Bendrieji filtrai

KLOOK nuolaidų kodas ir kuponai

Atraskite naujausius nuolaidų kodus ir patikrintas akcijas, kad sutaupytumėte išskirtinių KLOOK

Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 4.9 - 2 balsai

Aktyvūs KLOOK nuolaidų kodai

BENDRA INFORMACIJA APIE KLOOK.com

Įkurta tik 2014 m. Honkonge, KLOOK.com greitai tapo pasaulyje pirmaujančia veiklos platforma, kuri suteikia jums po ranka visą pasaulį su daugiau nei 100.000 300 kvapą gniaužiančių ir nepamirštamų kelionių ir patirties daugiau nei XNUMX geriausių vietų visame pasaulyje. Ieškote įdomių dalykų, kuriuos reikia nuveikti keliaujant? Pasirinkite KLOOK.com ir užsisakykite kitą atostogų nuotykį, kad gautumėte geriausias turistines keliones ir patirtį. Pasinaudokite akimirka ir leiskitės į savo gyvenimo kelionę, kad sukurtumėte naujus nepakartojamus prisiminimus su nuostabiomis dienos ekskursijomis, ekskursijomis su gidu, skanaus maisto kelionėmis, fantastiškais pasirodymais ir festivaliais svarbiausiuose pasaulio miestuose, įskaitant Oklandą, Edinburgą, Majamį, Dubajų, Bankoką, Vatikaną. , Londone, Barselonoje ar Paryžiuje. Ieškokite geriausios kelionių veiklos ir mėgaukitės gyvenimu iki galo. tuščias

SPECIALIEJI PARDAVIMO RENGINIAI KLOOK.com

Ar norite susipažinti su naujais žmonėmis ir sužinoti daugiau informacijos apie kitas kultūras ir tradicijas? Jei esate tokio tipo keliautojas, kuris nori nuveikti kuo daugiau dalykų, tuomet turėtumėte pasirinkti KLOOK.com ir rezervuoti kitas atostogas specialių išpardavimų metu, kad gautumėte geriausias įmanomas apgyvendinimo, skrydžių, automobilių nuomos, įėjimo kainas. į muziejus, meno galerijas, abatijas ar katedras, dvarus ir pan.

SVEIKI NUOLAIDOS

Stebėkite KLOOK.com ir gaukite nuolaidą pirmiesiems laikmačiams. Retkarčiais KLOOK.com naujiems vartotojams suteikia bent 5% nuolaidą.

BLACK FRIDAY IŠPARDAVIMAS

Ar norite gauti bent 10% nuolaidą bet kuriai KLOOK.com veiklai? O galbūt norite 50 % nuolaidos maisto ir gėrimų veiklai? Tada užsisakykite kitą pabėgimą per Juodojo penktadienio išpardavimus ir pasinerkite į naujus prisiminimus, kurie išliks amžinai. Taip pat gausite bent 20% nuolaidą kitoms pasirinktoms veikloms ir kelionėms. Tai geriausias kadras, kurį turite aplankyti daugiau vietų ir sužinoti daugiau apie kitų miestų istoriją.

11/11 IŠPARDAVIMAS

Singles' Day Sales arba 11/11 Sales atvyksta į KLOOK.com su didžiulėmis nuolaidomis. Eikite į mėgstamą vietą ir sutaupykite iki 50 % tiek daug pasirinktų veiklų ir patirties. Kartais netgi galite pasinaudoti pasiūlymu „1 už 1“ arba galite gauti iki 110 USD nuolaidą viešnagei viešbutyje.

KIBERTINIO PIRMADIENIO IŠPARDAVIMAS

Kibernetinio pirmadienio pardavimai bėgant metams tapo tokie pat svarbūs kaip juodasis penktadienis, o didžiosios įmonės visame pasaulyje daro viską, kad pateiktų jums išskirtinius pasiūlymus ir reklaminius pasiūlymus. Mokėkite mažiau, kad daugiau keliautumėte. Kibernetinio pirmadienio renginio metu gausite bent 25% nuolaidą KLOOK.com.

