Bendrieji filtrai

TRIPADVISOR nuolaidų kodas ir kuponai

Atraskite naujausius nuolaidų kodus ir patikrintas akcijas, kad sutaupytumėte išskirtinių TRIPADVISOR

Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 5 - 2 balsai

Aktyvūs TRIPADVISOR nuolaidų kodai

Bendra informacija apie TripAdvisor.com

„TripAdvisor“ yra populiari kelionių svetainė, kurioje pateikiamos apžvalgos ir informacija apie viešbučius, restoranus, lankytinas vietas ir kitas su kelionėmis susijusias įmones. Ji apima pasaulinę aprėptį ir šiuo metu turi daugiau nei 1 milijardą atsiliepimų apie daugiau nei 8 milijonus įmonių.
 • Ji buvo įkurta 2000 m. vasario mėn., turint du dalykus: leidžiant vartotojams skelbti viešbučių, restoranų ir kitų aplankytų įmonių apžvalgas ir įvertinimus, taip pat užsisakyti nakvynę, skrydžius ir kitas kelionių paslaugas.
 • „TripAdvisor“ naudoja sutelktinio šaltinio modelį, remdamasis vartotojų sukurtu turiniu, kad keliautojams pateiktų įžvalgas ir rekomendacijas.
 • Siekiant užtikrinti, kad keliautojai iš viso pasaulio galėtų pasiekti didžiulę apžvalgų duomenų bazę ir prie jos prisidėti, „TripAdvisor“ yra prieinama daugiau nei 48 kalbomis.
 • „TripAdvisor“ turi patogią mobiliąją programėlę, leidžiančią keliautojams naudotis jos paslaugomis kelyje.
tuščias

TripAdvisor.com siūlomos nuolaidos

Štai būdai, kaip „TripAdvisor“ gali pasiūlyti nariams nuolaidas, pasiūlymus ar akcijas:
 • Reklaminės nuolaidos, laikinos nuolaidos, siūlomos kaip specialių akcijų, išpardavimo renginių ar sezoninių pasiūlymų dalis.
 • Reklamos kredito kodai: „TripAdvisor“ gali pateikti kuponų kodus, kuriuos klientai gali taikyti užsakymo metu, norėdami gauti nuolaidą atostogų paketams, veiklai, skrydžiams ar viešbučiams.
 • „TripAdvisor Plus“ narių nuolaidos: „TripAdvisor“ siūlo nuolaidas arba specialius pasiūlymus nariams, kurie prisiregistruoja gauti „Plus“ paskyrą. Į šias nuolaidas gali būti įtraukti išskirtiniai tik nariams taikomi įkainiai, išankstinė prieiga prie išpardavimo arba apdovanojimai.
 • Paskutinės minutės pasiūlymai, kuriuose taikomos nuolaidos paskutinės minutės skrydžių, viešbučių ir atostogų paketų užsakymams. Šie pasiūlymai gali būti ypač patrauklūs keliautojams, kurie lanksčiai nustato savo kelionės datas ir paskirties vietas.
 • „Flash“ išpardavimas, siūlantis riboto laiko nuolaidas tam tikriems kelionių produktams.
tuščias

TripAdvisor.com reklamos kredito kodai

„TripAdvisor“ siūlo nariams reklamos kredito kodus (skaitmeninius kodus), kuriuos nariai turi įvesti tam skirtame lauke atsiskaitymo internetu metu. Tada sistema patvirtina kodą ir, jei jis galioja ir atitinka nurodytas sąlygas, atitinkama nuolaida arba pasiūlymas taikomas pirkiniui taip:
 • Procentinė nuolaida (procentinė nuolaida, pvz., 10 % arba 50 % nuolaida)
 • Sumos nuolaida (nuolaida bet kuria valiuta, pvz., 20 USD arba 10 GBP nuolaida, atsižvelgiant į vietinę valiutą)
 • Fiksuota suma (fiksuota bendra suma arba fiksuotos tam tikrų prekių kainos)
Reklamos kredito kodai gali būti siūlomi klientams TripAdvisor.com svetainėje, socialinės žiniasklaidos platformose, tokiose kaip Facebook, Instagram ar Twitter, naujienlaiškiuose arba trečiųjų šalių svetainėse, pvz., Couponius.com, Retailmenot.com, promocode.ac, oxideals.com .

