Bendrieji filtrai

TEMU nuolaidų kodas ir kuponai

Atraskite naujausius nuolaidų kodus ir patikrintas akcijas, kad sutaupytumėte išskirtinių TEMU

Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 4.7 - 11 balsai

Aktyvūs TEMU nuolaidų kodai

Pasibaigę TEMU nuolaidų kodai

Bendra informacija apie Temu

Jei esate naujas TEMU klientas arba jau turite paskyrą ir užsisakėte anksčiau, vadovaukitės šiuo vadovu, kad sužinotumėte naujų būdų, kaip sutaupyti užsakant internetu. Norėdami parašyti šį vadovą, stebėjome TEMU svetainę, atidarėme narystės paskyrą ir užsiprenumeravome naujienlaiškį. Be to, kadangi mums labai svarbi kitų klientų nuomonė, stebėjome pagrindines apžvalgų svetaines, kad sužinotume, kaip sekėsi kitų pirkėjų patirtis, į ką reikia atkreipti dėmesį ir ką galime padaryti, pagerinti TEMU apsipirkimo patirtį. tuščias  

Kas yra TEMU ir kaip jis veikia

 • TEMU siūlo klasikinę internetinės rinkos patirtį, sujungdama Azijos gamintojus su pirkėjais visame pasaulyje. Nors gali atrodyti, kad jis panašus į kitas svetaines, tokias kaip „AliExpress“, „BangGood“, „DHGate“, „Gearbest“, „Alibaba“, „Geekbuying“ ar „Lightinthebox“, TEMU turi daug privalumų, kurie rekomenduoja jį kaip Azijos rinkos pardavimo lyderį. Mes pasirinkome jums keletą pranašumų, kuriuos TEMU turi prieš konkurentus:
 • Nemokamas ir greitas pristatymas: TEMU pristato visus užsakymus nemokamai per standartinę siuntimo paslaugą. Ši paslauga gali pristatyti jūsų užsakymus nuo 5 iki 14 dienų, priklausomai nuo galutinės siuntos paskirties vietos. Greitojo pristatymo atveju šis pristatymo laikas sumažėja iki 4–9 dienų. TEMU privalumas yra tas, kad ji naudojasi kurjeriais ir vietinėmis pašto paslaugomis paskirties šalyje, pagreitina pristatymo procesą. Be to, kiekvienam TEMU išsiųstam užsakymui klientas gauna sekimo informaciją, kad galėtų sekti pristatymą žingsnis po žingsnio.
 • Nedelsiant grąžinami pinigai, jei siunta buvo prarasta 15 dienų: TEMU nedelsdama grąžins visą sumą, jei 15 dienų negausite vežėjo naujienų apie siuntos pristatymą arba ji nebus pristatyta per pirmąsias 30 dienų nuo išsiuntimo.
 • Greitas kreditas į jūsų sąskaitą, jei jūsų užsakymas nebus pristatytas per 48 valandas nuo numatomos pristatymo datos: TEMU įskaitys maždaug 5 € tiesiai į jūsų kliento sąskaitą, kad kompensuotų dėl vėlavimo sukeltus nepatogumus.
 • Kainos koregavimas per 30 dienų: TEMU grąžins jums permokėtą skirtumą, jei per 30 dienų nuo pirkimo sumažės jūsų įsigytos prekės kaina. Galite nusipirkti mėgstamus produktus ramiai, kad gavote geriausią pasiūlymą, o TEMU apims kitą laikotarpį, jei bus geresnė akcija. Tai drąsus ir novatoriškas būdas užtikrinti, kad klientai visada gautų geriausią pasiūlymą, o Couponius komanda tai tikrai vertina.
 • Grąžinimo ir pinigų grąžinimo politika: čia TEMU išsiskiria ir aiškiai išskiria savo rinką nuo konkurentų, siūlydama nemokamą 90 dienų kiekvieno įsigyto produkto grąžinimą. Be to, galite atsispausdinti grąžinimo etiketę tiesiai iš savo paskyros, o TEMU gali pasiūlyti jums dalinį pinigų grąžinimą, jei nuspręsite pasilikti produktą, kuriuo nesate visiškai patenkinti. Taip „Couponius“ komanda vadina solidžią grąžinimo politiką ir pagarbą klientams.
tuščias

