Bendrieji filtrai

SHUTTERSTOCK nuolaidų kodas ir kuponai

Atraskite naujausius nuolaidų kodus ir patikrintas akcijas, kad sutaupytumėte išskirtinių SHUTTERSTOCK

Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 5 - 1 balsuoti

Aktyvūs SHUTTERSTOCK nuolaidų kodai

BENDRA INFORMACIJA APIE SHUTTERSTOCK

SHUTTERSTOCK, kurios būstinė yra Niujorke, 2003 m. įkūrė Jonas Oringeris. Ji greitai tapo viena iš svarbiausių pasaulinių platformų tiek menininkams, tiek kūrėjams. Ji siūlo prieigą prie daugiau nei 370 milijonų vaizdų, o kasdien pridedama daugiau nei 200.000 1 vaizdų. SHUTTERSTOCK yra įmonė, turinti daugiau nei 150 milijoną bendradarbių, parduodančių savo kūrinius klientams daugiau nei 10 šalių visame pasaulyje. Jei laimėjote svetainę, tinklaraštį ar forumą ir norite padaryti įspūdį savo auditorijai nuostabiomis nuotraukomis ir vaizdo įrašais, tada SHUTTERSTOCK taps geriausiu jūsų draugu, nes jis teikia jums nemokamus standartinius vaizdus, ​​vektorius ir iliustracijas, vaizdo įrašus ir muziką. kurie padės sukurti nuostabius, unikalius ir akį traukiančius puslapius. Ar skeptiškai vertinate SHUTTERSTOCK? Tada nemokamai atsisiųskite bet kuriuos 1 vaizdų naudodami XNUMX mėnesio bandomąją versiją ir judėkite. Galite bet kada atšaukti, bet galite pasilikti vaizdus. Be to, jei norite išnaudoti visas SHUTTERSTOCK galimybes, galite gauti geriausią vertę su prenumeratos planais, kurių kaina prasideda nuo €, o kai tik prireiks įkvėpimo, po ranka galėsite turėti nuotraukų biblioteką ir dar daugiau. tuščias

SHUTTERSTOCK SPECIALIEJI PARDAVIMO RENGINIAI

Nenuostabu, kad turime mokėti už aukštos kokybės produktus, ypač kai kalbame apie kūrybinį pasaulį. Jei turite ribotą biudžetą, bet jums reikia rankų, kad sukurtumėte nuostabią ir unikalią sąsają savo mažam verslui, mėgaukitės specialiais „Shutterstock“ pasiūlymais. Sužinokite, kaip per specialius išpardavimų renginius galite gauti didžiules nuolaidas „Shutterstock“.

SVEIKI NUOLAIDOS

Retkarčiais „Shutterstock“ suteikia jums 10 % nuolaidą pirmajam pirkiniui.

BLACK FRIDAY IŠPARDAVIMAS

Juodojo penktadienio išpardavimų renginys yra pats svarbiausias ištisus metus, nes dažniausiai atvyksta su didžiulėmis nuolaidomis didelėms įmonėms. Naudodami SHUTTERSTOCK laimite loterijos bilietą ir galite sukurti stulbinančią svetainę ar tinklaraštį su net 50% nuolaida.

11/11 IŠPARDAVIMAS

Atraskite specialius „Shutterstock“ pasiūlymus per „Singles' Day Sales Event“, dar žinomą kaip „Double 11“ arba „11/11 Sales“, ir palepinkite save su daugiau nei 20 % nuolaida milijonams vaizdų ir dar daugiau.

KIBERTINIO PIRMADIENIO IŠPARDAVIMAS

Per pastaruosius metus „Cyber ​​​​Monday Sales Event“ susilaukė didelės auditorijos ir šlovės ir tapo tokia pat svarbia kaip ir Juodasis penktadienis. Vis daugiau įmonių taiko dideles nuolaidas pirkiniams. Ir „Shutterstock“ yra vienas iš jų ir sveikina jus su iki 50% nuolaida.