Užsakymas TripAdvisor.com

 • „Tripadvisor“ nuolat užima pirmaujančią vietą pasaulyje kelionių svetainėje
 • Mūsų komanda mano, kad „TripAdvisor“ yra puikus įrankis atrasti, planuoti ir užsisakyti viską, ką galite įsivaizduoti keliaujant
 • Svetainėje tikrai lengva užsiregistruoti ir joje yra daug galimybių ieškoti / rasti paskirties vietas ir veiklą
 • Manome, kad jei esate dažnas vartotojas, turėtumėte pasirinkti „TripAdvisor Plus“ programą, kurios nariai gauna specialius pasiūlymus apie pasirinktus viešbučius ir patirtį visame pasaulyje.
 • Puiki programa mobiliesiems, tikrai naudinga norint išnaudoti visas kelionės galimybes kelyje.
 • Mūsų redaktorius maloniai prašo narių atidžiai perskaityti visus „TripAdvisor“ naudotojų atsiliepimus, nes svetainė nereguliuoja atsiliepimų ir kiekvieną vartotojo nuomonę laiko asmenine nuomone.
 • Mums patinka kasmetinis „Traveller's Choice“ apdovanojimas, skatinantis pasakiškas paslaugas ir geriausią kokybę kiekvienam svečiui.

Dažniausiai užduodami klausimai apie TRIPADVISOR

Ar TRIPADVISOR siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 40 nuolaidų kodų ir akcijų, kurios veiks TRIPADVISOR 2024 m. liepos mėn., o naujausias kuponas, pridėtas šiandien, siūlo % nuolaidą.

Kiek galite sutaupyti naudodami TRIPADVISOR nuolaidų kodus?

Suma, kurią galite sutaupyti su nuolaidos kodu iš TRIPADVISOR, gali skirtis priklausomai nuo užsakymo vertės ir siūlomos nuolaidos vertės. Šiuo metu nuolaidos procentas yra nuo % iki 15%, o sutaupoma suma, priklausomai nuo situacijos, gali siekti kelis šimtus eurų.

Kokie yra geriausi TRIPADVISOR kuponai ir nuolaidų kodai?

Geriausias patikrintas TRIPADVISOR nuolaidos kodas yra (ŽIEMA15 ) ir siūlo klientams 15% nuolaidą pirkiniams 2024 m. liepos mėn.

Kam naudinga „TripAdvisor“?

„TripAdvisor“ padeda šimtams milijonų žmonių kiekvieną mėnesį sužinoti, kur apsistoti, ką valgyti ir kaip išnaudoti visas savo kelionių galimybes, remiantis anksčiau ten buvusių žmonių patarimais.

Kiek patikimi yra „TripAdvisor“ atsiliepimai?

Viešbučių, restoranų ir lankytinų vietų apžvalgose daugiau nei keturi iš penkių dalyvių teigia, kad atsiliepimai, kuriuos jie perskaitė „TripAdvisor“, tiksliai atspindi jų patirtį.

Ar verslo savininkai gali ištrinti „TripAdvisor“ atsiliepimus?

Ne, viešbučių ir restoranų savininkai neturi teisės pašalinti atsiliepimų. Tik „TripAdvisor“ darbuotojai gali pašalinti atsiliepimus. Tačiau viešbučių savininkai gali pranešti apie atsiliepimą ir, jei darbuotojai sutinka, kad atsiliepimas pažeidžia gaires, jie jį pašalins.

Kaip galiu sutaupyti užsakymų, atliktų per „TripAdvisor“?

Saugiausias būdas yra naudoti reklamos kredito kodus. Išpirkti „TripAdvisor“ reklamos kredito kodą labai paprasta. Tereikia atlikti kelis veiksmus, kad galėtumėte užsisakyti savo patirtį ir sutaupyti pinigų perkant.

