Bendrieji filtrai

VIMEO nuolaidų kodas ir kuponai

Atraskite naujausius nuolaidų kodus ir patikrintas akcijas, kad sutaupytumėte išskirtinių VIMEO

Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 4.9 - 2 balsai

Aktyvūs VIMEO nuolaidų kodai

BENDRA INFORMACIJA APIE VIMEO

Vimeo.com, kurio būstinė yra Niujorke, 2004 m. įkūrė aistringų filmų kūrėjų grupė ir nuo pat pradžių sulaukė didžiulės sėkmės, tapdama garsiausia ir vertinama vaizdo platforma visame pasaulyje, suteikiančia prieigą prie nuostabių didelės raiškos vaizdo įrašų įrankių. , redagavimo, transliavimo ir įmonės programinės įrangos sprendimai. Su daugiau nei 200 milijonų vartotojų daugiau nei 190 šalių visame pasaulyje ir 1.6 milijono mokamų prenumeratorių, Vimeo.com yra naudinga su puikiomis funkcijomis, kurios padės jums tapti geriausiu vaizdo transliacijos pramonėje. Pasirinkite „Vimeo“ ir įsigykite geriausią prenumeratos planą, kad gautumėte prieigą prie neribotos tiesioginės transliacijos, visos 7 TB saugyklos vietos, tiesioginės transliacijos į kelias paskirties vietas, tiesioginių klausimų ir atsakymų, grafikos ir apklausų, neriboto „Vimeo Player“ pralaidumo, 4K ir HDR palaikymų, auditorijos pokalbių, tinkintų spalvų. , šablonus ir komponentus, apsaugą slaptažodžiu, domeno lygio privatumą, taip pat prieigą prie jokių skelbimų prieš vaizdo įrašą, jo metu ir po jo. tuščias

VIMEO SPECIALIEJI PARDAVIMO RENGINIAI

Pradėkite teikti pirmenybę savo užduotims ir atraskite VIMEO.com – geriausią partnerį, kuris padės plėsti verslą kurdamas nuostabius vaizdo įrašus. Nesijaudinkite ir dėl kainų, nes specialių išpardavimų metu VIMEO.com laukia puikių pasiūlymų.

SVEIKI NUOLAIDOS

Šiuo metu Vimeo.com neteikia sveikintinos nuolaidos naujiems vartotojams. Tačiau tai nereiškia, kad negalite sutaupyti daug savo Vimeo.com prenumeratos planui. Yra daug kitų būdų, kurie gali sumažinti jūsų užsakymo kainą.

BLACK FRIDAY IŠPARDAVIMAS

Pasitelkite vaizduotę ir kurkite spalvingus, animuotus ir originalius vaizdo įrašus nemokėdami didelių pinigų. Pasiruoškite padidinti savo verslą su daugiau nei 25 % nuolaida visiems prenumeratos planams. Išsirinkite tai, kas tinka jūsų poreikiams, ir mėgaukitės specialiomis nuolaidomis „Juodojo penktadienio“ išpardavimo renginio metu.

11/11 IŠPARDAVIMAS

Iki šios dienos nepavyko rasti jokios informacijos apie specialius Vimeo.com pasiūlymus per Singles' Day Sales Event.

KIBERTINIO PIRMADIENIO IŠPARDAVIMAS

Kibernetinis pirmadienis yra dar vienas didelis pardavimo įvykis, kuris per pastaruosius metus labai išaugo ir tapo toks pat svarbus kaip juodasis penktadienis. Kibernetinis pirmadienis atvyksta į Vimeo.com su daugiau nei 25% nuolaida visiems prenumeratos planams ir su daugybe kitų staigmenų. Nepraleiskite pasiūlymų ir pasiruoškite mėgautis Vimeo.com privalumais

KALĖDINIAI IŠPARDAVIMAI

Pasiruoškite Kalėdų vakarėliui ir įsigykite vieną iš Vimeo.com prenumeratos planų, kad emocinius prisiminimus paverstumėte aukštos kokybės vaizdo įrašais. Kalėdinio išpardavimo renginio metu VIMEO.com sveikina jus su daugiau nei 0% nuolaida visoje svetainėje. tuščias

KAIP GALITE ŠIANDIEN GAUTI NUOLAIDĄ VIMEO?