KALĖDINIAI IŠPARDAVIMAI

Pasiruoškite Kalėdų rytui ir nustebinkite savo brangiausiuosius originaliais, kvapą gniaužiančiais ir unikaliais jūsų pagamintais sveikinimo atvirukais, naudojant „Shutterstock“ vaizdus ir kitą turinį. Kalėdinio išpardavimo renginio metu galite sutaupyti daugiau nei 30% nuolaidą. tuščias

KAIP GALITE GALĖTI ŠIANDIEN GAUTI NUOLAIDĄ „SHUTTERSTOCK“?

Norite dar daugiau sutaupyti savo mažam verslui, bet nenorite laukti iki ypatingų išpardavimų renginių, kurie organizuojami metų pabaigoje? Ar žinojote, kad „Shutterstock“ siūlo įvairius metodus, kurie gali suteikti jums didelių nuolaidų perkant internetu? Sužinokite, ką turite padaryti, norėdami sutaupyti daugiau „Shutterstock“ ir mėgautis apsipirkimo nuotykiais.

„SHUTTERSTOCK“ REKLAMINIAI KUPONAI

Naudodami tinkamą „Shutterstock“ reklaminį kuponą galite sutaupyti iki 25 % nuolaidos visoje svetainėje, net ir užsisakę prenumeratos planus. Būkite išmintingi ir atkreipkite dėmesį į visus mūsų reklaminius kuponus, skirtus šiai nuostabiai pasaulinei rinkai, ir užsitikrinkite didžiulę nuolaidą savo užsakymui.

SHUTTERSTOCK NUOLAIDOS IR SPECIALIEJI PASIŪLYMAI

Nors oficialioje SHUTTERSTOCK svetainėje nėra klasikinio išpardavimo skyriaus, tai nebūtinai reiškia, kad pirkdami internetu negalėsite daug sutaupyti. SHUTTERSTOCK suteikia prieigą prie milijonų nemokamų vaizdų, kuriuos galite naudoti be papildomų mokesčių. Be to, naudodami nemokamą bandomąją versiją, galite gauti 10 vaizdų ir apsigalvoti, nes vaizdai liks su jumis. Be to, kartais pirkdami prenumeratos planą galite sutaupyti bent 15 % nuolaidos. Taip pat gausite 10% nuolaidą kitam pirkiniui su tinkamu kodu, kurį rasite oficialioje svetainėje.

NUOLAIDA SIŪLOJA SHUTTERSTOCK NAUJIENLAPIS

Prisiregistruokite gauti naujienlaiškį, kad gautumėte prieigą prie naujausių pranešimų ir gautumėte išskirtinių reklaminių pasiūlymų bei specialių pasiūlymų. Be to, kitam pirkiniui galite gauti 10% nuolaidą.

NAUDINGA INFORMACIJA APIE SHUTTERSTOCK

Ar norite gauti dar daugiau su SHUTTERSTOCK? Prisijunkite nemokamai prie Partnerių programos ir uždirbkite iki 300 USD už kiekvieną naujo kliento pirkinį. Gausite dosnų 20% nuolaidą komisiniams už grynuosius pardavimus, kai nauji klientai perka „Shutterstock“ naudodami nuorodą arba reklamjuostę jūsų svetainėje, tinklaraštyje, forume ar socialinės žiniasklaidos kanale, taip pat reguliarius ir lanksčius automatinius mėnesinius mokėjimus per PayPal arba el. perkėlimas. Be to, gausite dar daugiau privalumų ir gausite 30 dienų slapukų naudojimo laiką, specialius vidinius filialo valdytojus, kurie padės optimizuoti ir pagerinti našumo rezultatus bei komisinius, ir visišką nemokamą prieigą prie daugybės įrankių ir „Shutterstock“ API integracijos, kuri suteiks jums visišką lankstumą ir kontrolę. Su „Shutterstock“ galite gauti dar daugiau, jei tapsite kūrybingu perpardavėjo partneriu. Uždirbsite pinigų savo klientams parduodami didžiulę „Shutterstock“ redakcinio turinio kolekciją. Nedvejokite ir kelkite savo verslą vis aukščiau. Yra dar keletas dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti, o žemiau rasite trumpą mokėjimo būdų, pinigų grąžinimo politikos ir klientų aptarnavimo komandos aprašymą.

