęs ir kurie nebebus naudingi jūsų užsakymams. Verta patikslinti, kad kartais šie nuolaidų kodai, net ir pasibaigus VidaXL nurodytam terminui, vis tiek gali veikti, todėl jei neradote gero nuolaidos kodo ir laikas leidžia, išbandykite pasibaigusius kodus, nes yra tikimybė, dar gali veikti.
 • VidaXL nuolaidų kodai, paskelbti kuponuose: kadangi mes, kuponių komanda, mėgstame nuolaidas, norime, kad mūsų lankytojai pirkdami VidaXL gautų geriausius pasiūlymus ir nuolaidas. Taigi daug laiko praleidžiame studijuodami VidaXL svetainę, VidaXL naujienlaiškį ir VidaXL socialinių tinklų paskyras, ieškodami naujausių nuolaidų kodų. Tuo pačiu metu mes taip pat nuolat atnaujiname kodus, paskelbtus kitose nuolaidų svetainėse, ir tikriname patikimus šaltinius, tokius kaip www.retailmenot.com, www.slickdeals.co.uk, www.coupons-promo-code.com, www. promocode.ac ir daugelis kitų kiekvieną dieną.
 • Šiame puslapyje rasite Couponius komandos dažnai tikrinamų ir atnaujinamų kodų sąrašą. Išbandykite ne tik vieną ar tą, kuris atrodo tinkamiausias jūsų užsakymui, bet išbandykite juos visus, tada galėsite nuspręsti, kuris iš jų jums atneš daugiausia naudos, ir pritaikyti jį. 
 • Kaip pritaikyti nuolaidų kodus VidaXL: norėdami padėti greitai ir teisingai pritaikyti VidaXL nuolaidos kodą, šiame puslapyje sukūrėme vadovą. Slinkite į puslapio apačią ir vadovaukitės nuolaidų kodo taikymo instrukcijomis VidaXL svetainėje. Taip pat pridėjome paveikslėlį, kad sutaupytume papildomo laiko, tiksliai nurodydami, kur reikia įvesti nuolaidos kodą.

VidaXL pasiūlymai ir pardavimai ištisus metus

 • Juodasis penktadienis
 • Kalėdinis ir šventinis išpardavimas
 • Naujųjų metų išpardavimas
 • Sezono pabaigos įvykiai (pavasaris/vasara arba ruduo/žiema)
 • Valentino dienos išpardavimas
 • Atgal į mokyklą Išpardavimas
 • Viengungio diena
 • Motinos diena
 • Helovinas

VidaXL dropshipping verslas

 • VidaXL siūlo klientams galimybę prisijungti prie jų pristatymo programos ir vykdyti internetinį verslą
 • Prisijunkite prie tūkstančių siuntų siuntėjų bendruomenės ir valdykite internetinį verslą patogiai savo namuose
 • Pridėkite VidaXL produktų į savo prekyvietę. Jūs nustatote kainą ir pelną. VidaXL siunčia produktus tiesiai jūsų galutiniam klientui, organizuoja grąžinimą ir netgi pataria dėl klientų aptarnavimo
 • Galite užsiregistruoti VidaXL svetainėje ir pradėti iš karto

Dažnai užduodami klausimai apie VIDAXL

Ar VIDAXL siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 28 nuolaidų kodai ir akcijos, kurios veiks VIDAXL 2024 m. liepos mėn., o naujausias kuponas, pridėtas šiandien, siūlo 30% nuolaidą.

Kiek galite sutaupyti naudodami VIDAXL nuolaidų kodus?

Suma, kurią galite sutaupyti su nuolaidos kodu iš VIDAXL, gali skirtis priklausomai nuo užsakymo vertės ir siūlomos nuolaidos vertės. Šiuo metu nuolaidos procentas siekia nuo 30% iki 30%, o sutaupoma suma, priklausomai nuo situacijos, gali siekti kelis šimtus eurų.

Kokie yra geriausi VIDAXL kuponai ir nuolaidų kodai?

Geriausias patikrintas VIDAXL nuolaidos kodas yra (VASAROS IŠPARDAVIMAS) ir siūlo klientams 30% nuolaidą pirkiniams 2024 m. liepos mėn.

Iš kokios šalies yra vidaXL?

VidaXL yra tarptautinis internetinis mažmenininkas, kurio būstinė yra Nederalnds.

Iš kur siunčiamas VidaXL?

Visi užsakymai siunčiami iš Europos. VidaXL siūlo naudoti kelis sandėlius, esančius visoje Europoje.

Ar VidaXL siūlo vietinį klientų aptarnavimą?

Taip, visose šalyse, kuriose veikia VidaXL, klientų aptarnavimas teikiamas gimtąja kalba.

Kiek kainuoja VidaXL siuntimas dideliems užsakymams?

VidaXL siūlo nemokamą tarptautinį visų užsakymų pristatymą.

