Bendrieji filtrai

TRANSFERGO nuolaidos kodas ir kuponai

Atraskite naujausius nuolaidų kodus ir patikrintas akcijas, kad sutaupytumėte išskirtinių TRANSFERGO

Jūsų įvertinimas: Nėra
reitingas: 4.6 - 6 balsai

Aktyvūs TRANSFERGO nuolaidų kodai

BENDRA INFORMACIJA APIE TRANSFERGO.com

TRANSFERGO.com, įkurta 2012 m., yra viena greičiausiai pasaulyje augančių pinigų pervedimo įmonių, patikima ir patikima kompanionė daugiau nei 2 milijonams klientų, išsibarsčiusių visame pasaulyje. Jis siūlo paslaugas ne tik privatiems asmenims, bet ir įmonėms bei yra vienas iš rinkos lyderių, padedantis lengvai ir greitai, su mažais mokesčiais ir be paslėptų mokesčių pervesti pinigus artimiesiems. Be to, šis internetinių paslaugų teikėjas padeda apmokėti sąskaitą bet kada ir bet kur iš bet kurio turimo įrenginio: planšetinio kompiuterio, telefono ar nešiojamojo kompiuterio. Būkite protingi ir pasirinkite TransferGO.com, kad pervestumėte pinigus į daugiau nei 160 pasaulio šalių su puikiais valiutos kursais ir daugybe kitų funkcijų. tuščias

TRANSFERGO.com SPECIALIEJI PARDAVIMO RENGINIAI

Ar norite sutaupyti daugiau pervesdami pinigus savo šeimai ar draugams iš užsienio? Tada gaukite nuostabių nuolaidų ir daug kitų TransferGO.com privilegijų per specialius išpardavimų renginius, kurie organizuojami kiekvienų metų pabaigoje.

SVEIKI NUOLAIDOS

Retkarčiais TransferGO.com siūlo iki 12 GBP arba lygiavertę sumą jūsų valiuta kaip sveikinamą nuolaidą naujiems vartotojams.

BLACK FRIDAY IŠPARDAVIMAS

Kiekvienais metais vis daugiau įmonių stengiasi pateikti geriausius pasiūlymus juodojo penktadienio išpardavimų renginio metu. Ir TRANSFERGO.com tikrai yra vienas iš jų. Galite gauti fantastišką 10 svarų sterlingų nuolaidą, o specialūs pasiūlymai gali siekti iki 90 %.

11/11 IŠPARDAVIMAS

Kol kas neradome jokios informacijos apie specialius TransferGo.com pasiūlymus per 11/11 išpardavimus, žinomus kaip vienišių diena arba dviguba 11. Tačiau tai nebūtinai reiškia, kad lapkričio 11 d. negalite gauti nuolaidos . Stebėkite TransferGO.com ir nepraleiskite jokių pasiūlymų.

KIBERTINIO PIRMADIENIO IŠPARDAVIMAS

Kibernetinis pirmadienis yra įvykis, kuris bėgant metams tapo toks pat svarbus ir populiarus kaip Juodasis penktadienis. O TransferGo.com galite gauti iki 90% nuolaidą tarptautiniams pinigų pervedimams ir daugybei kitų staigmenų.

KALĖDINIAI IŠPARDAVIMAI

Kalėdos artėja, o jūs nežinote, ką daryti, kad nustebintumėte savo artimuosius ypatingomis dovanomis? Kodėl nesiunčiant jiems virtualių apkabinimų ir nepasakojus apie specialius TranserGO.com pasiūlymus? Jūs ir jūsų artimieji galite gauti daugiau nei 50% nuolaidą TransferGO.com paslaugoms. tuščias

KAIP GALITE GALĖTI NUOLAIDĄ ŠIANDIEN TRANSFERGO.com?

Ar žinojote, kad kiekvieną dieną TransferGo.com galite gauti nuolaidą nelaukdami iki specialių išpardavimų? Sužinokite, kaip sutaupyti daugiau per TransferGO.com tarptautinį pinigų pervedimą ir gauti puikių nuolaidų.