INFORMACIJA APIE MOKĖJIMO BŪDUS

„Shutterstock“ suteikia prieigą prie šių mokėjimo būdų: kredito ir debeto kortelės („Visa“ ir „Mastercard“), banko pavedimas, „PayPal“, „Payoneer“ ir „Skrill“.

SHUTTERSTOCK MOBILIOJI PROGRAMĖLĖ

Atsisiųskite oficialią „Shutterstock“ programą mobiliesiems iš „App Store“ arba „Google Play“ ir gaukite prieigą prie nesibaigiančio kūrybinio turinio tiesiai ant delno. Programėlė padeda lengvai dirbti bet kada ir bet kur, naudojant mažą įtaisą, kurį visada turite kišenėje ar rankinėje. Programėlė suteikia galimybę tyrinėti siūlomas kolekcijas ir lengvai išsaugoti mėgstamą turinį kolekcijose bei dalytis juo su kitais Shutterstock mylėtojais. Be to, kai baigsite ieškoti tinkamo turinio, išsaugotus vaizdus ir vaizdo įrašus galėsite atsisiųsti vos per kelias sekundes. Padidinkite savo produktyvumą ir atsisiųskite nuostabią programą mobiliesiems. Gaukite atlyginimą darydami tai, kas jums patinka. Prisijunkite prie programos „Contributor Mobile App“ ir gaukite užmokestį už kiekvieną atsisiųstą vaizdą savo aplanke. Be to, galite stebėti savo pajamas, našumą ir įžvalgas, įkelti keliaudami, pateikti nuotraukas peržiūrėti tiesiai iš savo telefono ir taip pat pirmieji sužinosite, ko ieško jūsų klientai.

SHUTTERSTOCK SOCIALINĖJE MEDŽIAGOJE

Prisijunkite prie nuostabios ir aistringos Shutterstock bendruomenės ir stebėkite jos veiklą FacebookTwitterInstagram"LinkedIn"YouTube"Vimeo or Pinterest kad gautumėte prieigą prie naujausių kūrybinių tendencijų ir sužinotumėte, kaip galite sukurti gražių efektų ir dar daugiau naudodami „Shutterstock“ mokymo vaizdo įrašus. Nepamirškite ir oficialaus tinklaraščio, nes gausite prieigą prie naudingų ir įdomių straipsnių, tokių kaip fotografuojantys muzikantai: atsiribokite nuo klišių nuotraukų, tapkite „Adobe InDesign Master Pages“ meistru, 3D terminai, kuriuos turi žinoti kiekvienas pažangiausias kūrėjas, kaip Padarykite savo prekybinę erdvę vertesne fotografijai arba kaip nufotografuoti nepaprastus žmonių, kurie nėra modeliai, portretus.

INFORMACIJA APIE GRĄŽINIMO POLITIKĄ

„Shutterstock“ suteikia jums galimybę bet kada atšaukti prenumeratos planą, tačiau turite atsižvelgti į tai, kad jums gali tekti sumokėti tam tikrą mokestį, ypač jei pasirinkote metinį planą, nes jis suteikia jums nuolaidą. Visas lėšas galima grąžinti tik nenaudojamam „Shutterstock“ turiniui.

„SHUTTERSTOCK“ KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Jei oficialios svetainės puslapyje „Gauti pagalbos“ nepavyko rasti teisingo atsakymo, galite susisiekti su klientų aptarnavimo komanda per tiesioginį pokalbį, telefonu 1-646-419-4452 arba el. [apsaugotas el. paštu].

