Bendrieji filtrai

ALIEXPRESS nuolaidų kodas ir kuponai

Atraskite naujausius nuolaidų kodus ir patikrintas akcijas, kad sutaupytumėte išskirtinių ALIEXPRESS

Jūsų įvertinimas: 5.0
reitingas: 4.6 - 41 balsai

Aktyvūs ALIEXPRESS nuolaidų kodai

Kaip rasti geriausius „AliExpress“ pasiūlymus

Užsiregistravę „AliExpress“ galite lengvai rasti šimtus tūkstančių produktų neįtikėtinai mažomis kainomis. Galima rinktis iš daugybės kategorijų, įskaitant madingus drabužius, elektroniką ir namų tobulinimą. „AliExpress“ siūlo kažką kiekvienam. „AliExpress“ kuponai gali padėti sutaupyti dar daugiau. Svetainė taip pat yra puikus būdas rasti unikalių produktų ir prekių ženklų. Šioje didžiulėje rinkoje yra tūkstančiai prekių iš šimtų tiekėjų. Prieš naudodami „AliExpress“ reklamos kredito kodą, būtinai pasidomėkite pardavėju. Prieš pirkdami iš pardavėjo, būtinai peržiūrėkite jų atsiliepimų puslapį.

tuščias

AliExpress kuponas naujiems vartotojams

Jei nesate „AliExpress“ naujokas ir norėtumėte išbandyti jų svetainę, yra didelė tikimybė, kad rasite nuolaidų kuponą naujiems vartotojams. Šie kuponai paprastai tinka pirmam pirkiniui. Naudodami šį kuponą gausite 3 USD nuolaidą pirmajam pirkiniui ir galėsite sutaupyti dar daugiau. Jums tereikia žinoti, ką norite pirkti, įtraukti juos į krepšelį ir spustelėti apmokėjimo.

Aliexpress kuponas esamiems vartotojams

Jei jau ką nors įsigijote Aliexpress, galbūt norėsite pasinaudoti aliexpress kuponu esamiems vartotojams. Šios nuolaidos gali būti taikomos įrangai ir kitoms prekėms be įprastos kainos. Norėdami gauti didesnę nuolaidą, galite užsiregistruoti narystei. Taip pat savo paskyroje galite pritaikyti kupono kodą, kad sutaupytumėte dar daugiau pinigų.

AliExpress parduotuvės kuponai

Šiuos kuponus pateikia individualūs pardavėjai, juos galima naudoti tik jų parduotuvėse, siūlant nuolaidas konkretiems produktams arba užsakymams.

„Aliexpress Select“ kuponai

„AliExpress“ išleidžia atrinktus kuponus, kurie taikomi keliose parduotuvėse, suteikiant nuolaidas pagal konkrečias produktų kategorijas arba minimalias pirkimo sumas.

„AliExpress“ kuponai visoje platformoje

Šie kuponai taikomi visiems platformos produktams, juos galima naudoti nepriklausomai nuo pardavėjo ir dažnai keliami minimalūs pirkimo reikalavimai.

Sutaupykite „AliExpress“ atlikdami šiuos paprastus veiksmus

 1. Užregistruokite paskyrą: prisiregistruokite „AliExpress“ arba prisijunkite, jei jau turite paskyrą.
 2. Raskite „Aliexpress“ kuponus naudodami šiuos patarimus:

a. „AliExpress“ kuponų puslapyje: apsilankykite specialiame „AliExpress“ kuponų puslapyje, kad ištirtumėte platų kuponų ir akcijų pasirinkimą.

b. Gaukite „Aliexpress“ pardavėjo kuponus: naršydami produktų puslapius patikrinkite, ar pardavėjas siūlo išskirtinių kuponų.

c. „Aleixpress“ naujojo vartotojo kuponų pranašumas: kaip naujas vartotojas, „AliExpress“ dažnai pateikia specialius kuponus prisiregistruodamas.

d. Gaukite „AliExpress Mobile App“: atsisiųskite programą, kad gautumėte išskirtinius tik programoms skirtus kuponus ir pasiūlymus.

e. Atidžiai peržiūrėkite „Aliexpress“ reklamas ir renginius: stebėkite ypatingus įvykius, pvz., jubiliejaus išpardavimus ar šventines nuolaidas, kuriose dažnai yra papildomų kuponų galimybių.

Dažnai užduodami klausimai apie ALIEXPRESS

Ar ALIEXPRESS siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 40 nuolaidų kodų ir akcijų, kurios veiks ALIEXPRESS 2024 m. liepos mėn., o naujausias kuponas, pridėtas šiandien, siūlo 50% nuolaidą.

Kiek galite sutaupyti su ALIEXPRESS nuolaidų kodais?

Suma, kurią galite sutaupyti su nuolaidos kodu iš ALIEXPRESS, gali skirtis priklausomai nuo užsakymo vertės ir siūlomos nuolaidos vertės. Šiuo metu nuolaidos procentas yra nuo 50% iki £33.2, o sutaupoma suma gali siekti kelis šimtus eurų, priklausomai nuo situacijos.

Kokie yra geriausi ALIEXPRESS kuponai ir nuolaidų kodai?

