Bendrieji filtrai

WONDERSHARE nuolaidų kodas ir kuponai

Atraskite naujausius nuolaidų kodus ir patikrintas akcijas, kad sutaupytumėte išskirtinių WONDERSHARE

Jūsų įvertinimas: 5.0
reitingas: 4.9 - 3 balsai

Aktyvūs WONDERSHARE nuolaidų kodai

Baigėsi galioti WONDERSHARE nuolaidų kodai

BENDRA INFORMACIJA APIE WONDERSHARE.COM

Įkurta 28 m. rugsėjo 2003 d. Shenzen mieste, Kinijoje, Wondershare yra pasaulinė programinės įrangos platforma, kuri iki šiol siūlo prieigą prie daugiau nei 65 kūrybiškumo, naudingumo, optimizavimo ir produktyvumo produktų, įskaitant Filmora, Recoverit, Dr. Fone, PDFelement, Filmstock, FamiSafe. arba MobileTrans. Su daugiau nei 2 milijonais vartotojų kas mėnesį daugiau nei 150 šalių, Wondershare yra geriausias įrankis, pasiruošęs padėti jums įveikti kasdienius iššūkius, susijusius su technologijomis. Pasitelkite vaizduotę ir paverskite nuostabius vaizdus nepamirštamais prisiminimais arba konvertuokite vaizdo įrašus į maždaug 1000 formatų 30 kartų sparčiau neprarandant kokybės arba atsisiųskite, redaguokite, suglaudinkite, perkelkite ir įrašykite vaizdo įrašus. Galite atlikti visa tai ir dar daugiau, įskaitant ištrintų failų, nuotraukų, vaizdo įrašų ir pokalbių atkūrimą iš kompiuterio, „Mack“, USB arba SD kortelės. Ar norite redaguoti ir pasirašyti PDF dokumentus „Windows“ arba „Mac“ įrenginyje? O gal norite stebėti vietą realiuoju laiku arba aptikti netinkamą turinį savo vaikų įrenginiuose? Su Wondershare produktais galite padaryti viską, kas išdėstyta pirmiau, ir dar daugiau.
tuščias

SPECIALIEJI WONDERSHARE.COM PARDAVIMO RENGINIAI

Visi žinome, kad programinės įrangos programos gali būti gana brangios, ypač kai norime jų naudoti daug, nes jos gali padėti lengvai ir anksčiau atlikti kasdienes užduotis. Jei turite ribotą biudžetą, bet vis tiek norite įsigyti Wondershare paslaugų ir produktų, siūlome palaukti iki specialių išpardavimų, kad atrakintumėte didžiules nuolaidas.

WONDERSHARE.COM SVEIKI NUOLAIDOS

„Wondershare“ savo naujiems vartotojams nesiūlo klasikinės pasveikinimo nuolaidos. Kartkartėmis Wondershare siūlo 10 USD pasveikinimo premiją arba 10% nuolaidą naujiems vartotojams, kurie perka tam tikro produkto ar paslaugos prenumeratos planą.

WONDERSHARE.COM BLACK FRIDAY IŠPARDAVIMAS

Vis dėlto geriausias laikas pradėti investuoti į programinės įrangos programas, kurios gali padėti atlikti savo darbą arba užbaigti aistros darbus, yra juodojo penktadienio pardavimo renginys. Jis vyksta kiekvienais metais netoli lapkričio vidurio ir yra svarbiausias bei laukiamiausias išpardavimų renginys per visus metus. „Wondershare“ sveikina jus su iki 50% nuolaida pasirinktiems produktams ir kartais su iki 50 USD nuolaida visoje svetainėje.

WONDERSHARE.COM 11/11 IŠPARDAVIMAS

Kitas didelis išpardavimų renginys, vykstantis lapkričio 11 d., yra vienišių diena, dar žinoma kaip Double 11 arba 11/11 Sales. Tą dieną, kai daugelyje pasaulio kompanijų pardavimai buvo didžiausi, Wondershare siūlo iki 35% nuolaidą tam tikriems produktams ir daugybę kitų siurprizų paketų paketuose.