Dažnai užduodami klausimai apie SHUTTERSTOCK

Ar SHUTTERSTOCK siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 40 nuolaidų kodų ir akcijų, kurios SHUTTERSTOCK veiks 2024 m. liepos mėn., o naujausias kuponas, pridėtas šiandien, siūlo 10 % nuolaidą.

Kiek galite sutaupyti naudodami SHUTTERSTOCK nuolaidų kodus?

Suma, kurią galite sutaupyti su nuolaidos kodu iš SHUTTERSTOCK, gali skirtis priklausomai nuo užsakymo vertės ir siūlomos nuolaidos vertės. Šiuo metu nuolaidos procentas siekia nuo 10% iki 50%, o sutaupoma suma, priklausomai nuo situacijos, gali siekti kelis šimtus eurų.

Kokie yra geriausi SHUTTERSTOCK kuponai ir nuolaidų kodai?

Geriausias patikrintas SHUTTERSTOCK nuolaidos kodas yra (50 OFF) ir siūlo klientams 50% nuolaidą pirkiniams 2024 m. liepos mėn.

Kaip rasti naujausius SHUTTERSTOCK kuponus?

Naujausius SHUTTERSTOCK kuponus galite rasti oficialioje svetainėje ir konkrečiose svetainėse, pvz., www.promonix.com, www.coupons-promo-code.com, www.retailmenot.com, www.freepik.com, www.myvouchercodes.co .uk arba www.couponfollow.com.

Ar galiu atsiskaityti su PayPal SHUTTERSTOCK?

Taip, SHUTTERSTOCK galite mokėti naudodami PayPal.

Ar SHUTTERSTOCK siūlo nemokamą pristatymą?

„Shutterstock“ siūlo nemokamą elektroninį pristatymą jūsų el. pašto adresu, kai apmokestinama jūsų prenumerata.

Ką daryti, jei SHUTTERSTOCK kuponas neveikia?

Jei jūsų SHUTTERSTOCK kupono kodas neveikia, rekomenduojame vadovautis mūsų patarimais ir gudrybėmis, kad surastumėte klaidos šaltinį ir sužinotumėte, kaip galite ją ištaisyti. Atminkite, kad kiekvienas SHUTTERSTOCK kupono kodas turi savo išpirkimo sąlygas. Norėdami pamatyti žaidimo taisykles, turite atidžiai perskaityti kupono informaciją. Kodas dažniausiai galioja minimaliai užsakymo vertei arba tam tikrai prekių kategorijai. Tačiau pasitaiko atvejų, kai kodas galioja naujiems arba esamiems klientams. Ar įvedėte kodą rankiniu būdu? Dar kartą patikrinkite savo įrašą, galbūt padarėte spausdinimo klaidą. Galbūt jūs pakeitėte simbolių tvarką arba įdėjote tarpus tarp jų. Ištaisykite rašymo klaidą, jei yra viena, ir kitą kartą naudokite kopijavimo-įklijavimo funkciją nuo pat pradžių, norėdami perkelti kodą. Ar esate tikras, kad pirmą kartą naudojate šį SHUTTERSTOCK kupono kodą? Ar žinojote, kad negalite naudoti to paties kupono kodo daugiau nei vieną kartą, nes baigiasi jo galiojimo laikas?

KAIP PRIDĖTI „SHUTTERSTOCK“ KUPONĄ?

Vadovaukitės toliau aprašytomis instrukcijomis, kad sužinotumėte, kaip galite pridėti Shutterstock.com kupono kodą ir gauti nuostabią nuolaidą.