Kaip sutaupyti pinigų perkant TEMU

 • Pirmas žingsnis, kurį reikia padaryti norint pasinaudoti naujausiais TEMU pasiūlymais, yra atidaryti kliento paskyrą ir užsiprenumeruoti TEMU naujienlaiškį. Kadangi TEMU dažnai atnaujina savo akcijas, būtina užsiprenumeruoti ir turėti prieigą prie naujausių pasiūlymų.
 • Couponius komanda rekomenduoja įsidiegti TEMU mobiliąją programėlę. Manome, kad tai geriausia sąsaja norint pasiekti TEMU ir kad ir kur būtumėte, galėsite pasiekti užsakymus, akcijas ir naujausius TEMU pasiūlymus. Mums patinka, kaip programa yra optimizuota TEMU reklamuojamai prekyvietei, ir manome, kad programa yra būtina norint gauti geriausius apsipirkimo rezultatus TEMU.
 • Jei esate naujas klientas, skirkite kelias minutes ir susipažinkite su TEMU prekyvietės modeliu ir svetainėje pateiktomis kategorijomis. Laikotarpiais, kai taikomos didžiulės nuolaidos, populiariausios prekės pristatomos specialiose kategorijose, tokiose kaip „Velykų taupymas“, „Kalėdų taupymas“, „Juodojo penktadienio išpardavimas“, „Naujųjų metų išpardavimas“ ir pan. 
 • Svarbiausias būdas sutaupyti pinigų perkant TEMU yra kuponų kodai. TEMU savo klientams siūlo kuponus, arba raidžių ir skaičių eilutės, kurias pritaikius atsiskaitymo metu, bendra užsakymo vertė gali būti sumažinta tam tikra suma arba procentais. 

TEMU kuponų kodai

 • Visada patikrinkite savo TEMU paskyros skiltį „Kuponai ir pasiūlymai“ arba „Pranešimai“, kad sužinotumėte, kokius nuolaidų kuponus šiuo metu turite. Jeigu kuponų šiuo metu nėra, nenusiminkite, nes mes Kuponyje ieškome Jums geriausių nuolaidų kodų bei kuponų ir juos skelbiame kasdien, tad tereikia užsukti pas mus.
 • TEMU nuolaidos kodas tinkamumo sąlygos ir apribojimai: nuolaidų kodams visada taikomos sąlygos. Šios sąlygos gali būti siejamos su minimalia užsakymo verte, kuriai jos taikomos, tam tikro tipo gaminiais, kuriems jos gali būti taikomos, arba net su tam tikru prekės ženklu ar gaminiu, kuriam jos siūlo naudą. Atidžiai perskaitykite sąlygas, kai rasite a TEMU kupono kodas teisingai pritaikyti jį savo užsakymui ir pasinaudoti visais jo teikiamais pranašumais.
 • TEMU nuolaidų kodai galiojimo laikas: nuolaidų kodai, kaip ir akcijos, turi galiojimo laiką, per kurį jais galima naudotis. Kiekvienam mūsų skelbiamam nuolaidos kodui yra nurodytas šis terminas, nes norime sutaupyti daug laiko ir nenorime, kad išbandytumėte kodus, kurių galiojimo laikas pasibaigęs ir kurie nebebus naudingi jūsų užsakymams. Atkreipiame dėmesį, kad kartais nuolaidų kodai, net ir pasibaigus TEMU nurodytam terminui, vis tiek gali veikti, todėl jei neradote gero nuolaidos kodo, o jūsų laikas leidžia, galite išbandyti pasibaigusius kodus, nes yra tikimybė, kad jie vis tiek veiks.
 • TEMU kuponų kodai Paskelbta Kuponyje: kadangi mes, kuponių komanda, mėgstame nuolaidas, norime, kad mūsų lankytojai pirkdami TEMU gautų geriausius pasiūlymus ir nuolaidas. Tad daug laiko praleidžiame studijuodami TEMU svetainę, TEMU naujienlaiškį ir TEMU socialinių tinklų paskyras, ieškodami naujausių nuolaidų kodų. Tuo pačiu metu mes taip pat nuolat atnaujiname kodus, paskelbtus kitose nuolaidų svetainėse, ir kiekvieną dieną tikriname, ar nėra patikimų šaltinių, tokių kaip www.retailmenot.com, www.slickdeals.co.uk, www.coupons-promo-code.com , www.promocode.ac ir daugelis kitų.
 • Šiame puslapyje rasite Couponius komandos dažnai tikrinamų ir atnaujinamų kodų sąrašą. Išbandykite ne tik vieną ar tą, kuris atrodo tinkamiausias jūsų užsakymui, bet išbandykite juos visus, tada galėsite nuspręsti, kuris iš jų jums atneš daugiausia naudos, ir pritaikyti jį. 
 • Kaip pritaikyti kuponų kodus TEMU: norėdami padėti greitai ir teisingai pritaikyti TEMU nuolaidos kodą, šiame puslapyje sukūrėme vadovą. Slinkite į puslapio apačią ir vadovaukitės nuolaidų kodo taikymo instrukcijomis TEMU svetainėje. Taip pat pridėjome paveikslėlį, kad sutaupytume papildomo laiko, tiksliai nurodydami, kur reikia įvesti nuolaidos kodą.

