Bendrieji filtrai

CARTERS nuolaidų kodas ir kuponai

Atraskite naujausius nuolaidų kodus ir patikrintas akcijas, kad sutaupytumėte išskirtinių CARTERS

Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 4.8 - 2 balsai

Aktyvūs CARTERS nuolaidų kodai

Pasibaigę CARTERS nuolaidų kodai

Carters.com taupymo patarimai ir reklamos kredito kodai

Taupymo patarimai

Padidinkite savo santaupas Carters.com vadovaudamiesi šiais patarimais:
 • Prenumeruokite naujienlaiškį: Gaukite papildomą 20 % nuolaidą pirmajam pirkiniui užsiprenumeravę Carters.com naujienlaiškį.
 • Sveikinimo nuolaida: Mėgaukitės iki 15% nuolaida pirmam pirkiniui.
 • Carterio kreditinė kortelė: prisiregistruokite gauti Carterio kredito kortelę ir sutaupykite 25% nuo pirmojo pirkinio. Be to, kai gausite kortelę, mėgaukitės dar 20% nuolaida.
 • Dienos pasiūlymai: sutaupykite iki 80 % naudodami kasdienių pasiūlymų skiltį.
 • Specialūs pardavimo renginiai: pasinaudokite specialiais išpardavimų renginiais, pvz., Juoduoju penktadieniu, Kibernetiniu pirmadieniu, 11/11 (vienišių diena) ir kalėdiniais išpardavimais, kad sutaupytumėte iki 70%.

Carters kuponų kodai

Ar jūsų vaikas aistringas madai? Carters.com siūlo kasdienius reklaminius pasiūlymus, todėl jums nereikės laukti metų pabaigos išpardavimų. Sužinokite, kaip šiandien galite gauti nuolaidų.

Reklaminiai kuponai, skirti Carters.com

 • Sutaupykite iki 35%: Naudokite reklaminius kuponus iš mūsų duomenų bazės, kad sutaupytumėte iki 35% užsakymo internetu. Ieškokite kuponų, siūlančių nemokamą pristatymą arba nemokamas dovanas kaip atlygį už jūsų lojalumą.

Nuolaidos ir specialūs pasiūlymai

Pasiruošę sutaupyti per kitą pirkinį? Štai kaip:
 • Skyrius „Dienos pasiūlymai“.: Raskite iki 50 % nuolaidą daugiau nei 5400 prekių kūdikiams, mažiems vaikams ir vaikams.
 • Specialūs pasiūlymai: Mėgaukitės tokiais pasiūlymais kaip Pirkite 1, gaukite 1 50% nuolaidą ir apsipirkite skiltyje „Išpirkimas“, kad sutaupytumėte iki 80%.
 • Carterio kreditinė kortelė: Sutaupykite 25 % nuo pirmojo pirkinio su Carterio kredito kortele ir dar 20 %, kai gausite kortelę. Be to, kiekvieną dieną gaukite nemokamą pristatymą ir dvigubus taškus apdovanojimų programoje.

Naujienlaiškio nuolaida

Prisijunkite prie Carters.com naujienlaiškio, kad gautumėte papildomą 20% nuolaidą pirmajam pirkiniui ir gaukite informaciją apie naujus produktus bei išskirtinius pasiūlymus. tuščias

Carters.com akcijos ir nuolaidos ištisus metus

Sveiki atvykę nuolaidos

Kartais Carters.com siūlo iki 15% nuolaidą pirmajam pirkiniui.

Juodojo penktadienio išpardavimai

Juodojo penktadienio išpardavimo renginio metu mėgaukitės iki 70% nuolaida visai svetainei. Palepinkite savo vaikus geriausiais drabužiais specialiomis kainomis.

11/11 išpardavimas (vienišių diena)

Vienišių diena, dar žinoma kaip „Double 11“, minima lapkričio 11 d. Mėgaukitės daugiau nei 20% nuolaida net ir naujausiems gaminiams.

Kibernetinio pirmadienio išpardavimas

Kibernetinis pirmadienis puikiai tinka žiemos būtiniausių prekių atsargoms. Mėgaukitės iki 70 % nuolaida visai svetainei ir paruoškite savo vaikams žavingus drabužius žiemos atostogoms.

Kalėdiniai išpardavimai

Švęskite nuostabiausią metų laiką su daugiau nei 50% nuolaida per kalėdinį išpardavimą. Praleiskite eiles ir intensyvų eismą apsipirkdami internetu ir nustebinkite savo vaikus ypatingomis dovanomis po Kalėdų eglute. tuščias

Dažnai užduodami klausimai apie CARTERS

Ar CARTERS siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 26 nuolaidų kodai ir akcijos, kurios 2024 m. liepos mėn. veiks CARTERS, o naujausias kuponas, pridėtas šiandien, siūlo % nuolaidą.

Kiek galite sutaupyti naudodami CARTERS nuolaidų kodus?

Suma, kurią galite sutaupyti su nuolaidos kodu iš CARTERS, gali skirtis priklausomai nuo užsakymo vertės ir siūlomos nuolaidos vertės. Šiuo metu nuolaidos procentas yra nuo % iki 20%, o sutaupoma suma, priklausomai nuo situacijos, gali siekti kelis šimtus eurų.

Kokie yra geriausi CARTERS kuponai ir nuolaidų kodai?