WONDERSHARE.COM KIBERTINIO PIRMADIENIO IŠPARDAVIMAS

Ar norite gauti geriausią metų kainą už labiausiai ieškomus Wondershare produktus? Pasiruoškite nuostabiam apsipirkimo nuotykiui ir nepraleiskite specialių pasiūlymų kibernetinio pirmadienio pardavimo renginio metu. Galite sutaupyti iki 65% nuolaida pasirinktoms prekėms. Bet jūs turite paskubėti, nes tai riboto laiko pasiūlymai.

WONDERSHARE.COM KALĖDINIAI IŠPARDAVIMAI

Ar turite brolį ar seserį, kurie yra apsėsti technologijų? O gal jūsų tėvams reikia pagalbos konvertuojant Word dokumentus į PDF? Tada turėtumėte juos pradžiuginti pirkdami vieną iš Wondershare produktų, kurie parduodami per Kalėdų išpardavimų renginį. Galite sutaupyti daugiau nei 30% nuolaidos ir kartais galite laimėti specialių prizų, pvz., 500 USD vertės „Amazon“ dovanų kortelę. tuščias

KAIP GALITE GALĖTI NUOLAIDĄ ŠIANDIEN WONDERSHARE.COM?

Ar jums reikia pagalbos kuriant unikalius vaizdo įrašus arba atkurti prarastus duomenis, bet nenorite mokėti visos „Wondershare“ produktų kainos? Ar žinojote, kad yra ir kitų būdų, kurie gali padėti sumažinti užsakymo išlaidas, nelaukiant iki specialių išpardavimų? Sužinokite daugiau apie tai, ką reikia padaryti, kad gautumėte nuolaidą šiandien Wondershare.

WONDERSHARE.COM KUPONAI

Dabar nedvejodami naudokite vieną iš Wondershare reklaminių kuponų, išvardytų mūsų puslapyje. Galite sutaupyti iki 54% nuolaidą pasirinktiems produktams, taip pat galite gauti kuponus, kurių fiksuota vertė prasideda nuo 5 USD ir kurie bus išskaičiuoti iš viso užsakymo. Kartais galite gauti dar daugiau, tereikia stebėti mūsų puslapį, nes mes reguliariai atnaujiname savo Wondershare reklaminius kuponus.

NUOLAIDOS IR SPECIALIEJI PASIŪLYMAI Wondershare

Net jei Wondershare neturi klasikinio pardavimo skyriaus, vis tiek galite sutaupyti daug savo prenumeratos plane. Kiekvienas „Wonderhsare“ produktas siūlo daugiau nei 20% nuolaidą, kai perkate ketvirtinį, metinį arba nuolatinį planą. Be to, jei esate studentas, užsiregistravę Student Beans galite sutaupyti iki 60 % nuolaidos. Ir geros naujienos čia nesibaigia. Ar žinojote, kad bet kurį Wondershare produktą galite išbandyti nemokamai? Naudodami 30 dienų nemokamą bandomąją versiją galite pamatyti, kaip Wondershare produktai padeda jums užbaigti savo darbą ir darbus nemokamai.

NUOLAIDA SIŪLOJA WONDERSHARE.COM NAUJIENA

Prisiregistruokite prie oficialaus naujienlaiškio, kad gautumėte prieigą prie produktų leidimų, svarbių atnaujinimų, specialių pasiūlymų ir gautumėte 10% nuolaidą kitam Wondershare pirkiniui.