Temu.com pardavimai, pasiūlymai ir reklaminiai pasiūlymai

Štai keletas atvejų, kai Temu siūlo klientams nuolaidas, kurios gali svyruoti nuo 5% iki 90% nuo siūlomos mažmeninės kainos
 • Valentino diena
 • Motinos diena
 • Spustelėkite „Frenzy“
 • Viengungio diena
 • Juodasis penktadienis
 • Sofos sekmadienis
 • Kiber pirmadienis
 • Žaliasis pirmadienis
 • Nemokamo pristatymo diena
 • Kalėdos
 • Antroji Kalėdų diena

Temu produktų kategorijos

Šiuo metu Temu.com siūlo plačią produktų kategoriją:
 • Namai ir virtuvė
 • Apranga
 • Avalynė
 • Sportas ir laukas
 • Virtuvė ir priedai
 • Grožis ir sveikata
 • Žaislai ir žaidimai
 • Automobiliai

Dažnai užduodami klausimai apie TEMU

Ar TEMU siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 16 nuolaidų kodų ir akcijų, kurios TEMU veiks 2024 m. liepos mėn., o naujausias kuponas, pridėtas šiandien, siūlo 30 % nuolaidą.

Kiek galite sutaupyti naudodami TEMU nuolaidų kodus?

Suma, kurią galite sutaupyti su nuolaidos kodu iš TEMU, gali skirtis priklausomai nuo užsakymo vertės ir siūlomos nuolaidos vertės. Šiuo metu nuolaidos procentas yra nuo 30% iki -100€, o sutaupoma suma, priklausomai nuo situacijos, gali siekti kelis šimtus eurų.

Kokie yra geriausi TEMU kuponai ir nuolaidų kodai?

Geriausias patikrintas TEMU nuolaidos kodas yra (acl667835) ir siūlo klientams -100 € nuolaidą pirkiniams 2024 m. liepos mėn.

Kodėl Temu.com yra toks pigus?

Temu.com siūlo klientams prieigą prie didmeninių kainų, prijungdamas juos prie pasaulinio gamintojų ir tiekėjų tinklo.

Ar galiu atsiskaityti su PayPal Temu.com?

Taip, Temu.com galima mokėti naudojant PayPal. Ji taip pat siūlo įvairius kitus mokėjimo būdus, tokius kaip mokėjimas debeto / kredito kortele.

Iš kur siunčiamas Temu.com?

Temu.com turi pasaulinį tiekėjų ir gamintojų tinklą. Tačiau didžioji dalis prekių siunčiama iš Kinijos, kur yra daugiau nei 80.000 XNUMX pardavėjų.

Kas pristato Temu.com

Temu.com savo užsakymams pristatyti naudoja kelis vežėjus. Vežėjai, be kitų, yra: DHL, USPS, UPS, Canada Post, Australia Post, Correos, PostNord.

Kaip rasti naujausius TEMU kuponus?

Naujausius TEMU kuponus galite rasti savo paskyroje oficialioje svetainėje, TEMU programėlėje ir naujienlaiškyje bei tam tikrose svetainėse, pvz., www.coupons-promo-code.com, www.vouchercodes.co.uk, www.picodi. com, www.retailmenot.com arba www.dealspotr.com.

Ką daryti, jei mano TEMU kupono kodas neveikia?

