Bendrieji filtrai

DIOR nuolaidų kodas ir kuponai

Atraskite naujausius nuolaidų kodus ir patikrintas akcijas, kad sutaupytumėte išskirtinių DIOR

Jūsų įvertinimas: Nėra
reitingas: 4.9 - 2 balsai

Aktyvūs DIOR nuolaidų kodai

DIOR.com taupymo patarimai ir kuponų kodai

Norite sutaupyti prabangaus apsipirkimo DIOR parduotuvėje? Vadovaukitės šiais taupymo patarimais, kad sumažintumėte užsakymo išlaidas ir mėgaukitės aukščiausios klasės mada prieinamesnėmis kainomis.

Kaip sutaupyti DIOR.com

 • Prenumeruokite naujienlaiškį: Gaukite 10% nuolaidą kitam užsakymui užsiprenumeravę DIOR naujienlaiškį.
 • Sveikinimo dovana: gaukite nemokamą dovaną pirmą kartą pirkdami.
 • Išskirtiniai programų pasiūlymai: atsisiųskite DIOR programą, kad pasiektumėte ribotus pasiūlymus, skirtus išskirtinai programai.
 • Sezoniniai pardavimų renginiai: sutaupykite daugiau nei 40 % fiziniuose DIOR butikuose ir universalinėse parduotuvėse per sezoninius išpardavimus.
 • Specialūs pardavimo renginiai: mėgaukitės daugiau nei 15 % nuolaida per juodąjį penktadienį, kibernetinį pirmadienį, vienišių dieną ir kalėdinius išpardavimus.

DIOR kuponų kodai

Visi žinome, kad aistra madai gali kainuoti brangiai, tačiau protingai išleisti prabangioms DIOR kolekcijoms verta. Naudokite toliau nurodytus metodus, kad sumažintumėte savo išlaidas arba gautumėte nemokamą dovaną kaip atlygį už savo lojalumą šiam garsiam prekės ženklui.

DIOR.com kuponų kodai

Rinkitės iš įvairių mūsų puslapyje esančių reklaminių kuponų. Parinktys apima:
 • Nemokamos dovanos, pvz., apyrankės arba Capture Totale 4 dalių pavyzdinis režimas.
 • Nemokamas pristatymas visame pasaulyje.
 • Nemokamas couture dovanų įpakavimas.
 • Daugiau nei 1% pinigų grąžinimas už pirkinius.

Nuolaidos ir specialūs pasiūlymai DIOR

Prabangūs prekių ženklai, tokie kaip DIOR, paprastai apdovanoja lojalius klientus per išskirtines pardavimo kampanijas, o ne išlaikydami nuolatinį pardavimo skyrių. DIOR organizuoja išpardavimų renginius savo fizinėse parduotuvėse ir universalinėse parduotuvėse, paprastai kiekvieno sezono pabaigoje. Tai geriausias laikas pirkti DIOR prekes, nes galite sutaupyti iki 40% batų, saulės akinių, papuošalų, kvapų, šalikų, aksesuarų ir drabužių.

Nuolaidą siūlo DIOR naujienlaiškis

Užsiprenumeruokite DIOR naujienlaiškį, kad būtumėte informuoti apie naujausias kolekcijas ir gautumėte 10% nuolaidą kitam užsakymui.
tuščias

DIOR siūlomos akcijos ir nuolaidos ištisus metus

Norite investuoti į gražius ir elegantiškus DIOR kūrinius, bet trūksta mados lėšų? Apsipirkite specialių DIOR išpardavimo renginių metu, kad gautumėte mėgstamus produktus už prieinamesnę kainą.

DIOR.com sveikinimo nuolaidos

Nors DIOR nesiūlo klasikinės pasveikinimo nuolaidos, pirmą kartą pirkdami galite gauti nemokamų dovanų, pavyzdžiui, pavyzdžių.

DIOR.com juodojo penktadienio išpardavimas

Juodojo penktadienio išpardavimo renginio metu DIOR siūlo pasirinktas prekes sumažintomis kainomis. Sutaupykite daugiau nei 15% kvepalų, papuošalų ir daugelio kitų prekių.

DIOR.com 11/11 Vienišių dienos išpardavimas

2020 m. DIOR išleido kapsulių kolekciją, skirtą išskirtinai vienišių dienai – didžiausiam apsipirkimo renginiui Kinijoje. Šis renginys, dar žinomas kaip Double 11 arba 11/11 Sales, buvo labai sėkmingas. Šiemet stebėkite panašius pasiūlymus, kuriuose galite sutaupyti daugiau nei 15 proc.

DIOR.com kibernetinio pirmadienio pardavimai

Atraskite iki 20% nuolaidą savo DIOR užsakymui per kibernetinio pirmadienio pardavimo renginį. Patikrinkite specialius pasirinktų prekių pasiūlymus ir paskubėkite, nes prekių kiekis ribotas.

DIOR.com Kalėdiniai išpardavimai

Švęskite Kalėdų magiją su išskirtiniais ir ribotais DIOR advento kalendoriais ir dovanų rinkiniais, su daugiau nei 15 % nuolaida. Nudžiuginkite savo artimuosius unikaliomis dovanomis, tokiomis kaip kvapai ar rankų darbo diržai iš DIOR, ir prisijunkite prie Kalėdų džiaugsmo ir laimės. tuščias

Dažnai užduodami klausimai apie DIOR

Ar DIOR siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 23 nuolaidų kodai ir akcijos, kurios DIOR veiks 2024 m. liepos mėn., o naujausias šiandien pridėtas kuponas siūlo % nuolaidą.