REKLAMINIAI KUPONAI, DĖL TRANSFERGO.com

Naudodami tinkamą TransferGO.com reklaminio kupono kodą galite sutaupyti daugiau nei 10 GBP tarptautiniam pinigų pervedimui. Be to, galite gauti dar daugiau atlygių. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai perskaityti išsamią informaciją apie kiekvieną mūsų duomenų bazėje esantį kuponą ir paimti tą, kuris suteikia jums didžiausią nuolaidą.

NUOLAIDOS IR SPECIALIEJI PASIŪLYMAI TRANSFERGO.com

Dalintis yra rūpinimasis. Paskleiskite žinią ir apdovanokite save tiesiog papasakodami draugams apie TransferGO.com. Prisijunkite nemokamai prie persiuntimo programos iš TransferGO.com ir pasidalykite pakvietimo kodu žinute, WhatsApp arba savo socialinės žiniasklaidos paskyroje ir kiekvieną kartą, kai jūsų draugas užsiregistruos pas šį nuostabų internetinių paslaugų teikėją ir atliks pirmąjį pervedimą, jūs uždirbsite £20. Ar norite gauti dar daugiau? Grįžkite į TransferGO.com, kai tik galite, o jei esate studentas ar pagrindinis darbuotojas, galite gauti 10% nuolaidą.

TRANSFERGO.com NAUJIENA SIŪLOJAMAS NUOLAIDAS

Prisiregistruokite prie oficialaus TransferGO.com naujienlaiškio ir gaukite 10% nuolaidą kitam pinigų pervedimui.

NAUDINGA INFORMACIJA APIE TRANSFERGO.com

Ar norite uždirbti dar daugiau tiesiog naudodamiesi TransferGO.com? Prisijunkite prie Partnerių programos, kad gautumėte suasmenintų stebėjimo nuorodų ir daug kitų rinkodaros įrankių bei reklamuotumėte TransferGO.com savo svetainėje, forume, tinklaraštyje ar socialinės žiniasklaidos paskyroje. Kiekvienas lankytojas, pervedantis per jūsų nuorodą, gaus didelius komisinius nuo 10 svarų sterlingų, taip pat prieigą prie naudingų reklamjuosčių, vaizdo įrašų ir straipsnių, paruoštų TransferGO.com. Taip pat gausite stebėjimo duomenis ir ataskaitas realiuoju laiku bei specialią palaikymo komandą, kuri padės nustatyti rinkodaros kampanijas, kad pritrauktumėte naujų klientų. Kai naudojatės TransferGO.com pirmą kartą, yra keletas dalykų, į kuriuos turite atsižvelgti. Mes surinkome viską, ką reikia žinoti apie jūsų užsakymą, įskaitant informaciją apie mokėjimo būdus, pinigų grąžinimo ar atšaukimo politiką ir Klientą. Aptarnavimo komanda.

INFORMACIJA APIE MOKĖJIMO BŪDUS

TransferGO.com priima šiuos mokėjimo būdus: kredito ir debeto kortele (VISA, Mastercard), Apple Pay, Google Pay, Klarna ir banko pavedimu.

TRANSFERGO.com MOBILIOJI PROGRAMĖLĖ

Atsisiųskite dabar oficialią TrasnferGo.com mobiliąją programėlę, skirtą jūsų iOS ir Android įrenginiams, kad galėtumėte itin greitai siųsti pinigus daugiau nei 160 šalių ir 41 valiuta bei gauti pinigus į kortelę vos per kelias minutes. Programėlė siūlo skaidrų ir aiškų būdą pervesti pinigus į užsienį be paslėptų priekaištų, su gerais valiutų kursais ir be valiutos svyravimų rizikos. Jūs turėsite visišką kontrolę ir gausite perkėlimo būsenos atnaujinimus.

TRANSFERGO.com SOCIALINĖJE MEDŽIAGOJE

Susipažinkite su TransferGO.com, licencijuota ir įgaliota mokėjimo įstaiga, kurią reguliuoja FCA ir HMRC, ir prisijunkite prie jos nuostabios bendruomenės socialinėje žiniasklaidoje. Sekite jo veiklą FacebookTwitter"LinkedInInstagramPinterest ir "YouTube" gauti prieigą prie naujausios informacijos apie FinTech pramonę ir pirmam sužinoti viską apie išskirtinius ir reklaminius pasiūlymus. Nepamirškite perskaityti ir tinklaraščio, nes gausite prieigą prie įdomių ir naudingų straipsnių, pvz., (labai) trumpas svarų ir euro perskaičiavimo kursų vadovas, trumpas JK valstybinės pensijos vadovas, Migranto patirtis: geriausi dalykai apie persikėlimą. užsienyje arba Pagrindiniai dalykai, kuriuos reikia žinoti norint apsisaugoti nuo sukčiavimo.

