Bendrieji filtrai

ABOUTYOU Nuolaidos kodas ir kuponai

Atraskite naujausius nuolaidų kodus ir patikrintas akcijas, kad sutaupytumėte išskirtinių pinigų ABOUTYOU

Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 3.8 - 6 balsai

Aktyvus ABOUTYOU Nuolaidų kodai

Bendra informacija apie AboutYou

Šis vadovas skirtas visiems AboutYou klientų, net jei tai pirmasis jų užsakymas internetu arba jie jau yra registruoti klientai ir anksčiau yra pateikę užsakymus. Skirkite kelias minutes ir atidžiai perskaitykite šią medžiagą, kurią kuponų komanda parašė, kad padėtų visiems AboutYou klientai taupo kiekvieną kartą, kai užsisako AboutYou. Šis vadovas buvo parašytas po to, kai užsiregistravome kaip nariai AboutYou, užsiprenumeravome naujienlaiškį ir ištyrėme kitų klientų nuomones, kurias radome patikimuose internetiniuose šaltiniuose. Mums labai įdomi kitų žmonių nuomonė ir patirtis AboutYou, todėl be asmeninės mūsų komandos narių patirties (kiekvienas iš mūsų buvo AboutYou klientų daugelį metų), taip pat atidžiai išstudijavome internetines apžvalgų svetaines ir jų narių teigiamas ir neigiamas nuomones.

Kas yra AboutYou ir kaip tai veikia

 • AboutYou yra kelių prekių ženklų internetinė parduotuvė, siūlanti nariams prieigą prie didžiulio įperkamų mados prekių pasirinkimo. Tai koncepcija, kurią galime rasti ir kitose svetainėse, bet mes, „Couponius“ komanda, tuo tikime AboutYou geriausiai įgyvendina kelių prekių ženklų mados nuolaidų koncepciją, įspūdingą prekių ženklų ir stilių pasirinkimą ir, svarbiausia, siūlo geriausią pristatymą, grąžinimą ir klientų aptarnavimą.
 • Nemokamas ir greitas pristatymas: AboutYou nemokamai pristato visus užsakymus virš maždaug 15 € per greito pristatymo paslaugą. Ši paslauga gali pristatyti jūsų užsakymus nuo 3 iki 5 dienų, atsižvelgiant į galutinę siuntinio paskirties vietą. Privalumas iš AboutYou yra tai, kad ji naudojasi vietiniais kurjeriais ir pašto paslaugomis paskirties šalyje, o tai pagreitina pristatymo procesą. Taip pat kiekvienam užsakymui, kurį siunčia AboutYou, klientas gauna sekimo informaciją, kad galėtų žingsnis po žingsnio sekti pristatymą.
 • „Couponius“ komanda vertina dalinio pristatymo paslaugą, kuri pristatys užsakytas prekes, kurios yra sandėlyje arba kuriems reikalingas trumpesnis pristatymo terminas, o vėliau prekės bus pristatytos ilgiau.
 • Įperkamos ir įvairios mokėjimo paslaugos: AboutYou siūlo, priklausomai nuo šalies, iš kurios siunčiamas užsakymas, kelis atsiskaitymo būdus, įskaitant: kreditine kortele, apmokėjimą pristatymo metu, banko pavedimu arba mokėjimą Klarna, mokėjimais be palūkanų.
 • Paslauga „Geriausios kainos garantija“, suteikianti galimybę per 30 dienų susigrąžinti pinigus nuo sumokėto skirtumo, viršijančio skirtumą, sumokėtą kitoje konkuruojančioje svetainėje jūsų šalyje. Vertiname šią galimybę ir manome, kad tai labai dosnus terminas ir būdas užtikrinti AboutYou klientų, kad jie visada ras geriausius įmanomus pasiūlymus svetainėje.
 • Grąžinimas ir pinigų grąžinimas: Įjungta AboutYou, grąžinimas visada nemokamas. Be to, dosnus laikotarpis, kurį siūlo AboutYou grąžinimui yra 100 dienų nuo užsakymo gavimo. Su kiekvienu gautu užsakymu kiekvieną kartą pakuotėje gausite etiketę ir grąžinimo formą. Jei norite grąžinti visą užsakymą ar tik dalį gaminių, užklauskite grąžinimo internetu savo kliento paskyroje ir ant siuntinio priklijuokite grąžinimo etiketę; AboutYou visu kitu pasirūpins, o užsakymą greitai pasiims kurjeris. AboutYou grąžins visą sumą iš karto po grąžinimo gavimo ir apdorojimo. 