Kiek galite sutaupyti naudodami DIOR nuolaidų kodus?

Suma, kurią galite sutaupyti su nuolaidos kodu iš DIOR, gali skirtis priklausomai nuo užsakymo vertės ir siūlomos nuolaidos vertės. Šiuo metu nuolaidos procentas yra nuo % iki 20%, o sutaupoma suma, priklausomai nuo situacijos, gali siekti kelis šimtus eurų.

Kokie yra geriausi DIOR kuponai ir nuolaidų kodai?

Geriausias patikrintas DIOR nuolaidos kodas yra (Sveiki atvykę 20) ir siūlo klientams 20% nuolaidą pirkiniams 2024 m. liepos mėn.

KAIP GALIU RASTI NAUJUSIUS DIOR KUPONUS?

Naujausius DIOR kuponus galite rasti konkrečiose svetainėse, tokiose kaip www.coupons-promo-code.com, www.retailmenot.com, www.dealspotr.com, www.i-funbox.com, www.shopper.com, www. .couponchief.com arba www.offers.com.

AR GALIU MOKĖTI PAYPAL ON DIOR?

Taip, DIOR galite mokėti naudodami PayPal.

AR DIOR SIŪLO NEMOKAMAS PRISTATYMAS?

Taip, DIOR siūlo nemokamą standartinį pristatymą su UPS.

KĄ DARYTI, JEI DIOR KUPONAS NEVEIKIA?

Jei jūsų DIOR reklamos kupono kodas neveikia ir gaunate klaidos pranešimą, siūlome vadovautis mūsų gairėmis, kad surastumėte klaidos šaltinį ir sužinotumėte, kaip galite ją ištaisyti. Kiekvienas DIOR kupono kodas iš mūsų duomenų bazės turi savo išpirkimo sąlygas, kurių turite laikytis. Atidžiai perskaitykite kupono kodo informaciją, kad sužinotumėte žaidimo taisykles. Kartais kodas galioja minimaliam užsakymui arba tam tikrai produktų kategorijai, o ne visam DIOR portfeliui, o kartais kodas galioja naujiems arba esamiems klientams. Ar įvedėte kodą rankiniu būdu naudodami klaviatūrą? Galbūt padarėte spausdinimo klaidą. Dar kartą patikrinkite savo įrašą, kad įsitikintumėte, jog visi skaičiai ir raidės atitinka tikslią tvarką, kaip nurodyta mūsų puslapyje. Taip pat atkreipkite dėmesį į didžiąsias ir mažąsias raides ir nedėkite tarpų tarp simbolių. Jei norite išvengti šios klaidos nuo pat pradžių, rekomenduojame naudoti kopijavimo-įklijavimo funkciją, kad teisingai perkeltumėte kodą. Jei nė vienas iš aukščiau nurodytų dalykų netinka, tai reiškia, kad tą patį kupono kodą jau naudojote ankstesniame pirkinyje. Negalite naudoti DIOR kupono kodo iš mūsų puslapio daugiau nei vieną kartą, nes jo galiojimas baigiasi, kai tik jį panaudojate pirmą kartą.

KAIP PRIDĖTI DIOR KUPONĄ?

Atlikite mūsų paprastus veiksmus, kad sužinotumėte, kaip galite pridėti DIOR kupono kodą be jokių problemų.

 • 1
  Eikite į DIOR ir įtraukite savo mėgstamus produktus į pirkinių krepšelį.
 • 2
  Atidarykite pirkinių krepšelį ir prisijunkite prie savo asmeninės paskyros arba sukurkite ją atlikdami šį veiksmą, kad galėtumėte lengvai pasiekti savo užsakymą ir, jei norite, jį pakeisti.
 • 3
  Peržiūrėkite visus mūsų puslapyje išvardintus DIOR reklaminius kuponus ir, radę savo poreikius atitinkantį, nukopijuokite jį į mainų sritį, įsiminkite arba pasižymėkite ant popieriaus lapo ar Word dokumente.
 • 4
  Grįžkite į DIOR suvestinės puslapį ir įklijuokite kodą į reikiamą reklamos lauką arba įveskite jį rankiniu būdu naudodami klaviatūrą.
 • 5
  Jei viskas klostosi gerai ir nuolaida pritaikyta teisingai, galite atlikti paskutinius veiksmus, kad užbaigtumėte pirkinį.

Aktyvūs DIOR nuolaidų kodai

🛍️ Kategorija Prabangi mada
🔥 Iš viso pasiūlymų 23
🎇️ Nuolaidų kodai 4
📌 Pasiūlymai 19
➡️ Geriausias kuponas 20% nuolaida
🆕 Naujausias kuponas 30% nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas TAIP
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 23 liepa 2024

Geriausi DIOR kuponų kodai

DIOR KODAS DIOR PASIŪLYMO APRAŠYMAS BAIGIASI
T24 Naršykite puikius produktus už neprilygstamą kainą N / A
N/A Šveitikliai ir kaukės nuo 80 USD + nemokamas pristatymas N / A
N/A Būtinai pasinaudokite 5 % nuolaida internetiniams „Dior“ pasiūlymams! N / A
N/A Gaukite iki 30 % nuolaidą su Dior Beauty studentų nuolaidomis N / A
Autorių teisės © 2024 Couponius.com. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.