Bendrieji filtrai

LATAM nuolaidų kodas ir kuponai

Atraskite naujausius nuolaidų kodus ir patikrintas akcijas, kad sutaupytumėte išskirtinių LATAM

Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 4.8 - 2 balsai

Aktyvūs LATAM nuolaidų kodai

Pasibaigę LATAM nuolaidų kodai

BENDRA INFORMACIJA APIE LATAM

LATAM, kurios būstinė yra Santjage, Čilėje, buvo įkurta 2012 m. iš dviejų kompanijų LAN ir TAM sankryžos ir yra didžiausia Lotynų Amerikos oro linijų bendrovė, valdanti savo modernią daugiau nei 250 Airbus ir Boeing orlaivių parką ir daugybę geriausių paskirties vietą visame pasaulyje, įskaitant Punta Kaną, Las Vegasą, Majamį, Madridą, Romą, Havaną, Keiptauną, Sidnėjų, Frankfurtą, Amsterdamą, Briuselį, Bostoną ar Dalasą. Bėgant metams jis sulaukė didžiulės sėkmės ir buvo kelis kartus apdovanotas dėl geriausių paslaugų ir prieinamų kainų. LATAM 2021 m. buvo apdovanotas kaip geriausios pasaulinės oro linijų 5 žvaigždučių kategorijos, 2020 m. – kaip geriausias keleivių salono aptarnavimas Pietų Amerikoje ir geriausia pramogų skrydžio programa Pietų Amerikoje – visa tai buvo suteikta APEX Passenger Choice Awards apdovanojimuose. 202o metais ji taip pat buvo paskelbta geriausia aviakompanija Pietų Amerikoje World Travel Awards apdovanojimuose, o 2019 m. pelnė 4 apdovanojimus (geriausia aviakompanija Pietų Amerikoje, geriausia verslo klasė Pietų Amerikoje, geriausia ekonominė klasė Pietų Amerikoje ir geriausias VIP salonas Pietų Amerikoje ), visa tai rodo SKYTRAK – kasmetinis prestižiškiausias pasaulyje oro linijų klientų pasitenkinimo tyrimas.
tuščias

SPECIALIEJI LATAM PARDAVIMO RENGINIAI

Ar norėtumėte linksmintis ir daugiau keliauti, kad susipažintumėte su naujomis kultūromis ir tradicijomis, bet jūsų biudžetas jums nepadeda? Ar norėtumėte daugiau keliauti ir mokėti mažiau? Užsisakykite bilietą į nuostabią vietą, kad pabėgtumėte nuo kasdienės rutinos specialių išpardavimų metu ir gausite didžiules nuolaidas.

LATAM SVEIKI NUOLAIDOS

Kartais LATAM siūlo 10% nuolaidą pirmajam užsakymui oficialioje svetainėje.

LATAM BLACK FRIDAY IŠPARDAVIMAS

Būkite kantrūs ir būkite pasirengę gauti pačią prieinamiausią kainą kitai kelionei. Užsisakykite bilietą LATAM „Juodojo penktadienio“ išpardavimo renginio metu ir galėsite sutaupyti daugiau nei 20% nuolaidą pasirinktai vietai. Kartais galite gauti net daugiau kaip papildomų paslaugų nemokamai. Nedvejokite ir palepinkite save nuostabia LATAM patirtimi.

LATAM 11/11 IŠPARDAVIMAS

Ar pirmą kartą girdite apie 11/11 pardavimo įvykį? Tai renginys, kuris visada organizuojamas lapkričio 11 d. ir dar žinomas kaip Singles' Day Sales arba Double 11. Šis ypatingas renginys atvyksta į LATAM su daugiau nei 15% nuolaida pasirinktiems skrydžiams.

LATAM CYBER PIRMADIENIO IŠPARDAVIMAS

Kibernetinis pirmadienis yra dar vienas didelis pardavimo įvykis, toks pat žinomas kaip Juodasis penktadienis. Ir vis daugiau įmonių, įskaitant LATAM, savo klientams taiko neįtikėtinomis nuolaidomis. Užsisakykite bilietą su LATAM kibernetinį pirmadienį ir galėsite sutaupyti daugiau nei 25% nuolaidą pasirinktiems skrydžiams.

LATAM KALĖDINIAI IŠPARDAVIMAI

Švęskite žiemos sezoną ir nušvieskite laimę kitiems metams. Užsisakykite bilietą kitam nuotykiui gruodžio mėnesį ir gaukite daugiau nei 20% nuolaidą pasirinktoms kelionėms per Kalėdų išpardavimus. tuščias

KAIP ŠIANDIEN GALITE GALITE NUOLAIDĄ LATAM?