INFORMACIJA APIE GRĄŽINIMO POLITIKĄ

TransferGO.com siūlo jums galimybę lengvai ir greitai atšaukti pinigų pervedimą nemokamai. Negalėsite atšaukti savo užsakymo, jei mokėjimas jau pasiekė TransferGO.com arba jei mokėjimas nebuvo sėkmingas.

TRANSFERGO.com KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Jei oficialios svetainės pagalbos centro puslapyje nerandate tinkamos informacijos, galite susisiekti su klientų aptarnavimo komanda. Komanda el. paštu [apsaugotas el. paštu] arba skambindami +44 13 9269 4030 ir +49 30 2000 42053 dėl anglų kalbos. Be to, svetainėje galite rasti telefono numerius konkrečiai kalbai, įskaitant lietuvių, lenkų, rumunų, latvių, rusų, ukrainiečių, turkų ir vokiečių.

Dažniausiai užduodami klausimai apie TRANSFERGO

Ar TRANSFERGO siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 40 nuolaidų kodų ir akcijų, kurios veiks TRANSFERGO 2024 m. liepos mėn., o naujausias kuponas, pridėtas šiandien, siūlo % nuolaidą.

Kiek galite sutaupyti naudodami TRANSFERGO nuolaidų kodus?

Suma, kurią galite sutaupyti su nuolaidos kodu iš TRANSFERGO, gali skirtis priklausomai nuo užsakymo vertės ir siūlomos nuolaidos vertės. Šiuo metu nuolaidos procentas yra nuo % iki 75%, o sutaupoma suma, priklausomai nuo situacijos, gali siekti kelis šimtus eurų.

Kokie yra geriausi TRANSFERGO kuponai ir nuolaidų kodai?

Geriausias patikrintas TRANSFERGO nuolaidos kodas yra (75 OFFTRANS) ir siūlo klientams 75% nuolaidą pirkiniams 2024 m. liepos mėn.

Kaip rasti naujausius TransferGO.com kuponus?

Naujausius TransferGO.com kuponus galite rasti konkrečiose svetainėse, pvz., www.promonix.com, www.coupons-promo-code.com, www.global-discount-codes.com, www.dealspotr.com, www.groupon. co.uk arba www.i-funbox.com.

Ar galiu atsiskaityti su PayPal TransferGO.com?

Deja, šiuo metu negalite atsiskaityti su PayPal TransferGO.com.

Ar TransferGO.com siūlo nemokamą pristatymą?

Taip, retkarčiais TransferGO.com siūlo nemokamą pinigų pervedimo pristatymą.

Ką daryti, jei TransferGO.com kuponas neveikia?

Vykdykite kitas gaires, kad sužinotumėte, kaip galite pašalinti dažniausiai pasitaikančius klaidų šaltinius, jei jūsų TransferGO.com kupono kodas neveikia. Pirma, jūs turite žinoti, kad kiekvienas mūsų puslapyje pateiktas reklaminis kuponas turi savo išpirkimo sąlygas, kurių turite laikytis. Atidžiai perskaitykite informaciją apie kiekvieną kupono kodą, kad sužinotumėte, ką turite padaryti, kad gautumėte nuolaidą. Kartais kodas galioja minimaliai pervedimo vertei arba pervežimams į tam tikras vietas, o kartais galioja tam tikrai klientų kategorijai, naujam, esamam ar studentui. Antra, jei kodą įvedėte rankiniu būdu naudodami klaviatūrą, rekomenduojame dar kartą patikrinti įvestį, kad įsitikintumėte, jog visi simboliai seka tokia pačia seka kaip mūsų duomenų bazėje. Taip pat atkreipkite dėmesį į didžiąsias ir mažąsias raides ir nedėkite tarpų tarp skaičių ir raidžių. Trečia, ar tikrai dar nepanaudojote to paties TransferGO.com reklaminio kupono kodo per ankstesnį pinigų pervedimą? Nebegalite jo naudoti, nes pasibaigė jo galiojimo laikas. Tas pats asmuo TransferGO.com gali naudotis tik vieną kartą.