Ar norite tapti vaizdo įrašų kūrimo profesionalu, tačiau jūsų biudžetas yra ribotas ir negalite tiek daug investuoti į savo mažą verslą? Su Vimeo.com laimite jackpotą, nes galite mokėti mažiau už Vimeo.com produktus. Sužinokite, ką turite padaryti, kad gautumėte nuolaidą kiekvieną dieną Vimeo.com.

VIMEO AKCINIAI KUPONAI

Mūsų duomenų bazėje visada rasite Vimeo.com reklaminių kuponų, kurie suteiks jums puikių nuolaidų, nelaukdami iki specialių išpardavimų. Apsaugokite dabar iki 15% nuolaidą pirkdami Vimeo.com.

NUOLAIDOS IR SPECIALIEJI PASIŪLYMAI VIMEO

Ar tu studentas? Prisiregistruokite dabar su Student Beans, kad gautumėte 50 % nuolaidą studentams Vimeo.com ir pradėkite pasitelkti savo vaizduotę kurdami nuostabius ir stulbinančius vaizdo įrašus. Norite išbandyti Vimeo.com paslaugas, bet nenorite už jas nieko mokėti? Išbandykite vieną iš Vimeo.com prenumeratos planų nemokamai 30 dienų arba tiesiog pradėkite naudotis nemokamu Vimeo.com pagrindiniu planu, tinkančiu tiems, kurie nenori kas savaitę įkelti daugybės HD vaizdo įrašų.

NUOLAIDA SIŪLOJA VIMEO NAUJIENLAPIS

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite 10% nuolaidą.

NAUDINGA INFORMACIJA APIE VIMEO

Ar turite svetainę, tinklaraštį ar socialinės žiniasklaidos paskyrą? Ar norite užsidirbti pinigų reklamuodami Vimeo.com savo svetainėje? Prisijunkite nemokamai prie Partnerių programos, įdėkite Vimeo.com skelbimus savo mažame versle ir kiekvienas narys, kuris prisiregistruoja prie Vimeo.com per skelbimą jūsų svetainėje, gaus didelius komisinius ir 30 dienų slapukų naudojimo laiką, atnaujintas produktų sklaidos kanalas ir prieiga prie specialios filialų komandos. Dalintis yra rūpinimasis. Paskleiskite žinią ir dalinkitės Vimeo.com veikla el. paštu, „Facebook“, „Messenger“ ar „Twitter“ ir pakvieskite savo draugus užsiregistruoti kasmetinei „Plus“, „Pro“ ar verslo nariams. Naudodami Referral programą gausite 50 USD JAV „Amazon“ dovanų kortelę, o jūsų draugai sutaupys 25% metinių narysčių. Atraskite dabar Vimeo.com ir sužinokite viską, ką reikia žinoti apie pirkinį: nuo mokėjimo būdų iki pinigų grąžinimo ar atšaukimo politikos iki klientų aptarnavimo komandos.

INFORMACIJA APIE MOKĖJIMO BŪDUS

Vimeo.com priima šiuos mokėjimo būdus: kredito ir debeto kortelės („Visa“, „MasterCard“, „American Express“, „JCB“ ir „Discover“) ir „PayPal“ visiems pirkiniams, „iTunes“ ir „Google Play“ – „Vimeo Plus“ pirkiniams ir tarptautiniams mokėjimams „Carte Bleue“, „CartaSi“, „Dankort“ ir Kinijos UnionPay.

„VIMEO“ MOBILIOJI PROGRAMA

Atsisiųskite oficialią Vimeo.com programą mobiliesiems ir atrakinkite vaizdo įrašų galią iš „App Store“ arba „Google Play“. Naudodami programą mobiliesiems galite žiūrėti ir dalytis HD vaizdo įrašais be skelbimų, transliuoti vaizdo įrašus visu 1080p HD formatu, išsaugoti vaizdo įrašus, kad galėtumėte žiūrėti neprisijungę, ir „Chromecast“ vaizdo įrašus didesniuose ekranuose. Taip pat galite lengvai įkelti vaizdo įrašus tiesiai iš savo mažos programėlės, tvarkyti vaizdo įrašų nustatymus ir profilį bei bendrinti vaizdo įrašus privačiai su norimais žmonėmis. Be to, galite bet kada ir bet kur pasiekti savo vaizdo įrašus ir kolekcijas bei mėgautis Vimeo.com komandos rankomis atrinktais personalo pasirinkimais, taip pat galėsite pasinerti į daugybę žmonių kuruojamų kategorijų, tokių kaip animacija, dokumentika ar Kelionė.