Jūsų aistra kelionėms dažnai jus palieka be pinigų? Norite išleisti mažiau, bet daugiau keliauti ir nenorite laukti iki metų pabaigoje organizuojamų išpardavimų? Sužinokite, kaip šiandien galite gauti nuolaidą LATAM ir pasinaudokite specialiais oro linijų pasiūlymais.

LATAM PROMO KODAS

Pasinaudokite vienu iš reklaminių kuponų LATAM iš mūsų duomenų bazės, kad rezervuotumėte skrydį į mėgstamą vietą už specialią kainą. Naudodami tinkamą kupono kodą galite sutaupyti iki 20% nuolaidą visoms užsakymams ir iki 25% nuolaidą pasirinktiems vartotojams. Be to, jūs rasite kuponų kodus, kurie grąžins bent 3% pinigų, kai prisiregistruosite gauti LATAM el.

LATAM NUOLAIDOS IR SPECIALIEJI PASIŪLYMAI

Leiskitės į naują kelionę su „LATAM Airlines“ ir pasinaudokite specialiais LATAM pasiūlymais. Peržiūrėkite skyrių „Reklama“ oficialioje svetainėje ir pabėkite nuo kasdienės rutinos iki mėnesio kelionės tikslo, išvykite ilgajam savaitgaliui arba būkite pasiruošę tyrinėti tai, ko ieškojote. Galite sutaupyti daugiau nei 20% nuolaida daugeliui kelionių vietų. Jei esate studentas, turime puikių naujienų, nes „LATAM Airlines“ subūrė „StudenUniverse“, kad suteiktų daugiau nei 10% nuolaidų studentų bilietams.

LATAM NAUJIENA SIŪLOJAMAS NUOLAIDAS

Prisiregistruokite gauti oficialų naujienlaiškį, kad gautumėte 10% nuolaidą kitam užsakymui LATAM.

NAUDINGA INFORMACIJA APIE LATAM

Keliaukite daugiau, kad gautumėte dar daugiau. Prisijunkite dabar prie LATAM Pass – skrajučių programos, kurią naudodami gausite taškų, kuriuos galėsite panaudoti nemokamiems bilietams, produktams ir atnaujintoms paslaugoms išpirkti. Be to, gausite prieigą prie išskirtinių privilegijų, tokių kaip pirmenybinis bagažas, aukščiausios kokybės įlaipinimas, įėjimas į VIP poilsio kambarį ir prieiga prie WhatsApp bei specialios klientų aptarnavimo komandos. Jei tai pirmas kartas, kai norite atlikti užsakymą LATAM, turite atsižvelgti į keletą dalykų. Mes jau atlikome tyrimą už jus ir pateikiame trumpą mokėjimo metodo, pinigų grąžinimo politikos ir klientų aptarnavimo komandos aprašymą.

INFORMACIJA APIE MOKĖJIMO BŪDUS

LATAM priima šiuos mokėjimo būdus: Kreditinė ir debetinė kortelė (VISA, American Express, MasterCard), PayPal.

LATAM MOBILIOJI PROGRAMĖLĖ

Gaukite geriausią įrankį nakvynei ar skrydžiams rasti ir užsisakyti kitoms svajonių atostogoms. Atsisiųskite dabar oficialią LATAM mobiliąją programėlę, kurią galite naudoti iOS ir Android įrenginiams, kad galėtumėte užsisakyti keliaudami ir gauti prieigą prie išskirtinių funkcijų bei privilegijų. Galėsite iki galo mėgautis savo saldžiu pabėgimu su daugiau nei 90 filmų, 270 TV laidų epizodų, daugiau nei 2800 dainų, dienos naujienų, specialių programų vaikams ir prieiga prie skrydžių žemėlapio. Prieigą prie visų šių funkcijų gausite ne tik savo mažoje programėlėje, bet ir skrydžio metu. Rinkitės LATAM, kad patirtumėte neįtikėtiną patirtį.

LATAM SOCIALINĖJE MEDŽIAGOJE

Prisijunkite prie LATAM bendruomenės socialinėje žiniasklaidoje, kad gautumėte prieigą prie išskirtinių specialių pasiūlymų ir sužinotumėte daugiau informacijos apie mėgstamas kryptis. Stebėkite jos veiklą Facebook, LinkedIn, Instagram, Twitter, Pinterest ir YouTube, kad susitiktumėte su tokiais pat aistringais keliautojais kaip jūs, skaitytumėte straipsnius apie įdomius dalykus, kuriuos reikia nuveikti ir aplankyti garsiausias vietas bei laimėti nemokamus bilietus ir nemokamus atnaujintos paslaugos dalyvaujant įvairiuose konkursuose.