NAUDINGA INFORMACIJA APIE WONDERSHARE.COM

Pradėkite savo verslą ir užsidirbkite pinigų tiesiog reklamuodami Wondershare produktus savo svetainėje, tinklaraštyje, internetinėje prekyvietėje ar vaizdo įrašų žurnale. Galite gauti daugiau nei 30 % komisinių tarifų, 30 dienų sesijos slapukus, išskirtines paskatas, tokias kaip nuolaidos, studentų pasiūlymai, paketai ir kampanijos, taip pat prieigą prie didėjančios auditorijos daugiau nei 150 šalių visame pasaulyje ir prie profesionalių, visiškai pritaikomų kūrybinė medžiaga pagal pageidavimą. Ar žinojote, kad jei vairuojate tiek srauto, kiek galite, galite gauti galimybę laimėti daugiau nei 4000 USD per mėnesį? Ir ar žinojote, kad už mėnesio pardavimą, kuris yra ne mažesnis kaip 8000 USD, gausite 50% komisinių? Verta išbandyti Wondershare. Yra dar keletas aspektų, į kuriuos turite atsižvelgti. Žemiau rasite trumpą mokėjimo būdų, pinigų grąžinimo politikos, klientų aptarnavimo komandos ir t. t. aprašymą.

INFORMACIJA APIE MOKĖJIMO BŪDUS

„Wondershare“ priima šiuos mokėjimo būdus: kredito ir debeto kortelės (VISA, MasterCard, Eurocard, Discover, JCB, American Express, Diners Club, Kinijos debeto kortelė), Alipay, PayPal, Ukash, Qiwi piniginė ir banko bei pavedimas.

WONDERSHARE.COM MOBILIOJI PROGRAMĖ

Gaukite geriausią įrankį savo mėgstamiems Wondershare produktams. Atsisiųskite oficialias mobiliąsias programėles, skirtas svarbiausiems Wondershare produktams, įskaitant FilmoraGo ir PDFelement, kad sukurtumėte nuostabius vaizdo įrašus ir galėtumėte bet kada ir bet kur redaguoti viską, ko norite, tiesiogiai savo mėgstamoje programėlėje. Jūs gausite prieigą prie nuostabių funkcijų ir galėsite gauti naujausią informaciją apie naujausius Wondershare produktus.

WONDERSHARE.COM SOCIALINĖJE MEDŽIAGOJE

Palaikykite ryšį ir prisijunkite prie neįtikėtinos aistringos Wondershare bendruomenės socialinėje žiniasklaidoje. Stebėkite jo veiklą „YouTube“, „Facebook“, „Instagram“ ir „Twitter“, kad gautumėte prieigą prie naujausių paleidimo, atnaujinimų ir kasdien įkvėptumėte. Būsite pirmieji, kurie sužinos, kaip akimirksniu galite sukurti vaizdo įrašus naudodami, pavyzdžiui, nuostabiausius šablonus, ir turėsite galimybę dalyvauti dovanose bei konkurse, kuriame gausite gražių prizų. Nepamirškite apie oficialius žinomiausių Wondershare produktų tinklaraščius, kuriuose gausite prieigą prie naudingos informacijos ir įdomių straipsnių, pvz., 30 geriausių vaizdo įrašų idėjų kaip įkvėpimo, 10 geriausių 2020 m. nemokamos vaizdo įrašų redagavimo programinės įrangos, skirtos „Mac“ vartotojams, arba 5 greičiausias sprendimas Konvertuoti AVI į MPEG-4.

INFORMACIJA APIE GRĄŽINIMO POLITIKĄ

Galite gauti visą pinigų grąžinimą už daugumą Wondershare produktų per 30 dienų nuo pirkimo datos pagal pinigų grąžinimo garantijos politiką, tačiau tik dėl pagrįstų aspektų, tokių kaip techninė problema. Kai kuriems produktams, pavyzdžiui, duomenų atkūrimui, taikoma tik 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

WONDERSHARE.COM KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Jei oficialios svetainės DUK puslapyje neradote patenkinamo atsakymo, galite susisiekti su klientų aptarnavimo komanda nuo pirmadienio iki penktadienio 24 valandas per parą telefonu +1 442 245 364 JAV ir Kanadoje, +1 855 808 1885 Azijai, +44 808 169 7181 Europai arba +10844 326 5975 klientams iš kitų pasaulio šalių. Taip pat galite susisiekti su palaikymo komanda per tiesioginį pokalbį arba atsiųsdami el. laišką naudodami internetinę kontaktinę formą.

