Bendrieji filtrai

REVOLUT nuolaidų kodas ir kuponai

Atraskite naujausius nuolaidų kodus ir patikrintas akcijas, kad sutaupytumėte išskirtinių REVOLUT

Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 4.9 - 2 balsai

Aktyvūs REVOLUT nuolaidų kodai

Bendra informacija apie Revolut

 • „Revolut“ yra JK įsikūrusi finansinių technologijų įmonė, teikianti bankininkystės paslaugas, visų pirma per savo mobiliąją programėlę.
 • „Revolut“ buvo įkurta 2015 m., siekiant teikti novatoriškas banko ir finansines paslaugas, ypač daug dėmesio skiriant tarptautiniams pinigų pervedimams ir valiutos keitimui.
 • „Revolut“ teikia įvairias finansines paslaugas, įskaitant kelių valiutų sąskaitas, valiutos keitimą, debeto korteles, kriptovaliutų palaikymą, biudžeto sudarymo įrankius, draudimą ir kitus finansinius produktus.
 • „Revolut“ sparčiai išplėtė savo vartotojų bazę visame pasaulyje ir stipriai veikia Europoje. Ji taip pat pradėjo teikti paslaugas kituose regionuose, įskaitant Šiaurės Ameriką ir Azijos ir Ramiojo vandenyno regionus.
 • „Revolut“ veikia pagal „freemium“ modelį ir siūlo nemokamas pagrindines paslaugas su papildomomis funkcijomis, kurias galima įsigyti naudojant aukščiausios kokybės prenumeratos planus.
tuščias

Akcijos ir pasiūlymai „Revolut“ nariams

 • Yra keturių skirtingų tipų „Revolut“ kortelių, kurių kiekviena atitinka skirtingą planą: „Standard“, „Plus“, „Premium“ ir „Metal“. Čia pateikiamos kiekvienos funkcijos ir pranašumai:
 • Standartinės Revolut kortelės yra paprasčiausias kortelių tipas ir joms nėra mėnesinio mokesčio.
 • „Plus Revolut“ kortelės mėnesinis mokestis yra 2.99 GBP / 2.99 € / (negalima JAV), tačiau jose yra keletas papildomų funkcijų, tokių kaip pinigų grąžinimas už tam tikrus pirkinius ir internetinė bankininkystė.
 • „Premium Revolut“ kortelių mėnesinis mokestis yra 5.99 GBP / 7.99 USD / 9.99 USD, tačiau jos siūlo daugiau funkcijų, tokių kaip kelionių draudimas ir mobiliojo telefono draudimas.
 • Metalinių „Revolut“ kortelių mėnesinis mokestis yra 12.99 GBP / 13.99 USD / 12.99 USD, tačiau jose yra daug aukščiausios klasės funkcijų, tokių kaip konsjeržo paslaugos ir įėjimas į oro uosto poilsio kambarį.
Visose „Revolut“ kortelėse yra nemokamas pinigų išėmimas iš bankomatų jūsų šalyje ir užsienyje, taip pat užsienio valiutos keitimas pagal tikrąjį valiutos kursą. Taip pat galite prašyti virtualios kortelės „Revolut“ programėlėje. „Revolut“ virtuali kortelė, kaip rodo pavadinimas, yra virtuali kortelė, kurią galite naudoti mokėdami išmaniuoju telefonu ar net apsipirkdami internetu, ir ji gali būti vienkartinė arba daugkartinė. tuščias

„Revolut“ apdovanojimai ir persiuntimo kodai

Už kiekvieną „Revolut“ nurodytą draugą gausite £10, £25, £50, £100 arba, jei tau tikrai pasisekė, £200 piniginį atlygį! Revolut Reward gali būti suteiktas tik tuo atveju, jei jūsų pakviestas draugas atliko visus reikiamus veiksmus iki termino:
 • Prisiregistruokite naudodami unikalią persiuntimo nuorodą ir patvirtinkite savo tapatybę;
 • Pridėkite pinigų į savo „Revolut“ sąskaitą kortele arba banko pavedimu. Pervedimai tarp „Revolut“ paskyrų ir pinigų pridėjimas naudojant „Apple Pay“ arba „Google Pay“ neįskaičiuojami;
 • Užsisakyti fizinę Revolut kortelę;
 • Įsigykite 3 teisėtus pirkinius naudodami virtualią arba fizinę „Revolut“ kortelę internetu arba parduotuvėje. Taip pat veiks pirkimas naudojant „Apple Pay“ arba „Google Pay“. Trys pirkiniai turi būti didesni arba lygūs minimaliai sumai, matomai Referralų ekrane.
   

„Revolut“ programėlė

 • Revolut App siūlo geresnę alternatyvą įprastai banko sistemai, kai kalbama apie tokias paslaugas kaip klientų aptarnavimas ir privatumo apsauga.
 • Programėlė turi lengvai naudojamą vartotojo sąsają, kuri sukurta taip, kad būtų patogi vartotojams.
 • „Revolut“ kortelės leidžia lengvai pirkti daugiau nei 30 nacionalinių valiutų taikant 0 % komisinius mokesčius.
 • „Revolut“ puikiai tinka keliaujant į užsienį, nes galite išleisti vietine valiuta ir keistis geriausiu įmanomu kursu.
 • Revolut buvo tikrai puikus situacijose, kai reikėjo skubių mokėjimų, nes lėšos buvo pervestos iš vienos sąskaitos į kitą.

