Bendrieji filtrai

LUFTHANSA nuolaidų kodas ir kuponai

Atraskite naujausius nuolaidų kodus ir patikrintas akcijas, kad sutaupytumėte išskirtinių LUFTHANSA

Jūsų įvertinimas: Nėra
reitingas: 4.8 - 1 balsuoti

Aktyvūs LUFTHANSA nuolaidų kodai

Pasibaigę LUFTHANSA nuolaidų kodai

Bendra informacija apie Lufthansa

 • „Lufthansa“ buvo įkurta 1953 m. ir nuo tada iš vietinės Vokietijos oro linijų bendrovės išaugo į vieną iš pirmaujančių tarptautinių vežėjų.
 • „Lufthansa“ valdo modernų orlaivių parką, kurį sudaro įvairūs orlaiviai, įskaitant „Airbus“ ir „Boeing“ modelius. Laivynas reguliariai atnaujinamas naujesniais, ekonomiškesniais lėktuvais.
 • „Lufthansa“ yra vieno didžiausių pasaulyje oro linijų aljansų „Star Alliance“ narė. Ši partnerystė suteikia keleiviams galimybę pasiekti platesnį kelionių krypčių spektrą ir gauti naudos sudarant bendro kodo sutartis ir dažnai skraidančių asmenų programas.
 • „Lufthansa“ siūlo daugybę paslaugų – nuo ​​ekonomiškų, aukščiausios klasės ekonomiškų, verslo ir pirmos klasės kajučių. Čia teikiamos geriausios paslaugos, pvz., pramogos skrydžio metu, belaidis internetas kai kuriuose orlaiviuose ir įvairios maitinimo galimybės.
 • „Lufthansa Group“ yra patronuojanti kelių oro linijų bendrovė, įskaitant „Lufthansa“, „Austrian Airlines“, „Swiss International Air Lines“ ir kitas.
tuščias

Lufthansa.com siūlomos nuolaidos

 • Mados išpardavimas: „Flash“ išpardavimas yra trumpalaikės akcijos, kurių metu „Lufthansa“ siūlo nuolaidas ribotą laiką, paprastai trunkančią nuo kelių valandų iki kelių dienų.
 • Nuolaidų kuponai, reklamos kredito kodai ar kuponai, siūlomi svetainėje, socialinės žiniasklaidos platformose, naujienlaiškyje arba trečiųjų šalių svetainėse
 • Sezoniniai išpardavimai: Lufthansa dažnai vykdo sezoninius išpardavimus per šventes arba kelionių ne piko laikotarpiais, kad paskatintų rezervacijas. Pavyzdžiui, bilietai vasaros atostogoms, žiemos atostogoms ar atostogų kelionėms gali būti su nuolaida.
 • Juodasis penktadienis / kibernetinis pirmadienis Išpardavimas paprastai vyksta lapkričio pabaigoje ir gali žymiai sutaupyti lėktuvų bilietų.
 • „Miles & More“ apdovanojimų programos privilegijos nariams, kurie užsiregistruoja ir dažnai skrenda su Lufthansa.
 • Paskutinės minutės išpardavimas: „Lufthansa“ gali pasiūlyti paskutinės minutės pasiūlymus ir nuolaidas neparduotoms atsargoms, kad užpildytų tuščias vietas netrukus išvykstančiame skrydžiuose. Šie išpardavimai dažnai skelbiami likus kelioms dienoms iki išvykimo datos ir gali žymiai sutaupyti.
tuščias

Lufthansa reklamos kredito kodai

 • „Lufthansa“ gali pasiūlyti klientams reklamos kredito kodus arba kuponų kodus, kuriuos naudojant galima gauti nuolaidą.
 • Reklamos kredito kodai paprastai yra raidžių ir skaičių eilutė, kurią įvedate atsiskaitydami, kad išpirktumėte nuolaidą.
 • Reklamos kredito kodai gali padėti sutaupyti pinigų įvairiais būdais: procentine nuolaida nuo bendros sumos, fiksuotos sumos nuolaida, kuri sumažina bendrą užsakymo sumą tam tikra nustatyta suma, arba nemokamo pristatymo pasiūlymu, leidžiančiu vartotojams mokėti tik už užsakytas prekes. ir gaukite nemokamą pristatymą.
 • „Lufhansa“ reklamos kredito kodus galite rasti „Lufthansa“ svetainėje, socialinės žiniasklaidos paskyrose, el. pašto informaciniuose biuleteniuose arba kuponų svetainėse.
 • Reklamos kredito kodai dažnai turi apribojimų. Jie gali būti taikomi tik tam tikroms paslaugoms, turėti minimalią užsakymo vertę arba galiojimo laiką. Prieš naudodami jį būtinai perskaitykite smulkiu šriftu.
 • „Lufthansa“ reklamos kredito kodo įvedimo procesas bus išsamiai aprašytas čia, šiame tinklalapyje, pastraipoje „Kaip tai padaryti“.

