Bendrieji filtrai

COLUMBIA nuolaidų kodas ir kuponai

Atraskite naujausius nuolaidų kodus ir patikrintas akcijas, kad galėtumėte išskirtinai sutaupyti COLUMBIA

Jūsų įvertinimas: Nė vienas
reitingas: 4.8 - 3 balsai

Aktyvūs COLUMBIA nuolaidų kodai

Bendra informacija apie Columbia Sportswear

 • Nuo pat įkūrimo, beveik prieš 100 metų, „Columbia“ kuria ir gamina lauko drabužius, viršutinius drabužius, avalynę ir aksesuarus įvairiai lauko veiklai, pavyzdžiui, žygiams, stovyklavimui, slidinėjimui, snieglenčių sportui, žvejybai ir medžioklei.
 • „Columbia Sportswear“ yra žinoma dėl daugybės naujovių ir bėgant metams sukūrė daugybę patentuotų technologijų, tokių kaip „Omni-Shade“ (apsaugai nuo saulės), „Omni-Tech“ (atspari vandeniui ir kvėpuoja) ir „Omni-Heat“ (šilumą atspindinti).
 • Turėdama turtingą istoriją ir didelę gerbėjų bazę, Columbia parduoda savo produktus visame pasaulyje lauko mėgėjams ir entuziastams ir įsipareigoja sutelkti dėmesį į tvarumo iniciatyvas.
 • Manome, kad turėtumėte peržiūrėti Columbia internetinės parduotuvės skiltį „Naršyti“, kad gautumėte profesionalių patarimų dėl savo mėgstamos sporto šakos ir sužinotumėte daugiau apie Columbia technologijas.
 • Mums patinka „Gear Finder“ funkcija, kurios nariai gali gauti profesionalių patarimų, kokio tipo įrangą įsigyti pagal savo poreikius.
tuščias

„Columbia Sportswear“ siūlomos akcijos ir nuolaidos

Siekdami padėti jums rasti geriausius Kolumbijos pasiūlymus, užsiregistravome kaip nariai Columbia.com ir ištyrėme svetainę bei daugelį kitų informacijos šaltinių, kad surastume geriausią pirkimo strategiją šiai konkrečiai svetainei. Taip pat tikime klientų atsiliepimų galia, todėl patikrinome visas pagrindines apžvalgų svetaines, kad gautume greitesnę prieigą prie įžvalgų. Štai kokias išvadas padarė „Couponius“ komanda, siekdama padėti jums apsipirkti saugiau ir geriau Columbia.com:
 • Kadangi „Columbia“ internetinė parduotuvė yra vieno prekės ženklo parduotuvė, patariame apsipirkti išpardavimų, švenčių ar išpardavimo renginių metu.
 • Columbia internetinės parduotuvės skiltyje „Išpardavimas“ radome tikrai gerų pasiūlymų su nuolaidomis iki 50%.
 • Būtinai užsiregistruokite kaip narys ir užsiprenumeruokite naujienlaiškį, kad gautumėte prieigą prie naujausių išpardavimo įvykių ar būsimų nuolaidų atnaujinimų.
 • Šiuo metu nauji Columbia naujienlaiškio prenumeratoriai gauna 15% nuolaidą pirmajam užsakymui.
 • Jei mėgstate „Columbia Sportswear“ aprangą ir planuojate pirkti dažnai, rekomenduojame prisijungti prie „Columbia Greater Rewards“ lojalumo programos. Nariai gauna prieigą prie išskirtinių pasiūlymų, dovanų ir specialių išpardavimų, nemokamą pristatymą ir 5% išperkamą atlygį už kiekvieną svetainėje išleistą 100 USD.
 • Jei neskubate, įtraukite pageidaujamas prekes į mėgstamiausių sąrašą, kad stebėtumėte kainą ir prieinamumą.
Kalbant apie reklamas, Columbia.com galite tikėtis gauti šių nuolaidų ir pasiūlymų:
 • Reklamos kredito kodai arba kuponų kodai, siūlomi svetainėje, socialinės žiniasklaidos platformose, naujienlaiškyje arba trečiųjų šalių svetainėse.
 • Sezoniniai išpardavimai, vykstantys tam tikru metų laiku
 • „Flash“ išpardavimas, riboto laiko akcijos su didelėmis nuolaidomis konkretiems produktams.
 • Šiuo metu svetainės skiltyje „Išpardavimas“ galite rasti nuolaidas iki 50% mažmeninei kainai
 • Nemokamo pristatymo pasiūlymai tam tikram prekių asortimentui arba užsakymams, viršijantiems tam tikrą sumą. Šiuo metu „Columbia Greater Rewards“ lojalumo programos nariams visi užsakymai pristatomi nemokamai.
 • Naujiems užsiregistravusiems nariams taikoma 15% nuolaida pirmajam užsakymui.
Jei tikrai norite pirkti dabar, atidžiai perskaitykite kitą skyrių apie „Columbia Promo Codes“, kas tai yra ir kaip juos naudoti perkant. tuščias

Dažnai užduodami klausimai apie COLUMBIA

Ar COLUMBIA siūlo nuolaidų kodus?

Šiuo metu yra 26 nuolaidų kodai ir akcijos, kurios bus taikomos COLUMBIA 2024 m. liepos mėn., o naujausias kuponas, pridėtas šiandien, siūlo 25 % nuolaidą.

Kiek galite sutaupyti naudodami COLUMBIA nuolaidų kodus?

Suma, kurią galite sutaupyti su COLUMBIA nuolaidos kodu, gali skirtis priklausomai nuo užsakymo vertės ir siūlomos nuolaidos vertės. Šiuo metu nuolaidos procentas yra nuo 25% iki 20%, o sutaupoma suma, priklausomai nuo situacijos, gali siekti kelis šimtus eurų.