Dažnai užduodami klausimai apie WONDERSHARE

Ar WONDERSHARE siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 24 nuolaidų kodai ir akcijos, kurios WONDERSHARE veiks 2024 m. liepos mėn., o naujausias kuponas, pridėtas šiandien, siūlo 50 % nuolaidą.

Kiek galite sutaupyti naudodami WONDERSHARE nuolaidų kodus?

Suma, kurią galite sutaupyti su WONDERSHARE nuolaidos kodu, gali skirtis priklausomai nuo užsakymo vertės ir siūlomos nuolaidos vertės. Šiuo metu nuolaidos procentas siekia nuo 50% iki 50%, o sutaupoma suma, priklausomai nuo situacijos, gali siekti kelis šimtus eurų.

Kokie yra geriausi WONDERSHARE kuponai ir nuolaidų kodai?

Geriausias patikrintas WONDERSHARE nuolaidos kodas yra (SENFOAFF) ir siūlo klientams 50% nuolaidą pirkiniams 2024 m. liepos mėn.

Kokie yra tikrieji WONDERSHARE nuolaidų kodai ir reklaminiai pasiūlymai?

KAIP GALIU RASTI NAUJUSUS WONDERSHARE.COM KUPONUS?

Naujausius kuponus WONDERSHARE.COM galite rasti tam tikrose svetainėse, įskaitant www.coupons-promo-code.com, www.global-discount-codes.com, www.promonix.com, www.retailmenot.com, www.slickdeals.net arba www.hotdeals.com.

AR GALIU MOKĖTI SU PAYPAL WONDERSHARE.COM?

Taip, WONDERSHARE.COM galite mokėti naudodami PayPal.

AR WONDERSHARE.COM SIŪLO NEMOKAMAS PRISTATYMAS?

WONDERSHARE.COM siūlo nemokamą elektroninį pristatymą su licencijos raktu jūsų el. pašto adresu.

KĄ GALIU DARYTI, JEI WONDERSHARE.COM KUPONAS NEVEIKIA?

Sistema neatpažįsta jūsų WONDERSHARE.COM kupono ir sukuria klaidos pranešimą? Neišsigąskite, turime puikių sprendimų dažniausiai pasitaikantiems klaidų šaltiniams. Vykdykite kitas gaires, kad sužinotumėte, kaip ištaisyti klaidą. Ar įvedėte kodą rankiniu būdu naudodami klaviatūrą? Galbūt padarėte spausdinimo klaidą. Dar kartą patikrinkite savo įrašą ir įsitikinkite, kad visi simboliai yra toje pačioje vietoje, kur jie yra mūsų sąraše. Taip pat atkreipkite dėmesį į viršutines ir apatines raides ir nedėkite tarpų tarp jų. Jūs galite išvengti šio vargo nuo pat pradžių tiesiog naudodami kopijavimo-įklijavimo funkciją, kad teisingai perkeltumėte kodą. Ar žinojote, kad kiekvienas mūsų puslapyje esantis Wondershare kuponas turi savo išpirkimo sąlygas, kurių privalote laikytis? Perskaitykite išsamią reklaminio kupono informaciją, kad sužinotumėte, ar jūsų užsakymas atitinka žaidimo taisykles, nes kartais kodas galioja minimaliai pirkimo vertei arba tam tikrai produkto kategorijai, o kartais kodas galioja naujiems arba esamiems klientams. . Jei nė vienas iš aukščiau išvardytų dalykų netaikomas, tai reiškia, kad tą patį kupono kodą jau naudojote ankstesniame Wondershare pirkinyje ir nebegalite jo naudoti, nes pasibaigė jo galiojimo laikas.

KAIP PRIDĖTI WONDERSHARE.COM KUPONĄ?

Vykdykite mūsų paprastus veiksmus, kad pridėtumėte savo Wondershare kuponą be jokių problemų.