KALĖDINIAI IŠPARDAVIMAI

Gaukite „Jolly Deals“ ir pamirškite perpildytus vakarėlius su šeima. Pasirinkite keliauti pačiu nuostabiausiu metų laiku, eikite į mišką ar prabangų kurortą ir mėgaukitės iki 50% nuolaida pasirinktai veiklai ir kelionėms. Kalėdinis išpardavimo renginys atvyksta į KLOOK.com su didelėmis staigmenomis. tuščias

KAIP GALITE GALĖTI NUOLAIDĄ ŠIANDIEN KLOOK.com?

Ar kelionės tavo aistra? Jei galėtum, ar visą laiką keliautum? Norite užsisakyti kitas nuostabias atostogas, bet jūsų biudžetas ribotas? O jei pasakysime, kad KLOOK.com ištisus metus taiko didžiules nuolaidas? Galite sutaupyti dar daugiau ir jums nereikės laukti iki ypatingų įvykių, kad leistumėte į naują nuotykių kupiną ar atpalaiduojančią kelionę.

KLOOK.com REKLAMINIAI KUPONAI

Gaukite geriausią kainą kitoms atostogoms ir pasinaudokite mūsų duomenų bazės KLOOK.com reklaminiais kuponais. Galite sutaupyti iki 25% nuolaidą visam užsakymui arba 25 USD pirkdami. Kartais su tinkamu kupono kodu galite gauti net daugiau.

NUOLAIDOS IR SPECIALIEJI PASIŪLYMAI KLOOK.com

Gaukite išskirtines kainas už nuostabius dalykus visame pasaulyje. Vadovaukitės savo nuojauta ir pasirinkite KLOOK.com, kad gautumėte iki 60 % nuolaidą kitam mielam pabėgimui. Pirmas oficialios svetainės puslapis sveikina jus su didžiulėmis nuolaidomis į neįtikėtinas vietas, įskaitant Singapūrą, Honkongą, Taipėjus, Penghu ir daugelį kitų. Pasisemkite įkvėpimo ir užsisakykite nepakartojamą viešnagę, kad patirtumėte nuostabią patirtį, kokios dar neturėjote per visą savo gyvenimą. Atraskite geriausius pramogų parkus, senus muziejus ar kitas istorines vietas ir mėgaukitės didelėmis nuolaidomis KLOOK.com bestselerių kelionėms. Ar tu studentas? Prisijungę prie UNiDAYS.com gaukite 10 % nuolaidą studentui už pirmąjį KLOOK.com užsakymą.

NUOLAIDA SIŪLOJA KLOOK.com NAUJIENA

Užsiregistruokite naujienlaiškyje ir gaukite nuostabių kelionių pasiūlymų, suasmenintų pasiūlymų ir šimtų kelionių pasiūlymų. Be to, jei jums pasiseks, užsiprenumeravę naujienlaiškį taip pat galite gauti 10% nuolaidą.

NAUDINGA INFORMACIJA APIE KLOOK.com

Uždirbkite papildomų pinigų darydami tai, kas jums patinka. Jūsų priklausomybė nuo kelionių gali tapti jūsų mažu verslu. Prisijunkite prie partnerių programos dabar, kad gautumėte iki 5% KLOOK.com pardavimų ir kelių papildomų komisinių lygių bei daug kitų privalumų, įskaitant lengvą integravimą, skirtą paskyros tvarkyklę, nemokamus reklamos įrankius ir realiojo laiko analizę bei ataskaitas. Ar esate aktyvus socialiniuose tinkluose? Ar turite kelionių tinklaraštį ar vaizdo įrašą? Tada prisijunkite prie KLOOK.com įtakos kūrėjų programos, dalyvaukite remiamoje veikloje ir reklamuokite savo patirtį savo kanale, kad laimėtumėte kitus kelionių pasiūlymus. Ar norite gauti dar daugiau? Tapkite KLOOK.com nariu ir gaukite atlygį už kiekvieną užsisakytą ir lojalumo programos užbaigtą veiklą. Kaip tai veikia? Baigę savo veiklą gausite KLOOK.com kreditus, kuriuos galėsite iškeisti, kad gautumėte didžiules nuolaidas kitam užsakymui. Be to, jūs gaunate iki 80 kreditų, kai paliekate atsiliepimus ir nuotraukas apie savo patirtį. Negaiškite laiko ir užsisakykite kitą kelionę su KLOOK.com. Žemiau taip pat rasite trumpą aprašymą apie mokėjimo būdus, pinigų grąžinimo politiką ir klientų aptarnavimo komandą.