Jei įvestas kodas neveikia, turėtumėte:
 • patikrinkite, ar teisingai įvedėte kodą
 • patikrinkite kodo galiojimo datą
 • patikrinkite, ar taikomi apribojimai (kai kurie reklamos kredito kodai galioja tik tam tikroms prekėms ar kategorijoms.
 • įsitikinkite, kad bandote naudoti tinkamų produktų kodą).
Jei visa tai neveikia, visada galite ieškoti kito nuolaidos kodo ir išbandyti.

Kaip pridėti Temu.com kupono kodą?

Sutaupykite pirkdami naudodami Temu.com kuponų kodus. Išnaudokite visas apsipirkimo galimybes naudodami reklamos kredito kodą kiekvieną kartą, kai užsisakote internetu.

 • 1
  Spustelėkite „Kopijuoti“ ir išsaugokite Temu.com kupono kodą vėlesniam naudojimui
 • 2
  Įdėkite viską, ko norite, į pirkinių krepšelį ir eikite į kasą
 • 3
  Pridėkite pristatymo informaciją ir peržiūrėkite savo užsakymą paspaudę piktogramą „Krepšelis“.
 • 4
  Užsakymo patvirtinimo puslapyje raskite laukelį „Taikyti kupono kodą“.
 • 5
  Įveskite tikslų Temu.com kupono kodą ir spustelėkite „Taikyti“, kad gautumėte patvirtinimą
 • 6
  Jūsų nuolaida bus apskaičiuojama automatiškai. Užbaikite pirkimą

Aktyvūs TEMU nuolaidų kodai

🛍️ Kategorija High Tech
🔥 Iš viso pasiūlymų 16
🎇️ Nuolaidų kodai 16
📌 Pasiūlymai 0
➡️ Geriausias kuponas -100€ nuolaida
🆕 Naujausias kuponas 30% nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas NE
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 18 liepa 2024

Geriausi TEMU kuponų kodai

TEMU KODAS TEMU PASIŪLYMO APRAŠYMAS BAIGIASI
acm810832 100 % patvirtintas išskirtinis TEMU kupono kodas: 30 % naujiems programos naudotojams Bulgarijoje Spalis 31, 2024
aco895244 100 % patvirtintas išskirtinis TEMU kupono kodas: 30 % naujiems programos naudotojams Vengrijoje Spalis 31, 2024
acm873275 Nauji programos naudotojai Kroatijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Slovėnijoje gauna 30 % nuolaidą su šiuo TEMU 100 % patvirtintu darbo kupono kodu Spalis 31, 2024
acl667835 Nauji programos naudotojai Izraelyje gauna 30 % nuolaidą su šiuo TEMU kupono kodu Rugsėjis 30, 2024

mokėjimo būdai

PayPal
ApplePay
Kreditinė kortelė

Pristatymo parinktys

Kurjeris

Kontaktų parinktys

Suite 355, 31 St. James Avenue, Boston, Massachusetts 02116, JAV
Prieš
@shoptemu
Prieš
temu.com

Trumpas vadovas Temu.com klientams

 • Temu.com turite užsiregistruoti kaip narys, kad galėtumėte pateikti užsakymus
 • Šiuo metu Temu siūlo nemokamą pristatymą visiems registruotiems nariams
 • Klientai gauna 90 dienų grąžinimo laikotarpį visoms prekėms
 • Visi užsakymai siunčiami iš Kinijos ir yra sekami

Temu.com mobilioji programėlė

 • „Temu“ programa galima tiek „iOS“, tiek „Android“.
 • Nemokamas atsisiuntimas ir be priedų apsipirkimo patirtis
 • Lengva naudoti ir saugi prieiga prie mėgstamos internetinės rinkos
 • Visada prisijungę prie geriausių pasiūlymų

Temu.com užsakymų pristatymo laikas

 • Visi Temu.com užsakymai siunčiami iš žemyninės Kinijos
 • Šiuo metu visų užsakymų pristatymas yra nemokamas, o pristatymo laikas yra nurodytas kiekvieno produkto puslapyje
 • Klientai gali rinktis iš kelių operatorių
 • Paprastai užsakymai pristatomi nuo 5 iki 15 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos ir pasirinkto vežėjo

Temu grąžinimo politika

 • Be klausimų, 90 dienų grąžinimo laikotarpis, kai prekės yra originalios būklės
 • Pirmasis kiekvieno užsakymo grąžinimas nemokamas
 • Grąžinimo etiketes galite rasti savo paskyros grąžinimo skiltyje
Autorių teisės © 2024 Couponius.com. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.