 • 1
  Eikite į Wondershare.com ir spustelėkite mygtuką Pirkti dabar, kad įsigytumėte mėgstamus produktus.
 • 2
  Prisijunkite prie savo paskyros, jei ją jau turite, arba užsiregistruokite dabar, kad galėtumėte lengvai pasiekti savo užsakymą ir atlikti jo pakeitimus.
 • 3
  Peržiūrėkite visus Wondershare reklaminius kuponus, pateiktus mūsų puslapyje, ir radę tą, kuris atitinka jūsų poreikius, nukopijuokite jį į mainų sritį, įsiminkite arba pažymėkite ant popieriaus lapo ar Word dokumente.
 • 4
  Grįžkite į Wondershare.com užsakymų suvestinės puslapį ir įklijuokite kodą į reikiamą lauką, pažymėtą Kupono kodas, arba įveskite jį rankiniu būdu naudodami klaviatūrą.
 • 5
  Spustelėkite mygtuką Taikyti ir atlikite visus kitus veiksmus, kad užbaigtumėte pirkimą.

Aktyvūs WONDERSHARE nuolaidų kodai

🛍️ Kategorija programinė įranga
🔥 Iš viso pasiūlymų 24
🎇️ Nuolaidų kodai 20
📌 Pasiūlymai 4
➡️ Geriausias kuponas 50% nuolaida
🆕 Naujausias kuponas 50% nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas NE
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 19 liepa 2024

Geriausi WONDERSHARE kuponų kodai

WONDERSHARE KODAS WONDERSHARE PASIŪLYMO APRAŠYMAS BAIGIASI
SENFOAFF Mėgaukitės 50% nuolaida Wondershare Pixcut N / A
EDRA-1GGI 30% nuolaida „Edraw OrgCharting“ su šiuo „Wondershare“ kupono kodu Rugsėjis 30, 2024
SAFAMILY Wondershare nuolaidos kodas: sutaupykite 10% visko Spalis 31, 2024
N/A Gaukite iki 60 % nuolaidą „Uniconverter“. N / A

mokėjimo būdai

PayPal
Kreditinė kortelė

Pristatymo parinktys

Elektroniniu paštu

Kontaktų parinktys

200-4445 Lougheed Hwy, Burnaby, BC Kanada, V5C 0E4. vaizdas. Pekinas, Kinija
@Wondershare
„Wondershare“
wondershare.com

WONDERSHARE.COM FUNKCIJOS IR NAUDA Atraskite stebuklingą Wondershare pasaulį ir atraskite išskirtines funkcijas bei privalumus.
 • Nuostabi Partnerių programa su daugiau nei 30% komisinių tarifų.
 • Daugiau nei 10 mokėjimo būdų, įskaitant PayPal ir Alipay. 30 dienų nemokama bandomoji versija.
 • Nemokamas elektroninis pristatymas ir prieiga prie 30 dienų pinigų grąžinimo garantijos.
 • Daugiau nei 2 milijonai naudotojų per mėnesį paskirstomi 150 šalių.
WONDERSHARE.COM IŠSAUGOJIMO PATARIMAI Ar norite sutaupyti daugiau pirkdami Wondershare? Vadovaukitės taupymo patarimais, kad sumažintumėte užsakymo išlaidas.
 • Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite 10% nuolaidą kitam pirkiniui.
 • Gaukite 10 % sveikinimo nuolaidą arba 10 USD pasveikinimo premiją už pirmąjį pirkinį.
 • Sutaupykite iki 60% nuolaida, jei esate studentas ir registruojatės Student Beans.
 • Gaukite daugiau nei 20 % nuolaidą ketvirčio, ​​metinio ar nuolatinio prenumeratos planui.
 • Apsipirkite per specialius išpardavimų renginius, tokius kaip „Juodasis penktadienis“, „Kibernetinis pirmadienis“ arba „Singles' Day“ išpardavimas, kad sutaupytumėte iki 65% nuolaidą savo „Wondershare“ pirkiniui.
Autorių teisės © 2024 Couponius.com. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.