Geriausias patikrintas ALIEXPRESS nuolaidos kodas yra (NFKAE35 ) ir siūlo klientams £33.2 nuolaidą pirkiniams 2024 m. liepos mėn.

Kaip gauti „AliExpress“ kupono kodą?

„AliExpress“ kuponų centras siūlo daugybę reklamos kredito kodų ir kuponų, įskaitant kuponus grįžtantiems klientams, pirmą kartą perkantiems ir konkrečių prekių ženklų kuponus. Turint omenyje, kad nuolaidų kodų galiojimas yra ribotas, rekomenduojame kuo dažniau apsilankyti mūsų svetainėje, kad rastumėte galiojančius kuponus ir nuolaidų kodus.

Ar reklamos kredito kodai veikia „AlliExpress“?

„AliExpress“ siūlo kuponų kodus savo svetainėje ir produktų puslapiuose. Produktų puslapiuose ir atsiskaitymo puslapyje rasite nuorodą „Gauti kuponus“. Bus atidarytas išskleidžiamasis meniu, kuriame bus rodomi visi galimi kuponai. Norėdami pritaikyti kuponus, tiesiog spustelėkite mygtuką „Gauti kodą“.

Ar Aliexpress siūlo nuolaidų kuponą pirmam užsakymui?

Pirmajam užsakymui galite gauti „AliExpress“ pasiūlymų kodus. Prisiregistruokite „AliExpress“, kad gautumėte nuolaidas visoms prekėms rinkoje. Sukūrę „AliExpress“ paskyrą ir įdėję prekių į krepšelį, gausite kodus.

Ar galiu sujungti kelis kuponus vienam pirkiniui „AliExpress“?

Taip, galite sujungti skirtingus kuponus vienam AliExpress užsakymui, kad galėtumėte maksimaliai sutaupyti. Tačiau įsitikinkite, kad laikotės visų platformos ar pardavėjų nurodytų apribojimų.

Ar galiu naudoti AliExpress kuponus bet kuriai prekei?

Nors daugumą kuponų galima naudoti įvairioms prekėms, konkretiems kuponams gali būti taikomi apribojimai arba jie gali būti taikomi tik konkrečioms produktų kategorijoms. Visada peržiūrėkite kiekvieno kupono taisykles ir sąlygas, ar nėra apribojimų.

Kaip dažnai „AliExpress“ išleidžiami nauji kuponai?

„AliExpress“ reguliariai atnaujina savo kuponų pasiūlymus, ypač specialių renginių ir akcijų metu. Stebėkite kupono puslapį ir gaukite informaciją apie naujausius kuponų leidimus naudodami „AliExpress“ svetainę, programą mobiliesiems ir socialinės žiniasklaidos kanalus.

Naudingas vadovas, kaip pridėti Aliexpress kodą

Žemiau paaiškinsime, kokių veiksmų reikia norint sėkmingai pridėti kuponą Aliexpress svetainėje. AliExpress kuponus galima išpirkti keliais būdais. Juos galite rasti produkto puslapyje po kainomis arba galite įtraukti į pirkinių krepšelį atsiskaitydami. Pirmiausia turite užsisakyti „AliExpress“ prekę, kad gautumėte nemokamą pristatymo kodą. Jei nesate tikri, kaip naudoti „AliExpress“ kuponą, peržiūrėkite trikčių šalinimo vadovus.

 • 1
  Įdėkite prekę, kurią norite įsigyti, į pirkinių krepšelį
 • 2
  Pirkinių krepšelyje spustelėkite „Gauti kuponus“, kad pridėtumėte pardavėjo pasiūlytą kuponą
 • 3
  Spustelėkite atsiskaitymo mygtuką, kad pereitumėte prie kito veiksmo
 • 4
  Galutiniame puslapyje turite laukelį, kuriame parašyta „Reklamos kodas“, čia pridedate „AliExpress“ siūlomą kodą ir nukopijuokite jį iš mūsų svetainės.
 • 5
  Įvedę kodą į atitinkamą laukelį spauskite "Taikyti", kad pritaikytumėte nuolaidą.

Aktyvūs ALIEXPRESS nuolaidų kodai

🛍️ Kategorija
🔥 Iš viso pasiūlymų 40
🎇️ Nuolaidų kodai 40
📌 Pasiūlymai 0
➡️ Geriausias kuponas £33.2 nuolaida
🆕 Naujausias kuponas - 50 USD nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas TAIP
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 18 liepa 2024

Geriausi ALIEXPRESS kuponų kodai

ALIEXPRESS KODAS ALIEXPRESS PASIŪLYMO APRAŠYMAS BAIGIASI
AEGD50 „AliExpress“ reklamos kodas: sutaupykite 50 USD nuo užsakymų, viršijančių 369 USD Liepa 20, 2024
AEGD30 „AliExpress“ reklamos kodas: sutaupykite 30 USD nuo užsakymų, viršijančių 239 USD Liepa 20, 2024
AEGD20 „AliExpress“ reklamos kodas: sutaupykite 20 USD nuo užsakymų, viršijančių 169 USD Liepa 20, 2024
AEGD08 „AliExpress“ reklamos kodas: sutaupykite 8 USD nuo užsakymų, viršijančių 69 USD Liepa 20, 2024
Autorių teisės © 2024 Couponius.com. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.