Užsakymas per Lufthansa.com

 • „Lufthansa“ patenkina visus keliautojų poreikius, nes yra tikrai didelis krypčių ir kelionių pasirinkimų pasirinkimas.
 • Lengvas registracijos procesas, greiti procesai ir sklandus atsiskaitymas
 • Mūsų redaktorius rekomenduoja atlygio programą „Miles & More“, tai yra pramonės etalonas ir dažnai skraidantiems siūlo galimybę gauti atnaujinimo kuponus ir iškeisti mylias į taškus.
 • Mums patinka „Lufthansa Allegris“ programa, kuri turi prasidėti ir yra didžiausias produktų ir paslaugų remontas Lufthansa grupės istorijoje, į kurią iki 2.5 m. iš viso bus investuota 2025 milijardo eurų. Tai naujas tolimųjų skrydžių standartas, tačiau procesą, bendrovė gerina bendrą kelionių patirtį klientams visose kelionių klasėse: Economy, Premium Economy, Business ir First Class.
 • Puiki partnerystė su Booking.com dėl apgyvendinimo ir su Sixt automobilių nuomos klausimais pagerina kelionių patirtį ir suteikia daug vertės.

Dažniausiai užduodami klausimai apie LUFTHANSA

Ar LUFTHANSA siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 34 nuolaidų kodai ir akcijos, kurios LUFTHANSA veiks 2024 m. liepos mėn., o naujausias kuponas, pridėtas šiandien, siūlo % nuolaidą.

Kiek galite sutaupyti naudodami LUFTHANSA nuolaidų kodus?

Suma, kurią galite sutaupyti su LUFTHANSA nuolaidos kodu, gali skirtis priklausomai nuo užsakymo vertės ir siūlomos nuolaidos vertės. Šiuo metu nuolaidos procentas yra nuo % iki -75 USD, o sutaupoma suma, priklausomai nuo situacijos, gali siekti kelis šimtus eurų.

Kokie yra geriausi LUFTHANSA kuponai ir nuolaidų kodai?

Geriausias patikrintas LUFTHANSA nuolaidos kodas yra (ZPD8F5KD3917) ir siūlo klientams -75 USD nuolaidą pirkiniams 2024 m. liepos mėn.

Ar Lufthansa yra gera oro linijų bendrovė?

„Lufthansa“ yra Vokietijos vežėjas, surinkęs balus nepriklausomų bandymų metu ir įvertinęs aukštesnį nei vidutinį balų įvertinimą.

Kokios įmonės priklauso Lufthansa grupei?

„Lufthansa“ grupės tinklo oro linijos yra „Lufthansa German Airlines“, „SWISS“, „Austrian Airlines“ ir „Brussels Airlines“.

Kaip „Lufthansa“ saugumas vertinamas?

„Lufthansa“ yra vienintelė oro linijų bendrovė Europoje, gavusi 5 žvaigždučių oro linijų sertifikatą iš nepriklausomos reitingų agentūros „Skytrax“.

Kaip sutaupyti kitam Lufthansa užsakymui?

Turėtumėte naudoti lanksčias datas, kad galėtumėte ieškoti pigiausių savo kelionės datų, nustatyti kainos įspėjimą svetainėje ir patikrinti, ar yra reklamos kredito kodų, kuriuos galima pritaikyti Lufthansa užsakymui.

Kaip gauti Lufthansa reklamos kredito kodą?

„Lufthansa“ reklamos kredito kodus galite rasti „Lufthansa“ svetainėje, socialinės žiniasklaidos paskyrose, el. pašto informaciniuose biuleteniuose ar net kuponų svetainėse, pvz., couponius.com, coupons-promo-code.com, promocode.ac, oxideals.com.

Ar galiu naudoti daugiau nei vieną reklamos kredito kodą Lufthansa?

Deja, ne, vienam užsakymui galite naudoti tik vieną „Lufthansa“ reklamos kredito kodą, todėl pirkdami įsitikinkite, kad pasirinkote geriausią.

Kaip pritaikyti kupono kodą užsakant lėktuvo bilietus svetainėje Lufthansa.com

Lengvas ir garantuotas būdas pritaikyti kuponų kodus Lufthansa svetainėje atsiskaitant

 • 1
  Mūsų svetainėje ieškokite reklamos kredito kodų ir išsaugokite norimą kodą vėliau
 • 2
  Pasirinkite savo kelionės tikslus, kelionės datas ir spustelėkite „Ieškoti“, kad gautumėte visas galimas kelionės parinktis
 • 3
  Pasirinkite norimus skrydžius ir užpildykite visą reikalingą bagažo ir keleivio informaciją
 • 4
  Atsiskaitymo puslapyje raskite laukelį „Reklamos kodas“ ir įveskite tikslų išsaugotą kodą
 • 5
  Spustelėkite „Taikyti“, kad išpirktumėte akciją ir jūsų nuolaida bus pritaikyta automatiškai
 • 6
  Viskas nustatyta ir esate pasiruošę užbaigti užsakymą. Mėgaukitės skrydžiu!

Aktyvūs LUFTHANSA nuolaidų kodai

🛍️ Kategorija Skrydžiai
🔥 Iš viso pasiūlymų 34
🎇️ Nuolaidų kodai 15
📌 Pasiūlymai 19
➡️ Geriausias kuponas - 75 USD nuolaida
🆕 Naujausias kuponas 30% nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas TAIP
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 23 liepa 2024

Geriausi LUFTHANSA kuponų kodai

LUFTHANSA KODAS LUFTHANSA PASIŪLYMO APRAŠYMAS BAIGIASI
N/A „Lufthansa“ geriausi 2024 m. birželio mėn. pasiūlymai N / A
N/A Pirkite Frankfurto skrydžių bilietus nuo 606 USD N / A
K04 Sutaupykite 75 USD kitam skrydžiui naudodami „Lufthansa TR“ kupono kodą N / A
G15 Išbandykite šį sezoninės nuolaidos kodą adresu Lufthansa.com/au/en/Homepage N / A
Autorių teisės © 2024 Couponius.com. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.