INFORMACIJA APIE GRĄŽINIMO POLITIKĄ

Jei apsigalvojote, užsakymą galite atšaukti be jokių papildomų mokesčių ir baudų per 24 valandas nuo įsigijimo, tačiau tik tada, kai užsakymas atliktas likus savaitei ar daugiau iki skrydžio išvykimo. Taip pat galite gauti visą pinigų grąžinimą arba kelionės kuponą, kai skrydis atidėtas arba atšauktas dėl blogų oro sąlygų, streiko, terorizmo grėsmės ar pandemijos.

LATAM KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Jei kyla abejonių dėl LATAM užsakymo ir nerandate tenkinančio atsakymo oficialiose svetainėse, galite susisiekti su klientų aptarnavimo komanda 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, atsiųsdami el. [apsaugotas el. paštu], per Facebook, Twitter ir internetinę kontaktų formą arba telefonu 1 (866) 435-9526. Rekomenduojame pasidomėti kiekvienos „LATAM Airlines“ kelionės paskirties vietos telefono numeriais, pateiktais svetainėje.

Dažniausiai užduodami klausimai apie LATAM

Ar LATAM siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 25 nuolaidų kodai ir akcijos, kurios LATAM veiks 2024 m. liepos mėn., o naujausias kuponas, pridėtas šiandien, siūlo % nuolaidą.

Kiek galite sutaupyti su LATAM nuolaidų kodais?

Suma, kurią galite sutaupyti su nuolaidos kodu iš LATAM, gali skirtis priklausomai nuo užsakymo vertės ir siūlomos nuolaidos vertės. Šiuo metu nuolaidos procentas yra nuo % iki 30%, o sutaupoma suma, priklausomai nuo situacijos, gali siekti kelis šimtus eurų.

Kokie yra geriausi LATAM kuponai ir nuolaidų kodai?

Geriausias patikrintas LATAM nuolaidos kodas yra (GET30) ir siūlo klientams 30% nuolaidą pirkiniams 2024 m. liepos mėn.

KAIP GALIU RASTI NAUJUSIUS LATAM KUPONUS?

Naujausius „LATAM Airlines“ kuponus galite rasti konkrečioje svetainėje, pvz., www.promonix.com, www.coupons-promo-c0de.com, www.global-discount-codes.com, www.dealspotr.com, www.finder. com, www.slickdeals.net, www.retailmenot.com arba www.mexicanchamberofcommerce.co.uk.

AR GALIU MOKĖTI PAYPAL ANT LATAM?

Taip, LATAM galite mokėti naudodami PayPal.

AR LATAM SIŪLO NEMOKAMAS PRISTATYMAS?

Taip, LATAM siūlo nemokamą elektroninį pristatymą jūsų el. pašto adresu ir programėlėje.

KĄ DARYTI, JEI LATAM KUPONAS NEVEIKIA?

Jei jūsų LATAM reklaminis kuponas neveikia ir gaunate klaidos pranešimą, siūlome vadovautis mūsų patarimais ir gudrybėmis, kad surastumėte klaidos šaltinį ir sužinotumėte, ką turite padaryti, kad ją ištaisytumėte. Ar rankiniu būdu įvedėte kodą naudodami klaviatūrą? Galbūt nesunkiai padarėte spausdinimo klaidą to net nepastebėdami. Dar kartą patikrinkite savo įrašą ir pažiūrėkite, ar skaičiai ir raidės atitinka tą pačią seką kaip mūsų duomenų bazėje. Taip pat atkreipkite dėmesį į didžiąsias ir mažąsias raides ir nedėkite tarpų tarp simbolių. Tokio tipo klaidų galite išvengti tiesiog naudodami kopijavimo-įklijavimo funkciją nuo pat pradžių, kad teisingai perkeltumėte kodą. Ar žinojote, kad kiekvienas LATAM kupono kodas turi savo išpirkimo sąlygas? Turėtumėte atidžiai perskaityti išsamią kupono informaciją, kad sužinotumėte, ką jums reikia padaryti. Kartais kodas galioja minimaliai užsakymo vertei arba pasirinktoms kelionėms vietoms, o kartais kodas galioja naujiems arba esamiems klientams. Ar patikrinote visus aukščiau nurodytus dalykus ir nė vienas iš jų netinka? Ar vis dar gaunate klaidos pranešimą? Na, tai reiškia, kad tą patį kupono kodą jau naudojote ankstesniame pirkinyje ir tikriausiai jį pamiršote. Kupono kodo iš mūsų puslapio tas pats asmuo negali panaudoti daugiau nei vieną kartą, nes baigiasi jo galiojimo laikas.