Kaip sutaupyti pinigų perkant AboutYou

 • Pirmas žingsnis, kurį turite žengti, kad gautumėte naudos iš naujausių dalykų AboutYou siūlo atsidaryti kliento paskyrą ir užsiprenumeruoti naujienlaiškį. Nes AboutYou dažnai atnaujina savo akcijas, būtinai būtina užsiprenumeruoti ir gauti prieigą prie naujausių pasiūlymų.
 • Šiuo metu nauji naujienlaiškio prenumeratoriai gauna 15% nuolaidą pirmajam užsakymui.
 • Couponius komanda rekomenduoja įdiegti AboutYou mobilioji programėlė. Manome, kad tai geriausia sąsaja AboutYou ir turėsite prieigą prie užsakymų, akcijų ir naujausių pasiūlymų AboutYou kur bebūtumėte. Mums patinka, kaip programa yra optimizuota komercijos tipui AboutYou reklamuoja ir mano, kad programa yra būtina norint gauti geriausius apsipirkimo rezultatus AboutYou.
 • Visada patikrinkite svetainės ar programėlės skiltį „PARDAVIMAS“. Mūsų patirtis rodo, kad patiems įvairiausiems drabužiams ir avalynei rasite nuolaidas iki 75%. Be to, taikykite filtrus savo kategorijų paieškoms ir rūšiuokite rezultatus pagal nuolaidas ar kainas, kad gautumėte geriausius rezultatus.
 • Įtraukite savo mėgstamiausias prekes į mėgstamiausių sąrašą, kad galėtumėte nuolat tikrinti jų kainą ir prieinamumą sandėlyje. Be to, jei tuo tarpu kaina nenukrenta iki jums priimtinos vertės, skiltyje „Alternatyvos“ galite patikrinti, ar yra panašių prekių iš kitų prekių ženklų su geresniais pasiūlymais ar geresnėmis kainomis.
 • Sekite nuolatines akcijas ir nuolaidas, kurias siūlo AboutYou: visada pasitikrinkite, ar nėra artėjančių nuolaidų laikotarpių, per šventes, juodąjį penktadienį, Velykas, Naujuosius metus ar kitomis progomis, kai AboutYou savo klientams siūlo nuolaidas ir akcijas. Taip pat dažnai tikrinkite svetainės skiltį „Išpardavimas“, kad kasdien rastumėte iki 65% nuolaidų.
tuščias
 • Svarbiausias būdas sutaupyti pinigų perkant AboutYou yra nuolaidų kuponai. AboutYou savo klientams siūlo kuponus arba raidžių ir skaičių eilutes, kurias pritaikius atsiskaitymo metu, bendra užsakymo vertė gali būti sumažinta tam tikra suma arba procentais. Mes suteiksime jums daugiau informacijos apie tai, kas tai AboutYou nuolaidų kodai ir kaip juos naudoti kitame šio vadovo skyriuje.

AboutYou kuponų kodai

 • Visada patikrinkite savo AboutYou kliento paskyros skiltyje „Kuponai ir pasiūlymai“. AboutYou programėlę, kad pamatytumėte, kokius nuolaidų kuponus šiuo metu turite. Jei kuponų šiuo metu nėra, nenusiminkite, nes mes Kuponyje ieškome jums geriausių nuolaidų kodų bei kuponų ir skelbiame kasdien, tad tereikia užsukti pas mus.
 •            AboutYou nuolaidų kodų tinkamumo sąlygos ir apribojimai: nuolaidų kodai visada turi taikymo sąlygas. Šios sąlygos gali būti susijusios su minimalia užsakymo verte, kuriai jos taikomos, konkrečiu produkto tipu, kuriam jos gali būti taikomos, arba net su konkrečiu prekės ženklu ar gaminiu, kuriam jos siūlo naudą. Atidžiai perskaitykite sąlygas, kai rasite AboutYou nuolaidos kodą, kad jį teisingai pritaikytumėte savo užsakymui ir pasinaudotumėte visais jo teikiamais privalumais.
 • Galiojimo laikotarpis AboutYou nuolaidų kodai: nuolaidų kodai, kaip ir akcijos, turi galiojimo laiką, per kurį jais galima naudotis. Kiekviename mūsų skelbiamame nuolaidos kodui taip pat yra nurodytas šis terminas, nes norime sutaupyti jūsų svarbaus laiko ir nenorime, kad išbandytumėte kodus, kurių galiojimo laikas pasibaigęs ir nebegalioja jūsų užsakymams. Verta paminėti, kad kartais šie nuolaidų kodai, net jei AboutYou terminas praėjo, vis dar gali veikti, todėl jei neradote gero nuolaidos kodo ir laiko leidimų, išbandykite pasibaigusius kodus, nes yra tikimybė, kad jie vis tiek veiks.
 • AboutYou nuolaidų kodai, paskelbti kuponuose: kadangi mes, kuponių komanda, mėgstame nuolaidas, norime, kad mūsų lankytojai gautų geriausius pasiūlymus ir nuolaidas pirkdami AboutYou. Taigi mes praleidžiame daug laiko studijuodami AboutYou Interneto svetainė, AboutYou naujienlaiškis ir AboutYou socialinių tinklų paskyrose, ieškodami naujausių nuolaidų kodų. Tuo pačiu metu mes taip pat nuolat atnaujiname kodus, paskelbtus kitose nuolaidų svetainėse, ir kiekvieną dieną tikriname, ar nėra patikimų šaltinių, tokių kaip www.retailmenot.com, www.slickdeals.co.uk, www.coupons-promo-code.com , www.promocode.ac ir daugelis kitų.
 • Šiame puslapyje rasite Couponius komandos dažnai tikrinamų ir atnaujinamų kodų sąrašą. Išbandykite ne tik vieną ar tą, kuris atrodo tinkamiausias jūsų užsakymui, bet išbandykite juos visus, tada galėsite nuspręsti, kuris iš jų jums atneš daugiausia naudos, ir pritaikyti jį. 
 • Kaip pritaikyti nuolaidų kodus AboutYou: padėti jums taikyti an AboutYou nuolaidos kodą greitai ir teisingai, šiame puslapyje sukūrėme vadovą. Slinkite į puslapio apačią ir vadovaukitės nuolaidos kodo taikymo instrukcijomis AboutYou Interneto svetainė. Taip pat pridėjome paveikslėlį, kad sutaupytume papildomo laiko, tiksliai nurodydami, kur reikia įvesti nuolaidos kodą.