Dažnai užduodami klausimai apie REVOLUT

Ar REVOLUT siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 10 nuolaidų kodų ir akcijų, kurios veiks REVOLUT 2024 m. liepos mėn., o naujausias kuponas, pridėtas šiandien, siūlo % nuolaidą.

Kiek galite sutaupyti naudodami REVOLUT nuolaidų kodus?

Suma, kurią galite sutaupyti su nuolaidos kodu iš REVOLUT, gali skirtis priklausomai nuo užsakymo vertės ir siūlomos nuolaidos vertės. Šiuo metu nuolaidos procentas yra nuo % iki -60 svarų sterlingų, o sutaupoma suma, priklausomai nuo situacijos, gali siekti kelis šimtus eurų.

Kokie yra geriausi REVOLUT kuponai ir nuolaidų kodai?

Geriausias patikrintas REVOLUT nuolaidos kodas (titoua3qj4) ir siūlo klientams -60 svarų nuolaidą pirkiniams 2024 m. liepos mėn.

Ar „Revolut“ yra bankas?

UAB „Revolut Bank“ turi pilną banko licenciją Lietuvoje, leidžiančią siūlyti tarpvalstybines banko paslaugas mūsų verslo klientams EEE.

Ką tiksliai veikia „Revolut“?

„Revolut“ iš esmės yra internetinis bankas, leidžiantis susikurti ir įkelti internetinę paskyrą. Iš šios paskyros galite atlikti mokėjimus ir pirkti internetu užsienyje.

Ar „Revolut“ galima pasitikėti?

„Revolut“ veikia nuo 2015 m. „Revolut“ užtikrina, kad jūsų pinigai yra saugomoje sąskaitoje reguliuojamame banke arba aukštos kokybės likvidžiame turte. Jūsų santaupos deponuojamos bankuose partneriuose.

Ar Revolut galima naudotis nemokamai?

„Revolut“ yra išankstinio mokėjimo „Visa“ kortelė, kurią galima naudoti JK ir užsienyje. Standartinis planas yra nemokamas, tačiau turi apribojimų nemokamų išlaidų užsienyje sumai.

Ar galiu naudoti persiuntimo kodą „Revolut“?

Taip, „Revolut“ leidžia klientams naudoti kodus savo paslaugoms reklamuoti. Pavyzdžiui, jei nukreipiate draugą, šiuo metu gaunate iki 50 USD.

Kaip sutaupyti „Revolut Premium“.

Norėdami gauti geresnį „Revolut Premium“ pasiūlymą, turite užsiprenumeruoti 12 mėnesių planą ir šiuo metu gausite 3 mėnesių nemokamą paslaugą.

Kaip pridėti Revolut

Aktyvūs REVOLUT nuolaidų kodai

🛍️ Kategorija kitas
🔥 Iš viso pasiūlymų 10
🎇️ Nuolaidų kodai 10
📌 Pasiūlymai 0
➡️ Geriausias kuponas - £60 nuolaida
🆕 Naujausias kuponas 15% nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas NE
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 18 liepa 2024

Geriausi REVOLUT kuponų kodai

REVOLUT KODAS REVOLUT PASIŪLYMO APRAŠYMAS BAIGIASI
titoua3qj4 Pirmą kartą naudodami „Revolut“ kortelę gaukite 60 GBP nuolaidą N / A
GET15EURO Gaukite 15 svarų nuolaidą N / A
WELCOME15 Pasinaudokite iki 15 % nuolaida bet kuriam Revolut planui N / A
BF50 Juodojo penktadienio išpardavimas: sutaupykite iki 50 % „Revolut Premium“ ir „Metal“ planuose N / A

mokėjimo būdai

Kreditinė kortelė

Pristatymo parinktys

Elektroniniu paštu

Kontaktų parinktys

7 Westferry Circus, Canary Wharf, Londonas, Anglija, E14 4HD
Revolut
@RevolutApp
Revolut
revolut.com

Trumpas vadovas „Revolut“ klientams

 • Apskritai „Revolut“ yra saugi paslauga, siūlanti paprastus ir lanksčius būdus valdyti savo pinigus, išleisti ir siųsti mokėjimus visame pasaulyje.
 • „Revolut“ puikiai tinka mokėjimams ir išėmimams atlikti namuose ir užsienyje.
 • Mūsų redaktoriaus pasirinkimas: „Revolut“ virtualios kortelės, kurios yra puikios, jei perkate internetu pas nepažįstamą prekybininką, nes galite atlikti operaciją ir atšaukti kortelę, jei kyla susirūpinimas dėl saugumo.
Autorių teisės © 2024 Couponius.com. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.