Bendrieji filtrai

FLIXBUS nuolaidų kodas ir kuponai

Atraskite naujausius nuolaidų kodus ir patikrintas akcijas, kad sutaupytumėte išskirtinių FLIXBUS

Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 4.2 - 6 balsai

Aktyvūs FLIXBUS nuolaidų kodai

Bendra informacija apie FlixBus

Jei patekote į šį puslapį, tuomet tikrai ieškote FlixBus bilieto. Nesvarbu, ar anksčiau keliavote su FlixBus, ar tai jūsų pirmas kartas; Couponius komanda parašė šį vadovą visiems FlixBus keliautojams. Mes padarėme viską, kad atsižvelgtume į visus galimus kelionių aspektus ir geriausius būdus planuoti ir užsisakyti keliones naudojant „FlixBus“, todėl esame tikri, kad šis vadovas padės visiems, nesvarbu, koks patyręs ar nepatyręs jis bebūtų. akimirka.  Rašydami šią medžiagą, pasinaudojome savo komandos narių, pažįstamų žmonių patirtimi, taip pat kitų keliautojų ir pramonės institucijų internetiniais ištekliais, pvz., gerbiamų kelionių tinklalapių, kelionių tinklaraštininkų ir apžvalgų svetainių, turinčių didelę reputaciją ir populiarumą. Skirkite kelias minutes ir peržiūrėkite šią medžiagą ir atraskite veiksmingų būdų, kaip keliauti ir sutaupyti naudodami „FlixBus“, nesvarbu, iš kurios pasaulio vietos esate.

Kas yra FlixBus ir kaip jis veikia:

 • „FlixBus“ yra pasaulinis mobilumo paslaugų teikėjas, kuris žada pakeisti milijonų žmonių visame pasaulyje keliavimą. Kaip unikalus technologijų startuolio, elektroninės prekybos įmonės ir klasikinio transporto operatoriaus derinys, „FlixBus“ neseniai tapo rinkos lyderiu daugelyje skirtingų regionų ir per labai trumpą laiką sukūrė didžiausią Europoje tolimųjų reisų autobusų tinklą. 
 • „FlixBus“ vizija – pasiūlyti savo keleiviams išmanią platformą tvarioms kelionėms. Juo siekiama, kad užsakymas būtų lengvas, o kelionės patirtis būtų patogi, prieinama ir ekologiška.
 • Šiandien „FlixBus“ parką sudaro daugiau nei 4000 autobusų daugiau nei 40 šalių ir daugiau nei 5500 krypčių. FlixBus komanda yra atsakinga už verslo modelį, nuolatinį transporto tinklo vystymą, techninius sprendimus ir bendradarbiavimą su kitais vietiniais vežėjais, šios srities specialistais, siekiant integruotis į FlixBus tinklą.
 • Manome, kad norint naudotis „FlixBus“ patirtimi, būtina mobilioji programėlė. Tai suteiks jums galimybę bet kuriuo metu ir po ranka pasiekti užsakymus, maršrutus, pasiūlymus ir visas kitas galimas parinktis. Labai vertiname, kad programėlėje galite sekti FlixBus autobusus realiu laiku, sužinoti, kaip greitai jie atvyks į bet kurią autobusų stotelę ir taip galėsite geriau planuoti savo tvarkaraštį.
tuščias

Kaip sutaupyti pinigų užsakant „FlixBus“:

 • Pagrindinis patarimas, kaip sutaupyti pinigų naudojant FlixBus, yra planuoti ir rezervuoti bilietus iš anksto. Visada planuokite maršrutą ir iš anksto užsisakykite „FlixBus“ bilietus, kad gautumėte mažiausią kainą. Turėtumėte žinoti, kad naudodamiesi „FlixBus“ tiesioginiais maršrutais, nekeičiant autobusų, kad pasiektumėte tikslą ilgose kelionėse, jie gali būti šiek tiek brangesni, todėl atsižvelkite ir į tai. Jei neturite krepšio, o laikas nėra svarbiausias dalykas, rinkitės pigesnę kelionę, net jei reikia pakeisti vieną ar du FlixBus maršrutus.
 • Jei įmanoma, planuodami iš anksto, užsisakykite bilietus į abi puses. Jei keliaujate į paskirties vietą, iš kurios grįžtate, bilietų į abi puses rezervavimas visada kainuos pigiau nei du bilietų komplektai, pirkti atskirai.
 • Naktiniai autobusai: jei jus labiau domina kelionės tikslas, o ne kelionė, tuomet patariame pasidomėti galimybe rezervuoti vietą autobusuose, kurie važiuoja didelius atstumus naktį. Jie yra pigesnis pasirinkimas ir neturi tiek daug stotelių kaip įprasti autobusai.
 • Suplanuokite protingai ir padalinkite savo bagažą į du nemokamus bagažo kiekius: asmeninį bagažą, kurį pasiimsite su savimi į saloną (kur patariame pasiimti asmeninius daiktus ir vertingus daiktus) ir rankinį bagažą, skirtą saugoti tam skirtoje bagažo skyriuje. Bet koks papildomas bagažas arba asmeninis bagažas, kurio svoris viršija svorį, yra apmokestinamas papildomai, todėl jūsų kelionės kaina padidėja. Išsamesnę informaciją apie matmenis ir svorį rasite FlixBus biliete.
 • Nerezervuokite pirmenybinių vietų, jei neplanuojate mėgautis kraštovaizdžiu, užsakant lengvatines vietas kainuoja papildomai. Mūsų patirtis rodo, kad standartinės sėdynės šiaip yra patogios ir yra daug autobusų, kuriuose vietos nėra pažymėtos ir niekas neatsižvelgs į biliete skirtų vietų skaičių.
 • Kaskart užsisakydami FlixBus bilietą naudokite nuolaidos kodą: jei turite FlixBus paskyrą ir užsiprenumeravote naujienlaiškį, dažnai keliaujate arba sekate FlixBus kanalą socialiniuose tinkluose, galėsite gauti nuolaidų kodus iš FlixBus. Šiuos kodus, kurie yra simbolių ir skaitmenų eilutės, galite įvesti atsiskaitydami ir gausite nuolaidą visai kainai. Kitame stulpelyje pateiksime daugiau informacijos apie šiuos „FlixBus“ kuponų kodus, kur juos rasti ir kaip juos pritaikyti.

„FlixBus“ nuolaidų kuponai

 • „FlixBus“ klientams siūlo nuolaidų kuponus, dar vadinamus nuolaidų kuponais, tiesiogiai svetainėje, „FlixBus“ socialinės žiniasklaidos paskyrose, informaciniame biuletenyje arba specializuotose nuolaidų svetainėse, tokiose kaip www.coupons-promo-code.com, www.vouchercodes.co.uk , www.picodi.com, www.retailmenot.com arba www.dealspotr.com.
 • FlixBus nuolaidų kodų sąlygos ir apribojimai: nuolaidų kodai visada turi taikymo sąlygas. Šios sąlygos gali būti susijusios su minimalia užsakymo verte, kuriai jos taikomos, konkrečiu produkto tipu, kuriam jos gali būti taikomos, arba net su konkrečiu prekės ženklu ar gaminiu, kuriam jos siūlo naudą. Atidžiai perskaitykite sąlygas, kai rasite FlixBus nuolaidos kodą, kad jį teisingai pritaikytumėte savo užsakymui ir pasinaudotumėte visais jo teikiamais pranašumais.
 • FlixBus nuolaidų kodų galiojimo laikas: nuolaidų kodai, kaip ir akcijos, turi galiojimo laiką, per kurį jais galima naudotis. Kiekvienam mūsų skelbiamam nuolaidos kodui taip pat yra nurodytas šis terminas, nes norime sutaupyti Jūsų svarbaus laiko ir nenorime, kad išbandytumėte kodus, kurių galiojimo laikas pasibaigęs ir kurie nebebus naudingi Jūsų užsakymams. Verta patikslinti, kad kartais šie nuolaidų kodai, net ir pasibaigus „FlixBus“ nurodytam terminui, vis tiek gali veikti, todėl jei neradote gero nuolaidos kodo ir laikas leidžia, išbandykite pasibaigusius kodus, nes yra tikimybė, dar gali veikti.
 • „FlixBus“ nuolaidų kodai, paskelbti „Couponius“: kadangi mes, „Couponius“ komanda mėgstame nuolaidas, norime, kad mūsų lankytojai pirkdami „FlixBus“ gautų geriausius pasiūlymus ir nuolaidas. Taigi daug laiko praleidžiame studijuodami FlixBus svetainę, FlixBus naujienlaiškį ir FlixBus socialinių tinklų paskyras, ieškodami naujausių nuolaidų kodų. Tuo pačiu metu mes taip pat nuolat atnaujiname kodus, paskelbtus kitose nuolaidų svetainėse, ir kiekvieną dieną tikriname, ar nėra patikimų šaltinių, tokių kaip www.retailmenot.com, www.slickdeals.co.uk, www.coupons-promo-code.com , www.promocode.ac ir daugelis kitų.
 • Šiame puslapyje rasite Couponius komandos dažnai tikrinamų ir atnaujinamų kodų sąrašą. Išbandykite ne tik vieną ar tą, kuris atrodo tinkamiausias jūsų užsakymui, bet išbandykite juos visus, tada galėsite nuspręsti, kuris iš jų jums atneš daugiausia naudos, ir pritaikyti jį. 
 • Kaip pritaikyti nuolaidų kodus FlixBus: norėdami padėti greitai ir teisingai pritaikyti FlixBus nuolaidos kodą, šiame puslapyje sukūrėme vadovą. Slinkite į puslapio apačią ir vadovaukitės instrukcijomis, kaip pritaikyti nuolaidų kodus FlixBus svetainėje. Taip pat pridėjome paveikslėlį, kad sutaupytume papildomo laiko, tiksliai nurodydami, kur reikia įvesti nuolaidos kodą.