Dažniausiai užduodami klausimai apie ABOUTYOU

Ar ABOUTYOU Siūlyti nuolaidų kodus?

Šiuo metu galioja 9 nuolaidų kodai ir akcijos ABOUTYOU 2024 m. liepos mėn., o naujausias kuponas, pridėtas šiandien, siūlo 15% nuolaidą.

Su kiek galima sutaupyti ABOUTYOU Nuolaidų kodai?

Suma, nuo kurios galite sutaupyti su nuolaidos kodu ABOUTYOU gali skirtis priklausomai nuo užsakymo vertės ir siūlomos nuolaidos vertės. Šiuo metu nuolaidos procentas siekia nuo 15% iki 25%, o sutaupoma suma, priklausomai nuo situacijos, gali siekti kelis šimtus eurų.

Kokie yra geriausi kuponai ir nuolaidų kodai ABOUTYOU?

Geriausias patikrintas nuolaidos kodas ABOUTYOU is (25RENA) ir siūlo klientams 25% nuolaidą pirkiniams 2024 m. liepos mėn.

Ar AboutYou pasiūlyti nemokamą siuntimą?

Taip, užsakymai, viršijantys tam tikrą sumą, bus išsiųsti nemokamai AboutYou.com. Patikrinkite minimalią užsakymo sumą konkrečioje vietoje.

Ar galiu grąžinti savo AboutYou įsakymas?

Taip, visus užsakymus galima grąžinti AboutYou.com. Jei nesate patenkinti, galite grąžinti tinkamus produktus per 30 dienų nuo jų gavimo ir susigrąžinti visus pinigus. Prekės turi būti grąžinamos naujos ir nedėvėtos būklės, su visa originalia pakuote, etiketėmis ir autentiškumo sertifikatais.

Kur aš rasiu savo AboutYou kuponai?

Išsaugoti kuponai automatiškai priskiriami jūsų paskyrai ir pasiekiami tik programėlėje APIE JUS. Kuponų apžvalgą rasite kuponų piniginėje. Jūsų kuponų piniginė yra pirmame programos puslapyje, viršutiniame dešiniajame kampe.

Kokius produktus galiu nusipirkti su savo AboutYou kuponas?

Už kiekvieno kupono savo kuponų piniginėje galite rasti visus tinkamus produktus ir įtraukti juos į savo krepšelį. Naršydami prekių kategorijas pamatysite pasirinktus kuponus, paryškintus „kuponas“.

Ar galiu naudoti AboutYou kupono kodai ant bet kurios prekės?

Nors daugumą reklamos kredito kodų galima naudoti įvairioms prekėms, konkretiems kuponams gali būti taikomi apribojimai arba jie galioja tik konkrečioms produktų kategorijoms. Visada atidžiai perskaitykite kiekvieno kupono sąlygas.

O jeigu mano AboutYou kupono kodas neveikia?