Kokie yra geriausi COLUMBIA kuponai ir nuolaidų kodai?

Geriausias patikrintas COLUMBIA nuolaidos kodas yra (ALS) ir siūlo klientams 20% nuolaidą pirkiniams 2024 m. liepos mėn.

Kaip galiu sutaupyti pirkdamas Columbia?

Gauti geriausius pasiūlymus perkant svetainėje columbia.com yra gana paprasta. Pirmiausia turite užsiregistruoti nariu ir gauti naujienlaiškį, kad gautumėte prieigą prie naujausių akcijų ir pasiūlymų. Antra, į savo sąrašą turėtumėte įtraukti mėgstamiausias prekes, kad galėtumėte stebėti kainą ir produktų prieinamumą. Taip pat rekomenduojame internete ieškoti Columbia nuolaidų kodų, kurie gali pasiūlyti nemažų nuolaidų jūsų užsakymui.

Ar reklamos kredito kodai veikia Columbia.com?

Trumpas atsakymas, taip! „Columbia“ siūlo reklamos kredito kodus savo svetainėje ir informaciniuose biuleteniuose. Užsakymo suvestinės puslapyje rasite laukelį su užrašu „Taikyti reklamos kredito kodą“, kuriame galėsite išpirkti kuponus.

Kur galiu rasti Kolumbijos kupono kodą?

Kolumbijos reklamos kredito kodus galite rasti mažmenininko svetainėje, socialinėje žiniasklaidoje, el. pašto informaciniuose biuleteniuose ar net kuponų svetainėse, pvz., www.couponius.com, www.coupons-promo-code.com, www.vouchercodes.co.uk, www. promocodis.com, www.retailmenot.com arba www.dealspotr.com.

Ar galiu naudoti Columbia nuolaidos kodą kelis kartus?

Na, tai priklauso nuo konkrečių sąlygų, kurias Columbia nustatė tam konkrečiam kodui. Norėdami sužinoti, ar galite naudoti nuolaidos kodą kelis kartus, turėtumėte patikrinti su kodu susijusias sąlygas.

Kiek laiko galioja Columbia nuolaidų kodai?

Kolumbijos kodai gali būti naudojami iki nurodytos akcijos pabaigos. Konkrečių „Columbia“ akcijų trukmė gali skirtis. Kai kurios reklamos gali trukti kelias dienas, o kitos – kelias savaites.

Ką daryti, jei mano Columbia reklamos kredito kodas neveikia?

Jei įvestas kodas neveikia, turėtumėte:
 • patikrinkite, ar teisingai įvedėte kodą
 • patikrinkite kodo galiojimo datą
 • patikrinkite, ar taikomi apribojimai (kai kurie reklamos kredito kodai galioja tik tam tikroms prekėms ar kategorijoms.
 • įsitikinkite, kad bandote naudoti tinkamų produktų kodą).
Jei visa tai neveikia, visada galite ieškoti kito nuolaidos kodo ir išbandyti.

Kaip naudoti „Columbia“ reklamos kredito kodą?

Atlikdami kelis paprastus veiksmus sužinokite, kaip sėkmingai pritaikyti reklamos kredito kodą „Columbia Sportswear“ užsakymui internetu.

 • 1
  Naršykite „Columbia Sportswear“ internetinėje parduotuvėje, išsirinkite viską, ko jums reikia, ir įdėkite juos į pirkinių krepšį
 • 2
  Norėdami peržiūrėti užsakymą, viršutiniame dešiniajame ekrano kampe spustelėkite piktogramą „Krepšys“.
 • 3
  Užsakymo suvestinės puslapyje raskite nuorodą „Taikyti reklamos kredito kodą“ ir spustelėkite ją, kad atidarytumėte dialogo langą
 • 4
  Dabar atėjo laikas pasirinkti tinkamą užsakymo „Columbia“ reklamos kredito kodą, todėl ieškokite internete, pasirinkite vieną ir išsaugokite
 • 5
  Grįžkite į savo Columbia užsakymų suvestinės puslapį, įveskite arba įklijuokite tikslų jau išsaugotą kodą ir spustelėkite „Taikyti“
 • 6
  Jūsų nuolaida bus apskaičiuojama automatiškai ir būsite pasiruošę užbaigti užsakymą

Aktyvūs COLUMBIA nuolaidų kodai

🛍️ Kategorija Sportinė apranga
🔥 Iš viso pasiūlymų 26
🎇️ Nuolaidų kodai 10
📌 Pasiūlymai 16
➡️ Geriausias kuponas 20% nuolaida
🆕 Naujausias kuponas 25% nuolaida
🚚 Nemokamas pristatymas NE
🔄 Grąžinimo laikotarpis 30 dienų
⏳ Paskutinis atnaujinimas 19 liepa 2024

Geriausi COLUMBIA kuponų kodai

KOLUMBIJOS KODAS KOLUMBIJOS PASIŪLYMO APRAŠYMAS BAIGIASI
N/A Mėgaukitės iki 25 % nuolaida tam tikriems gaminiams Kolumbijoje su Columbia.com pasiūlymu N / A
N/A Mėgaukitės nemokamu pristatymu be Columbia.com reklamos kredito kodų N / A
N/A Kolumbijos pavasario išpardavimo metu gaukite iki 40 % nuolaidą pasirinktai įrangai N / A
N/A Peržiūrėkite naujus sportinius drabužius ir apsipirkite dabar N / A
Autorių teisės © 2024 Couponius.com. Visa pateikta informacija yra informacinis pavadinimas.