INFORMACIJA APIE MOKĖJIMO BŪDUS

KLOOK.com priima kelis mokėjimo būdus, įskaitant kredito / debeto korteles (VISA, MasterCard, JCB ir American Express), PayPal, Apple Pay, Google Pay, Alipay ir WeChat Pay.

KLOOK.com MOBILIOJI PROGRAMĖLĖ

Atsisiųskite oficialią apdovanojimus pelniusią KLOOK.com programą mobiliesiems, pasiekiamą savo iOS ir Android įrenginiuose, kad gautumėte prieigą prie išskirtinių kelionių ir laisvalaikio pasiūlymų bei gautumėte 5 % nuolaidą pirmajam programos užsakymui. Turėkite daugybę galimybių savo mažoje programėlėje, kurią visada nešiojatės su savimi, ir mėgaukitės nuostabiomis funkcijomis, įskaitant lankstų rezervavimą ir nemokamą tūkstančių veiklų atšaukimą, kino bilietų nuolaidas ir paketus netoliese esančiuose kino centruose, „SingapoRediscovers“ kuponus, skirtus rezervuoti ir gauti išskirtinių pasiūlymų, galimybė transliuoti tiesioginius vaizdo įrašus su nuostabiais pasiūlymais KLOOK Live! taip pat galimybė išsaugoti savo veiklas pagal sąrašą savo pageidavimų sąraše, kad galėtumėte užsisakyti vėliau, taip pat galimybė išpirkti bilietus ir kuponus ir atsisiųsti juos, kad galėtumėte pasiekti neprisijungę.

KLOOK.com SOCIALINĖJE MEDIA

Gaukite prieigą prie kuruojamų nuostabių ir nepamirštamų veiklų bei potyrių ir prisijunkite prie nuostabios KLOOK.com bendruomenės socialinės žiniasklaidos kanaluose. Sekite KLOOK.com „Facebook“, „Instagram“, „Pinterest“, „YouTube“ ir „Twitter“, kad gautumėte naujausius kelionių įkvėpimus ir rekomendacijas bei gautumėte galimybę laimėti įvairius konkursus ir dovanų. Be to, nepamirškite apie oficialų tinklaraštį, kuriame rasite naudingų ir įdomių straipsnių apie atostogų vietas, kelionių vadovus ir unikalias istorijas, kurios įkvėps jus kitam pabėgimui. Sužinokite daugiau apie geriausias žiemos atostogų vietas JAV ir Meksikoje, apie nuostabiausias pramogas lauke ir šeimai netoli Las Vegaso ar apie 10 labiausiai persekiojamų JAV miestų arba apie tai, kaip galite pakviesti savo draugą į KLOOK.com. nemokamas kelionės kreditas.

INFORMACIJA APIE GRĄŽINIMO POLITIKĄ

Pinigų grąžinimas ir atšaukimo politika skiriasi, nes kiekviena KLOOK.com veikla turi savo taisykles ir sąlygas. Tačiau dauguma jų siūlo nemokamą atšaukimą. Pavyzdžiui, jei organizatorius atšaukia jūsų užsakytą veiklą ar ekskursiją, turėsite du pasirinkimus – rezervuoti kitą datą tai pačiai veiklai arba prašyti grąžinti visą sumą. Jei jūsų skrydis atidėtas arba atšauktas dėl ekstremalių oro sąlygų, streiko ar pandemijos, turite teisę susigrąžinti visus pinigus.