Jei nuolaidos kodas, kurį įvedėte AboutYou svetainė neveikia, įsitikinkite:
 • Įvedėte tikslų kodą, įskaitant didžiąsias raides
 • Ar laikėsi išpirkimo sąlygų? Nuolaida gali būti taikoma tam tikriems produktams/prekių kategorijoms arba viršijant tam tikrą sumą
 • Kartais kodai veikia vieną kartą, o jūs jau jį naudojote
 • Pasiūlymo galiojimo laikas baigėsi ir jums reikia ieškoti galiojančio kodo

Kaip sėkmingai pridėti kupono kodą AboutYou

Trumpas ir garantuotas vadovas, kaip sutaupyti AboutYou užsisakykite naudodami reklamos kredito kodus

 • 1
  Ieškokite internete naujausių siūlomų nuolaidų kodų ir išsaugokite pasirinktą, kad galėtumėte naudoti vėliau
 • 2
  Eikite į AboutYou.com ir pridėkite viską, ko norite, į pirkinių krepšelį
 • 3
  Norėdami peržiūrėti užsakymą, viršutiniame dešiniajame ekrano kampe spustelėkite „Mano krepšelis“.
 • 4
  Prisijunkite prie savo paskyros arba užsiregistruokite kaip naujas klientas, kad galėtumėte atsiskaityti
 • 5
  Puslapyje „Užsakymo suvestinė“ raskite „Ar turite kuponą ar dovanų kortelę?“ skyrius
 • 6
  Įveskite tikslų kodą, išsaugotą anksčiau skiltyje „Konto kodas“ ir spustelėkite pridėti, kad išpirktumėte pasiūlymą

Aktyvūs nuolaidų kodai ABOUTYOU

🛍️ Kategorija Mada
🔥 Iš viso pasiūlymų 9
🎇️ Nuolaidų kodai 9
📌 Pasiūlymai 0
➡️ Geriausias kuponas 25% nuolaida
🆕 Naujausias kuponas 15% nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas NE
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 18 liepa 2024

Geriausi kupono kodai ABOUTYOU

ABOUTYOU KODAS ABOUTYOU PASIŪLYMO APRAŠYMAS BAIGIASI
15JANCAR AboutYou Kupono kodas: 15% nuolaida užsakymui Liepa 31, 2024
ALISALIVE Gaukite 15% nuolaidą savo užsakymui AboutYou Kupono kodas Spalis 31, 2024
HAPPYHOUR Sutaupykite iki 20% nuolaidą užsakymui AboutYou Nuolaidos kuponas Rugsėjis 30, 2024
RENA15 Papildoma 15% nuolaida jūsų užsakymui AboutYou Nuolaidos kuponas Rugpjūtis 31, 2024

mokėjimo būdai

PayPal
ApplePay
Kreditinė kortelė
Mokėti pristatymo metu

Pristatymo parinktys

Kurjeris

Kontaktų parinktys

10 Domstraße, Hamburgas, Hamburgas 22095, DE
APIE TAVE
@aboutyou_com
Aboutyou
aboutyou.com

 • ABOUT YOU yra Vokietijoje įsikūręs internetinis mados mažmenininkas, veikiantis keliose Europos šalyse.
 • Ją 2014 m. įkūrė Tarek Müller, Sebastian Betz, Hannes Wiese ir Sebastian Sieglitz.
 • Įmonė siūlo platų įvairių prekių ženklų drabužių, avalynės ir aksesuarų asortimentą vyrams, moterims ir vaikams.
 • APIE JUS išsiskiria tuo, kad savo programėlėje ir svetainėje teiks suasmenintą apsipirkimo patirtį, naudodamas algoritmus, rekomenduodamas produktus, pritaikytus pagal kiekvieno kliento stiliaus pageidavimus.
 • Platformoje taip pat yra turinio, pavyzdžiui, mados įkvėpimo, tendencijų vadovų ir stiliaus patarimų
 • Būdama jauna kompanija ABOUT YOU sukūrė savo mados prekės ženklą. Sukurta Berlyne ir universali kaip internetinė parduotuvė, ABOUT YOU Etiketė patenkina visus klientų poreikius. Kolekcijoje yra lengvai dėvimi drabužiai, taip pat batai, rankinės ir aksesuarai kasdieniam garderobui.

Trumpas vadovas skirtas AboutYou klientai

 • Svetainė turi gerą vartotojo sąsają
 • Tikrai geras prekės pristatymas, kokybiški vaizdai ir išsamūs prekių aprašymai
 • Lengvas ir greitas narių registracijos ir atsiskaitymo procesas
 • Mums patinka 100 dienų grąžinimo politika
 • Užsiregistruokite nariu ir užsiprenumeruokite naujienlaiškį, kad būtumėte informuoti apie naujausius išpardavimo įvykius ir akcijas
 
Autorių teisės © 2024 Couponius.com. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.