Geriausias patikrintas CARTERs nuolaidos kodas yra (INSIDER20) ir siūlo klientams 20% nuolaidą pirkiniams 2024 m. liepos mėn.

KAIP GALIU RASTI NAUJUSIUS CARTERS.COM KUPONUS?

Naujausius carters.com kuponus galite rasti konkrečioje svetainėje, įskaitant www.coupons-promo-code.com, www.couponfollow.com, www.groupon.com, www.retailmenot.com, www.slickdeals.net, www. dealspotr.com arba www.hotdeals.com.

AR GALIU MOKĖTI SU PAYPAL CARTERS.COM?

Taip, Carters.com galite mokėti naudodami PayPal.

AR CARTERS.COM SIŪLO NEMOKAMAS PRISTATYMAS?

Carters.com siūlo nemokamą pristatymą visame pasaulyje daugiau nei 80 šalių užsakymams, viršijantiems 35 USD, ir visiems užsakymams, apmokėtiems jūsų Carter's kortele, neatsižvelgiant į užsakymo vertę.

KĄ GALIU DARYTI, JEI CARTERS.COM KUPONAS NEVEIKIA?

Jei jūsų kupono kodas neveikia, rekomenduojame vadovautis mūsų gudrybėmis ir patarimais, kad surastumėte klaidos šaltinį ir sužinotumėte, kaip galite ją ištaisyti, kad galėtumėte mėgautis visais vežėjų reklaminių kuponų teikiamais pranašumais. Visų pirma, visada turite atsiminti, kad kiekvienas mūsų puslapyje nurodytas kupono kodas turi savo išpirkimo sąlygas. Perskaitykite informaciją apie kiekvieną kupono kodą ir įsitikinkite, kad laikotės žaidimo taisyklių. Kartais kodas galioja minimaliai užsakymo vertei, tam tikrai produkto kategorijai arba tam tikram prekės ženklui, o kartais kodas galioja naujiems arba esamiems klientams. Taip pat pasitaiko atvejų, kai kodas galioja tam tikru laikotarpiu, pavyzdžiui, mokslo metų pradžiai ar tam tikrai šventei. Antra, jei kodą įvedėte rankiniu būdu, galbūt padarėte spausdinimo klaidą. Dar kartą patikrinkite savo įrašą ir įsitikinkite, kad visi simboliai yra tiksliai tokia tvarka, kokia nurodyta mūsų duomenų bazėje. Taip pat atkreipkite dėmesį į didžiąsias ir mažąsias raides ir nedėkite tarpų tarp skaičių ir raidžių. Viso to galite išvengti tiesiog pateikę ieškinį kopijavimo-įklijavimo funkcijai nuo pat pradžių, kad kodas būtų tinkamai perkeltas. Ar patikrinote visus aukščiau nurodytus dalykus ir vis tiek negalite panaudoti kupono kodo? ar tikrai jo nenaudojote perkant ankstesnį pirkinį? Kupono kodą tas pats asmuo gali panaudoti tik vieną kartą, nes jo galiojimas baigiasi iškart po to, kai jį išpirksite pirmą kartą.

KAIP PRIDĖTI CARTERS.COM KUPONĄ?

Vadovaukitės mūsų gairėmis, kad sužinotumėte, kaip galite pridėti vežėjo kuponą be jokių problemų.

 • 1
  Eikite į www.carters.com ir į pirkinių krepšelį įdėkite savo mėgstamus produktus.
 • 2
  Prisijunkite prie savo paskyros, jei ją jau turite, arba užsiregistruokite dabar, kad galėtumėte lengvai pasiekti savo užsakymą ir atlikti jo pakeitimus.
 • 3
  Peržiūrėkite visus mūsų puslapyje pateiktus kuponus ir, radę savo poreikius atitinkantį, nukopijuokite jį į mainų sritį, įsiminkite arba pasižymėkite ant popieriaus lapo ar Word dokumente.
 • 4
  Grįžkite į www.carters.com ir užsakymo suvestinės puslapį, įklijuokite savo kodą į specialų laukelį, kuriame parašyta Reklamos kodas, arba įveskite jį rankiniu būdu naudodami klaviatūrą.
 • 5
  Spustelėkite mygtuką Taikyti ir atlikite paskutinius veiksmus, kad užbaigtumėte pirkimą.

Aktyvūs nuolaidų kodai CARTERS

🛍️ Kategorija Mada
🔥 Iš viso pasiūlymų 26
🎇️ Nuolaidų kodai 6
📌 Pasiūlymai 20
➡️ Geriausias kuponas 20% nuolaida
🆕 Naujausias kuponas 70% nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas NE
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 18 liepa 2024

Geriausi CARTERS kuponų kodai

CARTERS KODAS CARTERS PASIŪLYMO APRAŠYMAS BAIGIASI
p10 Peržiūrėkite šį reklamos kredito kodą, kad sutaupytumėte labai daug N / A
N/A Iki 70 % klirensas | Carterio kuponai N / A
N/A Mėgaukitės 15 % nuolaida, kai prisiregistruojate gauti Carterio žinutes N / A
N/A Gaukite nemokamą pristatymą, kai užsakymai viršija 35 USD. Imkitės veiksmų dabar! N / A
Autorių teisės © 2024 Couponius.com. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.