 • 1
  Eikite į Shutterstock.com ir pasirinkite norimą vaizdo, vaizdo įrašų ar muzikos prenumeratos planą.
 • 2
  Prisijunkite prie savo asmeninės paskyros, jei ją jau turite, arba užsiregistruokite dabar, kad galėtumėte lengvai pasiekti savo užsakymą ir atlikti jo pakeitimus.
 • 3
  Peržiūrėkite visus mūsų „Shutterstock“ kuponų kodus ir, kai rasite tinkamiausią jūsų poreikiams, nukopijuokite jį į mainų sritį, įsiminkite arba pasižymėkite kur nors, kad galėtumėte panaudoti vėliau.
 • 4
  Grįžkite į užsakymo suvestinės puslapį ir atsiskaitydami įklijuokite savo kodą į laukelį, kuris pasirodys ten, kur jis parašyta Ar turite kupono kodą? arba rankiniu būdu įveskite jį naudodami klaviatūrą.
 • 5
  Spustelėkite mygtuką Taikyti ir tęskite paskutinius veiksmus, kad užbaigtumėte pirkimą.

Aktyvūs SHUTTERSTOCK nuolaidų kodai

🛍️ Kategorija programinė įranga
🔥 Iš viso pasiūlymų 40
🎇️ Nuolaidų kodai 21
📌 Pasiūlymai 19
➡️ Geriausias kuponas 50% nuolaida
🆕 Naujausias kuponas 10% nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas NE
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 19 liepa 2024

Geriausi SHUTTERSTOCK kuponų kodai

SHUTTERSTOCK KODAS SHUTTERSTOCK PASIŪLYMO APRAŠYMAS BAIGIASI
AFF10 Gaukite 10% nuolaidą „SiteWide“ svetainėje „Shutterstock“! Naudokite šį kodą atsiskaitydami Spalis 31, 2024
N/A Vaizdai dabar 25% nuolaida N / A
SSTKDX3J Suaktyvinkite šį „Shutterstock“ reklamos kredito kodą, kad užsisakytumėte 10 % nuolaida N / A
CAPITALONE10 Šiuo metu „Shutterstock“ galite mėgautis 10 % nuolaida N / A

mokėjimo būdai

Kreditinė kortelė

Pristatymo parinktys

Elektroniniu paštu

Kontaktų parinktys

Niujorkas, 350 5th Ave 21st Floor, Jungtinės Valstijos
Shutterstock
@Shutterstock
Shutterstock
shutterstock.com

„SHUTTERSTOCK“ SAVYBĖS IR NAUDA Atraskite kūrybišką ir originalų SHUTTERSTOCK pasaulį ir gaukite prieigą prie išskirtinių funkcijų bei privalumų.
 • Prieiga prie nuostabios kūrybinės perpardavėjo partnerių programos ir neįtikėtinos filialų programos, kuri gali atnešti iki 300 USD už kiekvieną naujo kliento pirkinį kartu su kitomis privilegijomis, pvz., 30 dienų slapukų galiojimo laikas ir atsidavęs vidinis vadovas.
 • Prieiga prie programos „Contributor Mobile App“, kurią naudodami gausite pinigų už kiekvieną atsisiųstą vaizdą jūsų portfelyje.
 • Daugiau nei 1 milijonas bendradarbių su klientais daugiau nei 150 šalių visame pasaulyje.
 • Daugiau nei 370 milijonų vaizdų
 • Kasdien pridedama daugiau nei 200.000 XNUMX vaizdų.
SHUTTERSTOCK TAUPYMO PATARIMAI Vadovaukitės kitais taupymo patarimais, kad sumažintumėte „Shutterstock“ pirkimo išlaidas.
 • Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite 10% nuolaidą kitam užsakymui.
 • Gaukite 10 % nuolaidą pirmajam pirkiniui.
 • Gaukite iki 20% nuolaidą komisiniams su partnerių programa.
 • Gaukite 10 vaizdų nemokamai naudodami 1 mėnesio nemokamą bandomąją versiją.
 • Apsipirkite ypatingais metų laikais: juodasis penktadienis, elektroninis pirmadienis, sezono vidurio ir paskutinio sezono išpardavimas, dvigubas 11 arba kalėdinis išpardavimas.
Autorių teisės © 2024 Couponius.com. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.