VIMEO SOCIALINĖJE MEDŽIAGOJE

Nepraleiskite informacijos ir prisijunkite prie šaunios kūrybingos Vimeo.com bendruomenės. Sekite jo veiklą FacebookInstagramPinterest"YouTube" ir Twitter gauti naujausius naujienas apie pasaulyje pirmaujantį „viskas viename“ vaizdo įrašų programinės įrangos tiekėją. Nepamirškite ir oficialaus tinklaraščio. Gausite prieigą prie naudingų ir įdomių straipsnių, pvz., Kaip apkarpyti vaizdo įrašus „Vimeo“, „Kaip pridėti muzikos prie bet kurio vaizdo įrašo: nuoseklus vadovas“, „Kaip filmuoti interviu kaip profesionalai“, taip pat mums patinkančių pavyzdžių, patarimai ir gudrybės, kaip nepriekaištingai valdyti vaizdo įrašų projektus, vaizdo įrašų privatumas, paaiškinta arba Pasiekite daugiau žmonių (ir parduokite daugiau dalykų) naudodami „Vimeo Create“ TikTok skelbimus.

INFORMACIJA APIE GRĄŽINIMO POLITIKĄ

Jei nesate visiškai patenkinti mokama Vimeo.com naryste, galite prašyti grąžinti pinigus per 30 dienų nuo įsigijimo už metinius prenumeratos planus ir per 5 dienas nuo įsigijimo datos už mėnesio prenumeratos planus.

VIMEO KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Neradote teisingo atsakymo pagalbos centro puslapyje? Tada turėtumėte susisiekti su klientų aptarnavimo komanda per internetinį pokalbį ir internetinę kontaktinę formą. Deja, Vimeo.com nesiūlo klientų aptarnavimo telefonu.

Dažnai užduodami klausimai apie VIMEO

Ar VIMEO siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 9 nuolaidų kodai ir akcijos, kurios VIMEO veiks 2024 m. liepos mėn., o naujausias kuponas, pridėtas šiandien, siūlo 40% nuolaidą.

Kiek galite sutaupyti naudodami VIMEO nuolaidų kodus?

Suma, kurią galite sutaupyti su nuolaidos kodu iš VIMEO, gali skirtis priklausomai nuo užsakymo vertės ir siūlomos nuolaidos vertės. Šiuo metu nuolaidos procentas siekia nuo 40% iki 50%, o sutaupoma suma, priklausomai nuo situacijos, gali siekti kelis šimtus eurų.

Kokie yra geriausi VIMEO kuponai ir nuolaidų kodai?

Geriausias patikrintas VIMEO nuolaidos kodas yra (VARLYTĖ) ir siūlo klientams 50% nuolaidą pirkiniams 2024 m. liepos mėn.

Kaip rasti naujausius VIMEO kuponus?

Naujausius Vimeo.com kuponus galite rasti konkrečiose svetainėse, pvz., www.promonix.com, www.coupons-promo-code.com, www.global-discount-codes.com, www.retailmenot.com, www.hotdeals. com arba www.wired.com.

Ar galiu VIMEO atsiskaityti su PayPal?

Taip, Vimeo.com galite mokėti naudodami PayPal.

Ar VIMEO siūlo nemokamą pristatymą?

Vimeo.com siūlo nemokamą pristatymą. Iš esmės, kai bus priimtas jūsų prenumeratos mokėjimas, galėsite atsisiųsti Vimeo.com planą.

Ką daryti, jei VIMEO kuponas neveikia?

Jei Vimeo.com kuponas neveikia, rekomenduojame vadovautis mūsų sekančiomis gairėmis, kad surastumėte klaidos šaltinį ir sužinotumėte, kaip ją ištaisyti. Visada turėtumėte atsiminti, kad kiekvienas mūsų puslapio kupono kodas turi savo išpirkimo sąlygas, kurių privalote laikytis. Paprastai kodas galioja minimaliai užsakymo vertei, tam tikram narystės planui arba konkrečioms funkcijoms. Tačiau pasitaiko atvejų, kai kodas galioja naujiems arba esamiems klientams. Ar įvedėte kodą rankiniu būdu naudodami klaviatūrą? Dar kartą patikrinkite savo įrašą ir įsitikinkite, kad visos raidės ir skaičiai yra toje pačioje vietoje, kur yra mūsų puslapyje. Be to, nedėkite tarpų tarp simbolių ir atkreipkite dėmesį į didžiąsias ir mažąsias raides. Ar dažniausiai naudojate Vimeo.com kuponą? Galbūt jūs jau panaudojote tą patį kupono kodą iš mūsų puslapio. Nebegalite jo naudoti, nes Vimeo.com reklaminio kupono negalima išpirkti daugiau nei vieną kartą. Jis baigiasi.