KLOOK.com KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Dešinėje pirmojo KLOOK.com puslapio pusėje rasite pagalbos skyrių, kuriame gausite geriausius atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. Jei šie atsakymai jūsų netenkina, galite susisiekti su klientų aptarnavimo komanda atsiųsdami el. [apsaugotas el. paštu], pateikdami savo problemas naudodami „Ask Klook“ užklausos formą arba per 24 valandų tiesioginį pokalbį. Taip pat galite naudotis KLOOK.com karštąja linija surinkę vieną iš numerių, nurodytų jūsų Klook kupone

Dažnai užduodami klausimai apie KLOOK

Ar KLOOK siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 40 nuolaidų kodai ir akcijos, kurios veiks KLOOK 2024 m. liepos mėn., o naujausias kuponas, pridėtas šiandien, siūlo 10 % nuolaidą.

Kiek galite sutaupyti naudodami KLOOK nuolaidų kodus?

Suma, kurią galite sutaupyti su KLOOK nuolaidos kodu, gali skirtis priklausomai nuo užsakymo vertės ir siūlomos nuolaidos vertės. Šiuo metu nuolaidos procentas yra nuo 10% iki 15%, o sutaupoma suma, priklausomai nuo situacijos, gali siekti kelis šimtus eurų.

Kokie yra geriausi KLOOK kuponai ir nuolaidų kodai?

Geriausias patikrintas KLOOK nuolaidos kodas yra (SK24CDG) ir siūlo klientams 15% nuolaidą pirkiniams 2024 m. liepos mėn.

Kaip rasti naujausius KLOOK kuponus?

Naujausius KLOOK.com kuponus galite rasti konkrečioje svetainėje, pvz., www.promonix.com, www.global-discount-codes.com, www.coupons-promo-code.com, www.picodi.com arba www.retailmenot. com.

Ar galiu atsiskaityti PayPal per KLOOK?

Taip, galite mokėti naudodami PayPal KLOOK.com.

Ar KLOOK siūlo nemokamą pristatymą?

KLOOK.com siūlo nemokamą elektroninį pristatymą. El. pašto adresu gausite užsakymo patvirtinimą su visa informacija ir galėsite jį atsisiųsti iš programėlės.

Ką daryti, jei KLOOK kuponas neveikia?

Ar gavote klaidos pranešimą, kai bandėte išpirkti savo KLOOK.com kupono kodą? Sužinokite, ko reikia laikytis, kad tai išspręstumėte. Jei sistema neatpažįsta jūsų kupono kodo, galėjote padaryti klaidą, ypač jei kodą įvedėte rankiniu būdu naudodami klaviatūrą. Dar kartą patikrinkite savo įrašą ir įsitikinkite, kad simboliai yra tiksliai ta pačia tvarka, kaip parodyta mūsų puslapyje. Atkreipkite dėmesį į apatines ir viršutines raides ir patikrinkite, ar tarp jų yra tarpų. Ar žinojote, kad kiekvienas KLOOK.com kupono kodas turi savo išpirkimo sąlygas? Atidžiai perskaitykite išsamią kupono kodo informaciją ir laikykitės jo taisyklių. Kartais kodas galioja tik minimaliai užsakymo vertei arba tam tikrai veiklai ir kelionėms, o kartais kodas galioja naujiems arba esamiems klientams. Galiausiai, jei patikrinote visus aukščiau nurodytus dalykus ir ištaisėte visas klaidas, bet vis tiek gaunate klaidos pranešimą, tai reiškia, kad jūsų kodas nebepasiekiamas. Galbūt naudojote jį ankstesniame užsakyme. Atminkite, kad negalite išpirkti KLOOK.com kupono kodo daugiau nei vieną kartą, nes jis baigiasi.