Dar keli patarimai „FlixBus“ keliautojams

Dar keli patarimai, kurie, net jei nepadeda sutaupyti pinigų, gali padėti pagerinti jūsų „FlixBus“ patirtį ir tikrai padės jums keliaujant: 
 • Pasirodykite autobusų stotelėje anksti, ne visos stotelės yra vienodos ir tikriausiai gausite geresnes vietas;
 • Atspausdinkite bilietą, kad įsitikintumėte, jog jį turite su savimi, nes įlipant programa gali nepasileisti arba interneto ryšys gali būti nepasiekiamas.
 • Turėkite asmens tapatybės dokumentą ir bilietus dar prieš įlipdami į autobusą, FlixBus sistema leidžia keleiviams nuskaityti dokumentus, o iš anksto paruošus juos lengviau ir greičiau. Taip pat atminkite, kad „FlixBus“ autobusai labai greitai išvažiuoja iš autobusų stotelės, kai tik įlipama.
 • Ne visi „FlixBus“ autobusai yra žali ir turi „FlixBus“ logotipą. Kartais vietiniai „FlixBus“ partneriai neturi šios markės autobusų, todėl būtinai perskaitykite autobuso linijos numerį biliete ir suraskite autobuso platformą, į kurią atvyks jūsų autobusas.
 • Štai mūsų nuomonė apie „FlixBus“ autobusų parką, kaip jį patyrėme: atnaujinti, švarūs autobusai ir gana nauji modeliai. Gana patogios sėdynės, mūsų nuomone, geriau nei lėktuvo sėdynės. Autobuse rasite tualetus, nemokamą belaidį internetą su gana lėtu ryšiu, ribojančiu iki 100 mb vienai kelionei. Visuose autobusuose yra elektros lizdai tarp sėdynių, tik po vieną kiekvienoje eilėje. 

Galutinė išvada

Couponius komanda plačiai vertina FlixBus kaip greito, patikimo ir pigaus transporto autobusų bendrovę. Pagrindiniai konkurentai ES rinkoje yra „Eurolines“ ir „National Express“ ir net jei paslaugos radikaliai nesiskiria, „FlixBus“ laikome auksiniu kelionių autobusu standartu ir su jais mielai keliausime dar kartą.

Dažnai užduodami klausimai apie FLIXBUS

Ar FLIXBUS siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 40 nuolaidų kodų ir akcijų, kurios veiks FLIXBUS 2024 m. liepos mėn., o naujausias kuponas, pridėtas šiandien, siūlo % nuolaidą.