KAIP PRIDĖTI VIMEO KUPONĄ?

Vadovaukitės toliau aprašytomis instrukcijomis, kad sužinotumėte, kaip galite pridėti Vimeo.com kupono kodą, kad gautumėte puikią nuolaidą.

 • 1
  Eikite į Vimeo.com, peržiūrėkite visus prenumeratos planus ir, kai nuspręsite, kuris iš jų jums tinka, paspauskite mygtuką Pirkti dabar.
 • 2
  Atsidarys naujas langas, kuriame galėsite prisijungti prie savo paskyros, jei ją jau turite, arba galite užsiregistruoti naudodami Google paskyrą.
 • 3
  Peržiūrėkite visus mūsų puslapyje pateiktus kuponus ir, radę savo poreikius atitinkantį, nukopijuokite jį į mainų sritį, įsiminkite arba pasižymėkite ant popieriaus lapo ar Word dokumente.
 • 4
  Grįžkite į Vimeo.com ir užsakymo suvestinės puslapyje įklijuokite kodą reklamos lauke arba įveskite jį rankiniu būdu naudodami klaviatūrą.
 • 5
  Pritaikykite kodą, kad suaktyvintumėte nuolaidą, ir tęskite paskutinius veiksmus, kad užbaigtumėte pirkinį.

Aktyvūs VIMEO nuolaidų kodai

🛍️ Kategorija programinė įranga
🔥 Iš viso pasiūlymų 9
🎇️ Nuolaidų kodai 5
📌 Pasiūlymai 4
➡️ Geriausias kuponas 50% nuolaida
🆕 Naujausias kuponas 40% nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas TAIP
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 19 liepa 2024

Geriausi VIMEO kuponų kodai

VIMEO KODAS VIMEO PASIŪLYMO APRAŠYMAS BAIGIASI
N/A Gaukite iki 40 % nuolaidą gegužės mėnesio kuponams, reklamos kredito kodams ir pasiūlymams „Vimeo“. N / A
N/A Gaukite 25% nuolaidą prenumeratai (nereikia kodo) N / A
N/A Gaukite išskirtinių pasiūlymų prisiregistravę el. paštu N / A
N/A Sausio reklama: Galimi „Vimeo“ kuponai ir reklamos kodai N / A

mokėjimo būdai

Kreditinė kortelė

Pristatymo parinktys

Elektroniniu paštu

Kontaktų parinktys

Niujorkas, 330 W 34th St. Floor 10, Jungtinės Valstijos
Vimeo
@Vimeo
Vimeo
vimeo.com

VIMEO SAVYBĖS IR PRIVALUMAI Leiskitės į naują kūrybiškumo ir originalumo kelionę ir naudokite Vimeo.com, kad gautumėte prieigą prie išskirtinių privalumų ir funkcijų.
 • Puiki rekomendacijų programa ir nuostabi filialų programa, kuri suteiks jums didelius komisinius, 30 dienų slapukų naudojimo laiką, atnaujintą produktų tiekimą ir prieigą prie specialios filialų komandos.
 • Daugiau nei 10 mokėjimo būdų, įskaitant PayPal, iTunes ir Google Play.
 • Nemokamas mokamos narystės atšaukimas.
 • Daugiau nei 200 milijonų vartotojų daugiau nei 190 šalių.
 • Daugiau nei 1.6 milijono mokamų abonentų.
VIMEO TAUPYMO PATARIMAI Naudokite vieną iš mūsų taupymo patarimų, kad sumažintumėte Vimeo.com pirkimo išlaidas.
 • Prisiregistruokite gauti naujienlaiškį, kad gautumėte 10% nuolaidą savo Vimeo.com užsakymui.
 • Registruokitės Student Beans ir gaukite 50% nuolaidą studentams.
 • Naudokite Vimeo Basic nemokamai.
 • Prisijunkite prie persiuntimo programos ir gaukite 50 USD JAV „Amazon“ dovanų kortelę.
 • Gaukite daugiau nei 25 % nuolaidą per specialius išpardavimų renginius, pvz., Juodąjį penktadienį, Kibernetinį pirmadienį ar Kalėdų išpardavimus.
 
Autorių teisės © 2024 Couponius.com. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.