Ar galiu VidaXL reklamos kredito kodą naudoti kelis kartus?

Na, tai priklauso nuo konkrečių VidaXL tam konkrečiam kodui nustatytų sąlygų. Norėdami sužinoti, ar galite naudoti nuolaidos kodą kelis kartus, turėtumėte patikrinti su kodu susijusias sąlygas.

Ką daryti, jei mano VidaXL reklamos kredito kodas neveikia?

Jei įvestas kodas neveikia, turėtumėte:
 • patikrinkite, ar teisingai įvedėte kodą
 • patikrinkite kodo galiojimo datą
 • patikrinkite, ar taikomi apribojimai (kai kurie reklamos kredito kodai galioja tik tam tikroms prekėms ar kategorijoms.
 • įsitikinkite, kad bandote naudoti tinkamų produktų kodą).
Jei visa tai neveikia, visada galite ieškoti kito nuolaidos kodo ir išbandyti.

Kaip sėkmingai panaudoti kupono kodą VidaXL.com

Pirkite viską, ko reikia jūsų namams ir sodui geriausiomis kainomis naudodami VidaXL kuponų kodus

 • 1
  Spustelėkite „Kopijuoti“ ir išsaugokite VidaXL.com kupono kodą vėlesniam naudojimui
 • 2
  Įdėkite visas norimas prekes į VidaXL pirkinių krepšelį. Įsitikinkite, kad pridėta viskas, ko norėjote
 • 3
  Norėdami peržiūrėti užsakymą, viršutiniame dešiniajame ekrano kampe spustelėkite „Pirkinių krepšelis“.
 • 4
  Raskite žymės langelį „Naudoti kupono kodą“ ir spustelėkite jį, kad atidarytumėte dialogo langą
 • 5
  Įveskite arba įklijuokite KUPONĄ ir spustelėkite „Taikyti kodą“, kad išpirktumėte pasiūlymą
 • 6
  Jūsų nuolaida bus automatiškai paskaičiuota atsiskaitant. Mėgaukitės pirkiniu!

Aktyvūs VIDAXL nuolaidų kodai

🛍️ Kategorija kitas
🔥 Iš viso pasiūlymų 28
🎇️ Nuolaidų kodai 28
📌 Pasiūlymai 0
➡️ Geriausias kuponas 30% nuolaida
🆕 Naujausias kuponas 30% nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas NE
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 18 liepa 2024

Geriausi VIDAXL kuponų kodai

VIDAXL KODAS VIDAXL PASIŪLYMO APRAŠYMAS BAIGIASI
SUMMERSALE Iki 30% nuolaida sodo baldams, sodo prekėms, baseinams, kepsniams ir kt. naudojant šį VidaXL nuolaidos kodą Liepa 31, 2024
DEALS-XL Sutaupykite 10% nuolaidą lauko kategorijai naudodami šį VidaXL nuolaidos kodą Rugpjūtis 31, 2024
freeday Pasimėgaukite išskirtinėmis šios savaitės santaupomis su šiuo pasirinktu vidaxl.co.uk kuponu N / A
SIFRAXL10 Peržiūrėkite naujausias Vidaxl akcijas ir sutaupykite naudodamiesi šiuo nuostabiu pasiūlymu N / A

mokėjimo būdai

PayPal
Kreditinė kortelė

Pristatymo parinktys

Kurjeris

Kontaktų parinktys

Mary Kingsleystraat 1, 5928 SK Venlo, Nyderlandai
@vidaXL_HQ
vida XL
vidaxl.com

trumpas vadovas VidaXL klientams

 • Rytai naršyti elektroninėje parduotuvėje, aiškios kategorijos ir gerai apgalvoti meniu
 • Geri produktų aprašymai, nuotraukos ir bendra informacija apie produktą
 • Galite užsisakyti kaip registruotas narys arba išsiregistruoti kaip svečias

VidaXL produktų kategorijos

 • baldai
 • Namai ir sodas
 • techninė įranga
 • Sporto prekės
 • Gyvūnų ir naminių gyvūnėlių reikmenys
 • Žaislai ir žaidimai
 • Transporto priemonės ir dalys
 • Verslas ir pramonė

VidaXL užsakymo pristatymas

VidaXL veikia su keliais operatoriais. Kuris vežėjas pristatys jūsų užsakymą, priklauso nuo kelių dalykų: • Prekės tipo • Jūsų produkto kiekio • Tikslo, į kurį jis bus išsiųstas.  

VidaXL grąžinimo politika

 • brokuoti, pažeisti ar netinkami gaminiai gali būti perderinami per 30 dienų
 • Turite informuoti raštu el. paštu: [apsaugotas el. paštu]
 • Grąžinamos prekės turi būti originalioje pakuotėje ir tokios pat būklės, kokias jas gavote
Autorių teisės © 2024 Couponius.com. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.