Kaip gauti „TripAdvisor“ reklamos kredito kodą?

Reklamos kredito kodus galite rasti keliais būdais. „TripAdvisor“ klientams suteikia reklamos kredito kodus, kuriuos galima rasti oficialioje svetainėje, naujienlaiškyje arba trečiųjų šalių svetainėse, pvz.: couponius.com, coupons-promo-code.com, promocode.ac, oxideals.com.

Ar galiu naudoti daugiau nei vieną reklamos kredito kodą „TripAdvisor“ užsakymui?

Deja, ne, nariai gali naudoti vieną kodą kiekvienam užsakymui, todėl įsitikinkite, kad užsakymo metu rasite geriausią siūlomą „TripAdvisor“ reklamos kredito kodą.

Kaip išpirkti „TripAdvisor“ reklamos kredito kodą

Lengvas ir garantuotas būdas sutaupyti kitoje „TripAdvisor“ programoje, atsiskaitydami pritaikę reklamos kredito kodą

 • 1
  Ieškokite Couponius.com naujausių siūlomų kodų ir išsaugokite juos vėlesniam naudojimui
 • 2
  Naršykite „TripAdvisor“ svetainėje ir pasirinkite kitą kelionės patirtį
 • 3
  Rezervuokite mėgstamą pasiūlymą ir prisijunkite prie savo paskyros arba užsiregistruokite kaip naujas narys
 • 4
  „Checkout“ puslapyje raskite nuorodą „Įveskite reklamos kredito kodą“ ir spustelėkite ją
 • 5
  Įveskite tikslų anksčiau išsaugotą kodą ir spustelėkite „Taikyti kodą“, kad jį išpirktumėte
 • 6
  Jūsų nuolaida bus apskaičiuojama automatiškai ir būsite pasiruošę užbaigti užsakymą

Aktyvūs TRIPADVISOR nuolaidų kodai

🛍️ Kategorija
🔥 Iš viso pasiūlymų 40
🎇️ Nuolaidų kodai 24
📌 Pasiūlymai 16
➡️ Geriausias kuponas 15% nuolaida
🆕 Naujausias kuponas 10% nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas TAIP
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 19 liepa 2024

Geriausi TRIPADVISOR kuponų kodai

TRIPADVISOR KODAS TRIPADVISOR PASIŪLYMO APRAŠYMAS BAIGIASI
TADV Fantastiški pasiūlymai svetainėje Tripadvisor.com N / A
Q1EAR Fantastiškos nuolaidos Tripadvisor.com N / A
CF10 Fantastiškas pasiūlymas: gaukite 10 % nuolaidą pirkiniui šiandien N / A
N/A Tyrinėkite savo miestą su netoliese esančių kelionių ir pramogų pasiūlymais N / A

mokėjimo būdai

PayPal
Kreditinė kortelė

Pristatymo parinktys

Elektroniniu paštu

Kontaktų parinktys

400 1st Avenue, Needham, MA 02494, JAV
"TripAdvisor"
@Tripadvisor
"TripAdvisor"
tripadvisor.com

Trumpas vadovas TripAdvisor naudotojams:
 • Mūsų komandai patinka, kad „TripAdvisor“ rengia kelionių forumus, kuriuose vartotojai gali užduoti klausimus, konsultuotis ir didžiąją rudens dalį dalintis savo kelionių patirtimi. Ši interaktyvi funkcija leidžia keliautojams susisiekti su kitais, gauti rekomendacijų ir rinkti patarimus apie būsimas keliones.
 • Rekomenduojame nariams naudotis rezervavimo funkcija. „TripAdvisor“ siūlo viešbučių, skrydžių, nuomos atostogoms ir veiklos rezervavimo parinktis tiesiogiai per savo platformą, todėl kiekvienam vartotojui lengviau pasiekti ir valdyti keliaujant.
 • Puikūs paieškos filtrai, vartotojai gali lengvai susiaurinti savo parinktis pagal konkrečius kriterijus, tokius kaip kainų diapazonas, patogumai ir vieta, supaprastindami paieškos procesą.
Autorių teisės © 2024 Couponius.com. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.