KAIP PRIDĖTI TRANSFERGO.com KUPONĄ?

Vadovaukitės toliau aprašytomis instrukcijomis, kad sužinotumėte, kaip galite pridėti TransferGO.com kupono kodą, kad gautumėte nuolaidą.

 • 1
  Eikite į TransferGO.com ir prisijunkite prie savo asmeninės paskyros, jei ją jau turite, arba užsiregistruokite dabar, kad galėtumėte lengvai pasiekti perkėlimo paslaugas.
 • 2
  Taip pat pasirinkite šalį, į kurią norite pervesti pinigus, valiutą ir gavėją.
 • 3
  Ieškokite reklaminių kuponų mūsų puslapyje ir, radę tinkamą, nukopijuokite jį į mainų sritį, įsiminkite arba pažymėkite ant popieriaus lapo ar Word dokumente.
 • 4
  Grįžkite į TransferGO.com ir įklijuokite kodą į reikiamą lauką arba įveskite jį rankiniu būdu naudodami klaviatūrą.
 • 5
  Taikykite kodą, kad suaktyvintumėte nuolaidą, ir tęskite paskutinius veiksmus, kad užbaigtumėte pinigų pervedimą.

Aktyvūs TRANSFERGO nuolaidų kodai

🛍️ Kategorija Kiti
🔥 Iš viso pasiūlymų 40
🎇️ Nuolaidų kodai 25
📌 Pasiūlymai 15
➡️ Geriausias kuponas 75% nuolaida
🆕 Naujausias kuponas 75% nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas TAIP
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 23 liepa 2024

Geriausi TRANSFERGO kuponų kodai

PERDAVIMO KODAS PERDAVIMO PASIŪLYMO APRAŠYMAS BAIGIASI
GIVEREFER2 Transfergo kuponas: pirmi 2 pervedimai nemokami (kai prisiregistruojate) N / A
TRA Mėgaukitės 20 GBP nuolaida pirmajam pervedimui N / A
twonofees Mėgaukitės nemokamais mokesčiais su pirmaisiais dviem pervedimais N / A
MAX2ATHILL45 „Transfergo“ reklamos kredito kodas: prisiregistruokite ir pirmus 2 pervedimus gaukite nemokamai N / A

mokėjimo būdai

Kreditinė kortelė

Pristatymo parinktys

Elektroniniu paštu

Kontaktų parinktys

1a Old Street Yard White Collar Factory, EC1Y 8AF, Londonas, Jungtinė Karalystė.
„TransferGo“
@TrasnferGO
„TransferGo“
transfergo.com

TRANSFERGO.com SAVYBĖS IR NAUDA Atraskite puikų TransferGO.com pasaulį ir atraskite išskirtines funkcijas bei privalumus.
 • Nuostabi Partnerių programa su dideliais komisiniais nuo 10 svarų sterlingų.
 • Įvairūs mokėjimo būdai, įskaitant Google Pay ir Apple Pay.
 • Pervedimai į daugiau nei 160 šalių ir 41 valiuta.
 • Daugiau nei 2 milijonai klientų.
 • Jokių paslėptų mokesčių su puikiais valiutos kursais.
TRANSFERGO.com TAUPYMO PATARIMAI Yra keletas taupymo patarimų, kurie padės sumažinti tarptautinio pervedimo išlaidas.
 • Užsiregistruokite naujienlaiškyje ir gaukite 10% nuolaidą kitam pinigų pervedimui.
 • Pirmą kartą naudodamiesi TransferGO.com gaukite iki 12 GBP arba lygiavertę nuolaidą savo valiuta.
 • Uždirbkite 20 svarų sterlingų naudodamiesi rekomendacijų programa.
 • Gaukite 10 % nuolaidą studentui arba pagrindiniam darbuotojui.
 • Apsipirkite ypatingais metų laikais: Juodasis penktadienis, Kibernetinis pirmadienis, Double 11 arba Kalėdiniai išpardavimai.
Autorių teisės © 2024 Couponius.com. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.