Kiek galite sutaupyti naudodami FLIXBUS nuolaidų kodus?

Suma, kurią galite sutaupyti su nuolaidos kodu iš FLIXBUS, gali skirtis priklausomai nuo užsakymo vertės ir siūlomos nuolaidos vertės. Šiuo metu nuolaidos procentas yra nuo % iki 65%, o sutaupoma suma gali siekti kelis šimtus eurų, priklausomai nuo situacijos.

Kokie yra geriausi FLIXBUS kuponai ir nuolaidų kodai?

Geriausias patikrintas nuolaidos kodas FLIXBUS yra (NFSUKK4MBK) ir siūlo klientams 65% nuolaidą pirkiniams 2024 m. liepos mėn.

KAIP GALIU RASTI NAUJUSIUS FLIXBUS.COM KUPONUS?

Naujausius FLIXBUS.COM kuponus galite rasti oficialioje svetainėje ir konkrečiose svetainėse, pvz., www.coupons-promo-code.com, www.dealspotr.com, www.slickdeals.net, www.groupon.co.uk, www. .hotdeals.com arba www.shopper.com.

AR GALIU MOKĖTI SU PAYPAL FLIXBUS.COM?

Taip, FLIXBUS.COM galite mokėti naudodami PayPal.

AR FLIXBUS.COM SIŪLO NEMOKAMAS PRISTATYMAS?

Taip, elektroninį bilietą gausite nemokamai tiesiai į savo el. pašto adresą ir programėlėje.

KĄ GALIU DARYTI, JEI FLIXBUS.COM KUPONAS NEVEIKIA?

Jei jūsų FLIXBUS.COM kupono kodas neveikia, rekomenduojame vadovautis mūsų gudrybėmis ir patarimais, kad nustatytumėte klaidos šaltinį ir sužinotumėte, kaip galite ją ištaisyti. Pirma, jei kodą įvedėte rankiniu būdu, galbūt padarėte spausdinimo klaidą. Dar kartą patikrinkite savo įrašą ir įsitikinkite, kad atkreipėte dėmesį į didžiąsias ir mažąsias raides ir ar nepadarėte tarpų tarp simbolių. Be to, jūs turite sekti tą pačią skaičių ir raidžių seką, kuri yra mūsų duomenų bazėje. Jūs galite išvengti visų šių rūpesčių tiesiog naudodami kopijavimo-įklijavimo funkciją nuo pat pradžių, kad teisingai perkeltumėte kodą. Antra, kiekvienas mūsų puslapio „flixbus“ kupono kodas turi savo išpirkimo sąlygas. Atidžiai perskaitykite išsamią kupono kodo informaciją, kad sužinotumėte, kokių taisyklių turite laikytis. Kartais kodas galioja minimaliai užsakymo vertei arba konkrečioms kelionės tikslams, o kitu atveju kodas galioja naujiems arba esamiems klientams. Trečia, jei patikrinote visus aukščiau nurodytus dalykus ir sistema vis dar generuoja klaidos pranešimą, tai reiškia, kad tą patį flixbus kupono kodą jau naudojote ankstesniame užsakyme. Negalite jo naudoti, nes jo galiojimo laikas jau pasibaigęs. Atminkite, kad negalite naudoti daugiau nei vieną kartą to paties kupono kodo.

Ar galiu naudoti kelis kuponų kodus „Flixbus“?

Deja, ne, „Flixbus“ vienam užsakymui leidžia naudoti tik vieną kodą, todėl prašome pasirinkti geriausią kuponą pagal savo poreikius.

Kaip išpirkti „Flixbus“ kupono kodą?

Norėdami pritaikyti „Flixbus“ kupono kodą arba kupono kodą, vadovaukitės šiame puslapyje pateiktu vadovu. Taip pat rasite spausdinimo ekraną, kuriame bus parodyta, kur įvesti kodą, kad išpirktumėte pasiūlymą.