Sužinokite, kaip tiksliai pridėti Klook.com reklamos kredito kodą ir tikrai sutaupykite daug kitos kelionės metu

Atlikite kitus veiksmus ir pasiruoškite planuoti kitą nuotykį

 • 1
  Iš mūsų svetainės pasirinkite Klook.com reklamos kredito kodą ir išsaugokite jį vėlesniam naudojimui
 • 2
  Pasirinkite kelionės tikslą ir būtinai užpildykite kiekvieną kelionės detalę
 • 3
  Prisijunkite prie esamos Klook.com paskyros arba užsiregistruokite kaip naujas klientas
 • 4
  Norėdami peržiūrėti užsakymą, viršutiniame dešiniajame ekrano kampe spustelėkite „Mano krepšelis“.
 • 5
  Krepšelio gale raskite skyrių „Nuolaidos“ įveskite tikslų reklamos kredito kodą, kurį jau išsaugojote
 • 6
  Spustelėkite „Išpirkti“ ir jūsų nuolaida bus pritaikyta automatiškai

Aktyvūs KLOOK nuolaidų kodai

🛍️ Kategorija kitas
🔥 Iš viso pasiūlymų 40
🎇️ Nuolaidų kodai 25
📌 Pasiūlymai 15
➡️ Geriausias kuponas 15% nuolaida
🆕 Naujausias kuponas 10% nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas TAIP
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 18 liepa 2024

Geriausi KLOOK kuponų kodai

KLOOK KODAS KLOOK PASIŪLYMO APRAŠYMAS BAIGIASI
KEEPLOOKING10 Patvirtintas „Klook“ kupono kodas: 10% nuolaida naujiems naudotojams tiek „Klook“ programoje, tiek svetainėje. Liepa 31, 2024
MOBILE10 10 HK$ nuolaida pirmajam užsakymui programėlėje mobiliesiems su šiuo „Klook“ reklamos kredito kodu Lapkritis 30, 2024
CWFIRSTT3 Mėgaukitės 3% nuolaida su šiuo kuponu naujiems „Klook“ klientams Lapkritis 30, 2024
MCHKTPT Naudokite šį „Klook“ nuolaidos kodą, kad gautumėte 10 % nuolaidą pasirinktam transportui Japonijoje N / A

mokėjimo būdai

Kreditinė kortelė

Pristatymo parinktys

Elektroniniu paštu

Kontaktų parinktys

Kinwick Centre, 32 Hollywood Rd, Central, Honkongas
Klook
@klook
KLOOK
klook.com

KLOOK.com SAVYBĖS IR PRIVALUMAI 

Tapkite pasaulio keliautoju ir keliaukite kiek įmanoma daugiau, kad galėtumėte mėgautis geriausiomis KLOOK.com funkcijomis ir privalumais.

 • Nuostabi Partnerių programa, kuri suteiks jums bent 5% komisinių normą, ir neįtikėtina lojalumo programa, kuri suteiks jums puikių privilegijų.
 • Įvairūs mokėjimo būdai, įskaitant Google Pay ir Apple Pay.
 • Galimas nemokamas elektroninis pristatymas ir nemokamas atšaukimas.
 • Daugiau nei 300 geriausių vietų visame pasaulyje.
 • Daugiau nei 100.000 XNUMX kvapą gniaužiančių kelionių ir patirčių.

KLOOK.com TAUPYMO PATARIMAI

Sutaupykite dar daugiau, kai užsisakote internetu KLOOK.com tiesiog vadovaudamiesi taupymo patarimais.

 • Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite 10% nuolaidą.
 • Gaukite 10 % nuolaidą pirmajam užsakymui, jei prisijungsite prie UNiDAYS.com.
 • Atsisiųskite „iOS“ ir „Android“ įrenginiuose pasiekiamą programėlę, kad gautumėte išskirtinių nuolaidų ir gautumėte papildomą 5 % nuolaidą pirmajam programos užsakymui.
 • Gaukite bent vieną remiamą veiklą naudodami KLOOK.com įtakos kūrėjų programą.
 • Užsisakykite kitas atostogas ypatingais metų laikais: Juodąjį penktadienį, Kibernetinį pirmadienį, Double 11 Sales arba Kalėdų išpardavimus.
Autorių teisės © 2024 Couponius.com. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.