KAIP PRIDĖTI LATAM KUPONĄ?

Jei tai pirmas kartas, kai norite išpirkti LATAM kupono kodą mūsų puslapyje, rekomenduojame atlikti tolesnius veiksmus.

 • 1
  Eikite į LATAM.com ir ieškokite skrydžio, atitinkančio jūsų kelionės datą ir laiką.
 • 2
  Prisijunkite prie savo asmeninės paskyros, jei ją jau turite, arba sukurkite ją atlikdami šį veiksmą, kad galėtumėte lengvai pasiekti užsakymo procesą ir atlikti jo pakeitimus.
 • 3
  Peržiūrėkite visus reklaminius kuponų kodus mūsų puslapyje ir, radę savo poreikius atitinkantį, nukopijuokite jį į mainų sritį, įsiminkite arba pasižymėkite ant popieriaus lapo ar Word dokumente.
 • 4
  Grįžkite į LATAM.com ir užsakymo suvestinės puslapyje galite įklijuoti kodą į reikiamą lauką arba įvesti jį rankiniu būdu naudodami klaviatūrą.
 • 5
  Jei viskas klostosi gerai ir nuolaida pritaikyta, galite atlikti paskutinius veiksmus, kad užbaigtumėte užsakymo procesą.

Aktyvūs LATAM nuolaidų kodai

🛍️ Kategorija Skrydžiai
🔥 Iš viso pasiūlymų 25
🎇️ Nuolaidų kodai 25
📌 Pasiūlymai 0
➡️ Geriausias kuponas 30% nuolaida
🆕 Naujausias kuponas 7% nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas TAIP
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 18 liepa 2024

Geriausi LATAM kuponų kodai

LATAM KODAS LATAM PASIŪLYMO APRAŠAS BAIGIASI
L20 Latam.com/en_us/: Išbandykite šį sezoninį nuolaidos kodą N / A
OVE Puikiai sutaupykite pirkdami naudodami „Latam“ kuponus N / A
REE Kyla sunkumų ieškant LATAM oro linijų kodų? Išbandykite šias įprastas kupono frazes N / A
E10 Išbandykite šį sezoninės nuolaidos kodą adresu Latam.com/en_us/ N / A

mokėjimo būdai

PayPal
Kreditinė kortelė

Pristatymo parinktys

Elektroniniu paštu

Kontaktų parinktys

Santjagas, Av. Américo Vespucio 1501, vietinis BS-108 bulvaro finansininkas, Čilė
LATAM avialinijos
@LATAMAirlines
LATAM avialinijos
latamairlines.com

ATAM SAVYBĖS IR PRIVALUMAI Tapkite pasaulio keliautoju ir atraskite nuostabų LATAM pasaulį. Sukurkite paskyrą ir gausite prieigą prie išskirtinių privalumų ir funkcijų.
 • Prieiga prie Flyer programos – LATAM Pass – gausite taškų ir išskirtinių privilegijų, tokių kaip pirmenybinis bagažas, aukščiausios kokybės įlaipinimas ir įėjimas į VIP saloną.
 • Visą parą dirbanti klientų aptarnavimo komanda
 • Galimas nemokamas atšaukimas.
 • Nemokama prieiga prie daugiau nei 90 filmų, 270 TV laidų epizodų, daugiau nei 2800 dainų, kasdienių naujienų, specialių programų vaikams, taip pat prieiga prie skrydžių žemėlapio naudojant oficialią mobiliąją programėlę.
 • Prieiga prie geriausių paslaugų iš apdovanojimus pelniusios oro linijų bendrovės.
LATAM TAUPYMO PATARIMAI Sutaupykite dar daugiau kitų atostogų nuotykiams ir pasinaudokite vienu iš mūsų taupymo patarimų.
 • Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite 10% nuolaidą kitam LATAM pirkiniui.
 • Gaukite 10 % nuolaidą pirmajam užsakymui.
 • Gaukite 10 % nuolaidą studentams pasirinktoms kelionėms.
 • Mėgaukitės daugiau nei 20% nuolaida pasirinktoms kelionėms skirtose vietose naudodami skyrių „Reklama“ oficialioje svetainėje.
 • Užsisakykite bilietą per specialius pardavimo renginius (juodąjį penktadienį, elektroninį pirmadienį, vienišių dieną ir kalėdinius išpardavimų renginius), kad gautumėte daugiau nei 25% nuolaidą skrydžio bilietui.
Autorių teisės © 2024 Couponius.com. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.