Kaip sėkmingai naudoti „FlixBus“ kupono kodą internete

Pasirinkite išmaniai, keliaukite ekologiškai ir sutaupykite kitoje kelionėje autobusu naudodami kuponų kodus FlixBus.com

 • 1
  Naršykite PromoCode.how, kad gautumėte geriausią pasiūlymą ir spustelėkite „Kopijuoti“, kad išsaugotumėte kupono kodą vėlesniam naudojimui
 • 2
  Eikite į FlixBus.com, pasirinkite kelionės tikslą ir užpildykite visą kelionės informaciją
 • 3
  Puslapyje „Užsakymas“ užpildykite keleivio informaciją, sėdynes ir priedus, tada peržiūrėkite visą užsakymą
 • 4
  Tiesiog po bendros mokėtinos sumos suraskite mygtuką „Įvesti kuponą“, kurį spustelėsite
 • 5
  Įveskite arba įklijuokite tikslų anksčiau išsaugotą kupono kodą ir spustelėkite „Išpirkti“, kad gautumėte patvirtinimą

Aktyvūs nuolaidų kodai FLIXBUS

🛍️ Kategorija
🔥 Iš viso pasiūlymų 40
🎇️ Nuolaidų kodai 21
📌 Pasiūlymai 19
➡️ Geriausias kuponas 65% nuolaida
🆕 Naujausias kuponas £30 nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas TAIP
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 18 liepa 2024

Geriausi FLIXBUS kuponų kodai

FLIXBUS KODAS FLIXBUS PASIŪLYMO APRAŠYMAS BAIGIASI
N/A Gaukite išskirtinių nuolaidų ir pasiūlymų prisiregistravę el. paštu N / A
15DD „Flixbus“: £30 nuolaida bet kuriam užsakymui N / A
215DD Gaukite £30 nuolaidą „Flixbus Selection“, kai prie pirkinio pridėsite šį kupono kodą N / A
WELCOME20 Sutaupykite 20 %, jei apsipirksite dabar N / A

mokėjimo būdai

PayPal
ApplePay
Kreditinė kortelė

Pristatymo parinktys

Elektroniniu paštu

Kontaktų parinktys

Flix SE, Friedenheimer Brücke 16, 80639 München Vokietija
„Flixbus“
@FlixBus
„FlixBus“
flixbus.com

„FlixBus“ valdo didelį autobusų parką, todėl ekologiškos kelionės yra prieinamos ir lengvos. „FlixBus“ tinklas driekiasi visoje Europoje, JAV, Kanadoje, Turkijoje ir Brazilijoje. Sužinokite apie maršrutus, leidžiamą bagažo kiekį ir bilietų kainas lengvai ir įperkamai FlixBus.com ir sutaupykite kelionės išlaidų naudodami reklamos kredito kodus.  

FLIXBUS.COM FUNKCIJOS IR PRIVALUMAI

Turėkite Europą po ranka ir gaukite prieigą prie išskirtinių funkcijų ir privalumų.

 • Nuostabi Partnerių programa su dideliais komisiniais ir atsidavusia klientų aptarnavimo komanda.
 • Įvairūs mokėjimo būdai, įskaitant Apple Pay ir Google Pay.
 • Daugiau nei 400.000 XNUMX jungčių kasdien.
 • Prieiga prie daugiau nei 2500 krypčių 36 Europos šalyse.
 • Nėra užsakymo mokesčio ir nemokamas atšaukimas.

FLIXBUS.COM TAUPYMO PATARIMAI

Sutaupykite dar daugiau kitam kelionės nuotykiui ir pasinaudokite vienu iš mūsų flixbus taupymo patarimų, kad sumažintumėte autobuso bilieto kainą.

 • Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite 10% nuolaidą kitam užsakymui.
 • Gaukite iki 10 % nuolaidą pirmajam FlixBus užsakymui.
 • Atsisiųskite programą ir gaukite 10% nuolaidą programoje
 • Užsisakykite anksčiau ir keliaukite grupėmis, kad gautumėte didžiules nuolaidas.
 • Užsisakykite per specialius išpardavimų renginius, pvz., Juodąjį penktadienį, Kibernetinį pirmadienį, Vienišių dieną ir Kalėdų išpardavimus, kad gautumėte iki 80 % nuolaidą kitoms atostogoms.
Autorių teisės © 2024 Couponius.com. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.